Reklama

Zobrazování inzerátu v bazaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

selia
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 9 inzerátů 17.04.18 15:14
zobrazování inzerátu v bazaru

Dobrý den,
ráda bych věděla, jak funguje zobrazování inzerátu v bazaru. Například inzeruji kočárek Gesslein pod tímto názvem, ale když si v bazaru do vyhledávání zadám „gesslein“, inzerát mezi výsledky vůbec není. A podobně, zkoušela jsem u vícero inzerátů, některé se podle názvu ve vyhledávání objeví a jiné ne.

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13402 příspěvků 17.04.18 15:31

Tak jsem to zkusila, když jsem dala gesslein, tak nic, ale když jsem dala kočárek gesslein nebo gesslein F6 nebo jen F6, tak jsem tě našla. Tak zkus umazat to slovo kočárek.

selia
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 9 inzerátů 17.04.18 15:37

@Hadumi Díky :D. Dala jsem ten dotaz do kategorie dotazů pro adminy, tak snad se nad tím zamyslí. Ono v těch výsledcích, ale jsou i inzeráty s obdobným názvem (kočárek gesslein), dokonce kočárek peg pérego, který má pouze zmíněnou vložnou tašku Gesslein v textu. Tudíž to očividně má nějaký problém.

selia
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 9 inzerátů 17.04.18 15:38

@Hadumi A stejně to nepomohlo :)

Limi123
Závislačka 3293 příspěvků 17.04.18 16:59

A mas to i v textu?

selia
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 9 inzerátů 17.04.18 17:05
@Limi123 píše:
A mas to i v textu?

Ano.

admin
Extra třída :D 11017 příspěvků 17.04.18 18:17

Hezký den,

děkujeme za podnět. Na bazaru stále pracujeme - nově si můžete například nastavit hlídacího psa, který Vám bude hlídat zajímavé inzeráty.

Mějte se krásně,
adminka Zuzi

selia
Ukecaná baba ;) 1965 příspěvků 9 inzerátů 17.04.18 18:33

Aha, takže se neví. No, to docela vysvětluje, proč jsem na emimiňáckém bazaru prodala zatím jednu věc a vše ostatní někde jinde.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 26.09.18 13:08

Jak prosím zjistím číslo inzerátu v bazaru, abych si své 3 preferované inzeráty mohla hodit do podpisu?

admin
Extra třída :D 11017 příspěvků 26.09.18 17:38

@Svistice
Dobrý den,
na konci každého odkazu, např. u Vašeho inzerátu https://www.emimino.cz/…etika-vel-24-1750784/.

Jinak zkuste se mrknout do diskuze: Inzeráty do podpisu v diskusích, kde je popsaný celý postup.

Přejeme hodně úspěšných prodejů, :palec:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >