Znovunavození sexu a celkové intimity

Anonymní
11.5.18 22:46

Znovunavození sexu a celkové intimity

Dobrý večer, doufám, že tu najdu někoho, kdo si prošel tím samým. Zároveň se omlouvám za anonymitu, ale jistě pochopíte.

S přítelem jsem minuly rok otěhotněla. Těhotenství probíhalo celkem v klidu, jen jsem měla problem, že jsem totálně přišla o chuť na sex a jakoukoliv jinou něžnost. Přítel to chápal, ba naopak se i bal, že by mohl dítěti sexem ublížit. Miminko se narodilo, já jsem po šestinedělí a už bych to chtěla zkusit, jenže! Díky tomu, že jsme spolu nespáli skoro půl roku, je mi trapný si o sex říct. Nevim, jak moje pocity popsat. Sexuální vztah se jakoby odcizil… Miluju přítele, ale jak na to, jak začít, jak vrátit ten čas, kdy jsme byli sexuálně náruživý?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24682
11.5.18 22:50

Tak se prostě přitul. Neočekávej náruživost, ale intimitu. Ta je daleko důležitější, zvlášt u vyzrálejších vztahů. Vášen přijde sama a spontánně, tomu neporučíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.18 22:51

Dejte tomu čas, to přijde samo :)
Taky jsme si tím prošli… Sex jsme neměli víc jak rok (včetně těhotenství) teď jsou malému dva roky a není problém :hug: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
8940
11.5.18 22:53

Normálně si o tom promluvte. Prolomíte zábrany a ono se to časem vrátí, kde to skončilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7313
11.5.18 22:53

Prostě mu řekni, že už zase začínáš mít chuť. Uvidíš, jak mu vypadne mobil z ruky. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.18 05:11

Děkuju, děkuju vám všem :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie