Zobrazování inzerátu v bazaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 17.04.18 15:14
zobrazování inzerátu v bazaru

Dobrý den,
ráda bych věděla, jak funguje zobrazování inzerátu v bazaru. Například inzeruji kočárek Gesslein pod tímto názvem, ale když si v bazaru do vyhledávání zadám „gesslein“, inzerát mezi výsledky vůbec není. A podobně, zkoušela jsem u vícero inzerátů, některé se podle názvu ve vyhledávání objeví a jiné ne.

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 17.04.18 15:31

Tak jsem to zkusila, když jsem dala gesslein, tak nic, ale když jsem dala kočárek gesslein nebo gesslein F6 nebo jen F6, tak jsem tě našla. Tak zkus umazat to slovo kočárek.

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 17.04.18 15:37

@Hadumi Díky :D. Dala jsem ten dotaz do kategorie dotazů pro adminy, tak snad se nad tím zamyslí. Ono v těch výsledcích, ale jsou i inzeráty s obdobným názvem (kočárek gesslein), dokonce kočárek peg pérego, který má pouze zmíněnou vložnou tašku Gesslein v textu. Tudíž to očividně má nějaký problém.

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 17.04.18 15:38

@Hadumi A stejně to nepomohlo :)

Limi123
Závislačka 3654 příspěvků 17.04.18 16:59

A mas to i v textu?

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 17.04.18 17:05
@Limi123 píše:
A mas to i v textu?

Ano.

admin
Extra třída :D 11284 příspěvků 17.04.18 18:17

Hezký den,

děkujeme za podnět. Na bazaru stále pracujeme - nově si můžete například nastavit hlídacího psa, který Vám bude hlídat zajímavé inzeráty.

Mějte se krásně,
adminka Zuzi

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 17.04.18 18:33

Aha, takže se neví. No, to docela vysvětluje, proč jsem na emimiňáckém bazaru prodala zatím jednu věc a vše ostatní někde jinde.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 26.09.18 13:08

Jak prosím zjistím číslo inzerátu v bazaru, abych si své 3 preferované inzeráty mohla hodit do podpisu?

admin
Extra třída :D 11284 příspěvků 26.09.18 17:38

@Svistice
Dobrý den,
na konci každého odkazu, např. u Vašeho inzerátu https://www.emimino.cz/…etika-vel-24-1750784/.

Jinak zkuste se mrknout do diskuze: Inzeráty do podpisu v diskusích, kde je popsaný celý postup.

Přejeme hodně úspěšných prodejů, :palec:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >