Zobrazování inzerátu v bazaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 17.04.18 15:14
zobrazování inzerátu v bazaru

Dobrý den,
ráda bych věděla, jak funguje zobrazování inzerátu v bazaru. Například inzeruji kočárek Gesslein pod tímto názvem, ale když si v bazaru do vyhledávání zadám „gesslein“, inzerát mezi výsledky vůbec není. A podobně, zkoušela jsem u vícero inzerátů, některé se podle názvu ve vyhledávání objeví a jiné ne.

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 17.04.18 15:31

Tak jsem to zkusila, když jsem dala gesslein, tak nic, ale když jsem dala kočárek gesslein nebo gesslein F6 nebo jen F6, tak jsem tě našla. Tak zkus umazat to slovo kočárek.

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 17.04.18 15:37

@Hadumi Díky :D. Dala jsem ten dotaz do kategorie dotazů pro adminy, tak snad se nad tím zamyslí. Ono v těch výsledcích, ale jsou i inzeráty s obdobným názvem (kočárek gesslein), dokonce kočárek peg pérego, který má pouze zmíněnou vložnou tašku Gesslein v textu. Tudíž to očividně má nějaký problém.

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 17.04.18 15:38

@Hadumi A stejně to nepomohlo :)

Limi123
Závislačka 2628 příspěvků 17.04.18 16:59

A mas to i v textu?

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 17.04.18 17:05
@Limi123 píše:
A mas to i v textu?

Ano.

admin
Extra třída :D 10784 příspěvků 17.04.18 18:17

Hezký den,

děkujeme za podnět. Na bazaru stále pracujeme - nově si můžete například nastavit hlídacího psa, který Vám bude hlídat zajímavé inzeráty.

Mějte se krásně,
adminka Zuzi

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 17.04.18 18:33

Aha, takže se neví. No, to docela vysvětluje, proč jsem na emimiňáckém bazaru prodala zatím jednu věc a vše ostatní někde jinde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama