Znovuotevřené nehtové salóny

191
7.5.20 15:27

Znovuotevřené nehtové salóny

Dobrý den, těšíte se na znovuotvřené nehtové salóny. Nebo vám to je jedno? Pokud jste rády, že se salóny zase otevrou, na co se více těšíte? Na manikúru nebo pedikúru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24538
7.5.20 15:29

Je mi to jedno, stejne nikam nepudu :D ale sem rada za ty kadernice, pedikerky atd, tem se musi hodne ulevit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
7.5.20 15:31

Nic takového, ale už aby byly otevřené salóny tetovací :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6218
7.5.20 15:34

Na manikuru nechodím, ke kadernikovi se tesim a za babičku jsem rada, ze uz funguji pedikerky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21885
7.5.20 15:55

Je mi to buřt, neb mani i pedi mám hotovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34672
7.5.20 15:57
@DRACK22 píše:
Dobrý den, těšíte se na znovuotvřené nehtové salóny. Nebo vám to je jedno? Pokud jste rády, že se salóny zase otevrou, na co se více těšíte? Na manikúru nebo pedikúru?

Je mi to fuk. Už zase? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27154
7.5.20 15:58

Nehtové salony jsou mi upřímně fuck… používám třetím rokem RockLac, doma. Pohodička :pankac: Ušetřený čas a hoooodně peněz. :pankac:

Kam se ale fakt jako těším je kadeřnice - už jsem objednaná :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
7.5.20 16:05

Kadeřnice jsou mi fuk, stříhám a barvim roky doma, ale na nehty se těším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27154
7.5.20 16:09
@lachtanice86 píše:
Kadeřnice jsou mi fuk, stříhám a barvim roky doma, ale na nehty se těším

Jééj, tak to jsi teda megašikovná jestli se umíš šmiknout doma… já se teda doma taky barvim (ušetřených dost peněz), ale ostříhat se? TO si nedovedu představit… nějaké tipy?

Zkoušela jsem kdysi takový ten střih pomocí culíku, ale moc to nedopadlo :mrgreen: Jako jo, ale za měsíc už jsem stejně raději seděla v křesle u kadeřnice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
7.5.20 16:17

@FreeLady12 jednoduchá rada, kudrnaté vlasy, tam se nějaký zub ztratí :lol: a ten střih podle culiku unicorn cut jsem zkoušela taky, ale chce to huste vlasy aby to vypadalo dobře a to nemám. Vypadalo to jak myši ocasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
7.5.20 16:38

No já už se těším na manikuru jak malá. jdu za týden. gelovky mám 12 let v kuse a teď je to pro mě bez nich nezvyk. a hlavně mě neskutečně nebaví si ty nehty upravovat a lakovat, abych za dva až tři dny mohla dělat všechno znova. Mám ráda výrazné červené barvy a na ty si doma vůbec netroufnu. To by mi nevydrželo ani den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
7.5.20 16:42

Těším se moc. Vyrazím ke kadeřnici a na pedikůru. A taky doufám, že si živnosti udrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
7.5.20 17:13
@lamicina píše:
Těším se moc. Vyrazím ke kadeřnici a na pedikůru. A taky doufám, že si živnosti udrží.

Tak to mě těší ze jdete i na pedikuru ;) Ano, doufám, že mně a mym kolegům pedikerum zacne lepší období :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
7.5.20 17:14
@nozu píše:
No já už se těším na manikuru jak malá. jdu za týden. gelovky mám 12 let v kuse a teď je to pro mě bez nich nezvyk. a hlavně mě neskutečně nebaví si ty nehty upravovat a lakovat, abych za dva až tři dny mohla dělat všechno znova. Mám ráda výrazné červené barvy a na ty si doma vůbec netroufnu. To by mi nevydrželo ani den…

A na pedikuru nejdete? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6945
7.5.20 17:25

@DRACK22 Nechceš začít chodit na stránky určené pro fetišisty? Opakovaně se chceš bavit o nožkách a pedikúře a obávám se, že si tady až tak na své nepřijdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat