Znovuobnovení vztahu

Anonymní
2.6.21 08:52

Znovuobnoveni vztahu

Ahoj, zajimalo by me, zda byste se zachovali stejne. S partnerkou (32) jsme spolu byli chvili, od zacatku roku. Postupem casu zacala mit problemy s ruznymi vecmi, napr. ze jsme daleko od sebe (kazdy v jinem meste, 100km od sebe), ze ji malo rikam jak ji miluju, ze cekala, ze ji poslu kytky do prace, aj., tedy nic zasadniho, zadna nevera, nebo neco podobneho. Rikala, ze ma rada, kdyz ji, cituji, „muz zboznuje“, coz ja nedelam a delat nejspis nikdy nebudu. Pak z ni s odstupem dvou tydnu 2× vypadlo, ze to dal nepujde, ze stejne pujdem od sebe, coz je je jedna z mala veci, ktera je pro me stopka. Vzdy to pak nejak okecala, ze to tak nemyslela, ap. Pak mi pred mesicem po lahvi vina napsala potreti, jak to nejde, jak to nepujde a ja to utnul. Snazila se to pak dat nekolikrat dohormady, ja ale vzhledem k tomu, ze ‚to se mnou neslo‘, nechtel. Ten muj blok ted nejakym zpusobem zmizel a styska se mi. Je mi jasny, ze mi reknete, ze bych ji mel nechat jit, ale ja tam mam proste city.. Kazdopadne tohle neni to, na co se chci zeptat.

Ozval jsem se s tim, ze bych to chtel jeste zkusit a ze mi chybi. Vcera mi na to krom hromady dalsich veci (spise provoznich) napsala, ze „rada te uvidim a budu s tebou mluvit o vsem, ale nejsem rozhodla, jestli do toho vztahu chci jit, protoze ty duvody tam porad jsou“.

Na to jsem ji sdelil, ze uplny zaklad je, abychom to oba chteli. Zbytek jde vzdy nejak doladit, ale tohle je proste zaklad a pokud to vidi takhle, tak to mi nestaci, at se nezlobi, ze takto to nechci.

No smrst, ze jsem si s ni jen hral, ze si myslela, ze ji mam rad a ze jestli chapu, co jsem ji tim zpusobil, ze ji mam nechat byt, ze ted uz to neopujde.

Moje otazka zni: zachovali byste se stejne? - pokud by se mel urovnavat vztah, chteli byste jako uplny zaklad, aby to ten druhy take chtel a pokud by si nebyl jisty, tak byste se o to nechteli ani pokouset?

Protoze pro me je to samozrejme velmi citliva vec a nechci se rypat v otevrene rane, kdyz ten druhy vlastne ani nevi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64239
2.6.21 09:08

Upřímně? Nešla bych do toho znovu.. Pac má jiná očekávání než ty a bude to opět to samé. Jinak ano, musi chtít oba.. Dle výčitek atd si nemyslím, že chce.. Naopak se tě snaží vmanipulovat do pozice, abys pochopil, jka jsi ji ublížil atd.. Plus tam, kde tě chtěla mít předtím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
2.6.21 09:19

„Rikala, ze ma rada, kdyz ji, cituji, „muz zboznuje““
:D
Tak řekněme si to upřímně, kdo ne?
Ale celkově si myslím, že máte každý jiné potřeby a představu o vztahu a zbytečně se budete trápit. Je lepší, když to aspoň na začátku jde hladce. Už bych se do toho nevracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 09:23
@martina.se píše:
Upřímně? Nešla bych do toho znovu.. Pac má jiná očekávání než ty a bude to opět to samé. Jinak ano, musi chtít oba.. Dle výčitek atd si nemyslím, že chce.. Naopak se tě snaží vmanipulovat do pozice, abys pochopil, jka jsi ji ublížil atd.. Plus tam, kde tě chtěla mít předtím :think:

To s manipulaci me nenapadlo, ale asi na tom neco je. Ja citim, ze jsem jednal spravne, protoze by to melo podle me byt reciprocni ale tady mi ta vzajemnost chybi. Nejsem ale nestranny, mam tam city, a vzhledem k jeji reakci jsem rad za nazor nestranneho cloveka

• Citovat
  • Nahlásit
1131
2.6.21 09:25

Já bych do toho nešla. Každý máte jiná očekávání a klapat to nebude. Vždycky rozchod bolí a to období kdy ti je smutno prostě trvá u každýho jinak dlouho, ale už bych se v tom nešťourala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2806
2.6.21 10:03
@Anonymní píše:
Ahoj, zajimalo by me, zda byste se zachovali stejne. S partnerkou (32) jsme spolu byli chvili, od zacatku roku. Postupem casu zacala mit problemy s ruznymi vecmi, napr. ze jsme daleko od sebe (kazdy v jinem meste, 100km od sebe), ze ji malo rikam jak ji miluju, ze cekala, ze ji poslu kytky do prace, aj., tedy nic zasadniho, zadna nevera, nebo neco podobneho. Rikala, ze ma rada, kdyz ji, cituji, „muz zboznuje“, coz ja nedelam a delat nejspis nikdy nebudu. Pak z ni s odstupem dvou tydnu 2× vypadlo, ze to dal nepujde, ze stejne pujdem od sebe, coz je je jedna z mala veci, ktera je pro me stopka. Vzdy to pak nejak okecala, ze to tak nemyslela, ap. Pak mi pred mesicem po lahvi vina napsala potreti, jak to nejde, jak to nepujde a ja to utnul. Snazila se to pak dat nekolikrat dohormady, ja ale vzhledem k tomu, ze ‚to se mnou neslo‘, nechtel. Ten muj blok ted nejakym zpusobem zmizel a styska se mi. Je mi jasny, ze mi reknete, ze bych ji mel nechat jit, ale ja tam mam proste city.. Kazdopadne tohle neni to, na co se chci zeptat.

Ozval jsem se s tim, ze bych to chtel jeste zkusit a ze mi chybi. Vcera mi na to krom hromady dalsich veci (spise provoznich) napsala, ze „rada te uvidim a budu s tebou mluvit o vsem, ale nejsem rozhodla, jestli do toho vztahu chci jit, protoze ty duvody tam porad jsou“.

Na to jsem ji sdelil, ze uplny zaklad je, abychom to oba chteli. Zbytek jde vzdy nejak doladit, ale tohle je proste zaklad a pokud to vidi takhle, tak to mi nestaci, at se nezlobi, ze takto to nechci.

No smrst, ze jsem si s ni jen hral, ze si myslela, ze ji mam rad a ze jestli chapu, co jsem ji tim zpusobil, ze ji mam nechat byt, ze ted uz to neopujde.

Moje otazka zni: zachovali byste se stejne? - pokud by se mel urovnavat vztah, chteli byste jako uplny zaklad, aby to ten druhy take chtel a pokud by si nebyl jisty, tak byste se o to nechteli ani pokouset?

Protoze pro me je to samozrejme velmi citliva vec a nechci se rypat v otevrene rane, kdyz ten druhy vlastne ani nevi

Jestli rozhodující část komunikace vedete po flašce vína a teď veškerou písemně, tak bych v prvé řadě zvedl zadek a jel si to vyříkat naživo. :think:

Ani se neznáte tak dlouho, abyste se měli načtené, jak kdo co kdy píše. Takhle se to patlá co kdo jak napíše, pochopí, nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 10:12

Ahoj, nešla bych do toho. Ve vztahu by se člověk mel cítit přirozeně. Mám pocit, že by ses pořád do něčeho nutil a byl na pozoru, jestli si ji něčím neurazil.
Vztah má být o pohodě, vy už teď řešíte problémy, jenže vzdycky později přijdou opravdové/velké/vážné problémy, které bude potřeba překonat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21553
2.6.21 10:23

Ne, je to citová vyděračka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
2.6.21 10:29
@divine woman píše:
Ne, je to citová vyděračka.

možná ne těžký kalibr, možná jo, ale zatím si ho nedostala dostatečně blízko aby to mohla rozjet na plno. Ale rozhodně chce být ona ve vztahu kdo hraje prim. Až bude chtít zakladatel cokoliv i podle svého, tak „tak to dál takhle nejde“ „Ty mě nemiluješ“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
2.6.21 10:32

Podle mě buď rád, že ses jí zbavil. Podle popisu to působí na dost nevyrovnaný vztah. Ty jí musíš zbožnovat jako bohyni (slepě a bez výhrad) a ona tě bere jako člověka, který ji zbožňuje (udělá pro ni všé bez mrknutí oka), ne jako člověka kterého zbožňuje oba (tak by to mělo být). Když na tento nevyrovnaný model nepřistoupíš, vždy bude uražená. Teď dělá uraženou, aby si jí líbal nohy, až se k tobě po chvíli vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64239
2.6.21 10:48
@Anonymní píše:
To s manipulaci me nenapadlo, ale asi na tom neco je. Ja citim, ze jsem jednal spravne, protoze by to melo podle me byt reciprocni ale tady mi ta vzajemnost chybi. Nejsem ale nestranny, mam tam city, a vzhledem k jeji reakci jsem rad za nazor nestranneho cloveka

Jako jasně.. Ale tohle mi napadlo jako první, že právě skrz ty City manipuluje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24346
2.6.21 11:32

Pokud ona očekává romantické výlevy a ty jsi spíš typ „studený čumák“ (bez jízlivosti), tk to nebude fungovat.
Chtít nestačí. Musíte být kompatibilní, jinak se jen chvíli budete přetvařovat a stejně to půjde k šípku.
Takže jestli se ty kvůli ní nedokážeš změnit v tom smyslu, že ti z lásky k ní nepřijde žádné gesto málo, že se to stane tvou přirozeností, tak to fakt nemá smysl lámat přes koleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
2.6.21 12:29

A cos jako čekal, že ji napíšeš jednu zprávu a ona s radosti se ti vrhne do náruči? :roll:
Samozřejmě, že se musíš posnažit, když o tu holku stojíš.
Proto ti píše, že to nepůjde, protože nezvedneš zadek abys ji to sdělil naživo aspoň. A hádám, ze ve vztahu jsi byl taky takový nemastný neslaný, tak koho to má bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 15:06

@someargue
Asi jsem se spatne vyjadril, nebo jsem byl spatne pochopen. Nechci a nebudu tvrdit nic ve smyslu, ze to cele rozjela ona, i kdyz to tak realne bylo. Ne. Tuhle situace zapocala ji ona a dokoncil ja. Je to tedy chyba obou. Pokud se to ma urovnat, musi chtit oba, ne jeden, nebo jeden a pul.

Jen pro tve info, ve vztahu jsem k ni krom vikendu jezdil nekolikrat tydne (cca 100km). Ona u me byla tak cca 6 - 7×. To si nestezuju, ja k ni jezdil rad, ja jen aby bylo jasno.

A k tomu, ze automaticky ukazujes prstem na me - pokud ti nejaky chlap ublizil, tak ti nepomuze, kdyz si to budes hojit na jinych :).
Ja jsem normalni, vesely a pomerne empaticky chlap :). Miluju ji a ona to dobre vi, ale zase znam svou cenu; ‚zboznovani‘ imho do vztahu nepatri, nemyslim si, ze to je neco zdraveho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 15:13

@AnnieTRoj
Tak ja rad nejsem, pac ji miluju, ale vim, jak to myslis. Treba se to da dohromady az se uklidni, anebo treba taky ne, nejak to budu muset prezit.

Me hlavne zajimalo, jestli by sel nekdo do lepeni vztahu, kdyz ten druhy vlastne nevi, jestli o to stoji. To ostatni jsem tam dal jen pro pochopeni situace

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat