Zoo Dvůr Králové - zkušenosti,dojmy

139
31.12.18 13:35

Zoo Dvůr Králové - zkušenosti,dojmy

Ahoj, uvažujeme že by jsme se na jaře vydali do Zoo Dvůr Králové - jaké máte zkušenosti? Byli jsme třeba v Brně a ta nic moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3403
31.12.18 13:39

Zbytečně předražený, my byli i autem v tom safari… zvířata schovaný.. :lol: takže radši zlatá klasika vstup po svých :mrgreen: ale i tak mě to tam znovu neláká, příště radši do Prahy :lol: běžně chodíme do liberecky zoo, tam je to asi nejlepší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19471
31.12.18 13:46

@Lainaire8 Tak v liberecke jsme kazdy rok a tedy v porovnani s jinymi mi prijde nejslabsi. :nevim:

@babuk Safari je super, ale ne vlastnim autem. Nejlepsi je to jejich safari auto s vykladem. Ale chce to byt v zoo brzo a hned si koupit listky.
Nam se tam moc libilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3125
31.12.18 13:49

S Prahou nejkrasnější zoo a super vyžití pro děti. Je to hodně venkovní, tudíž nejlepší je to v létě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12434
31.12.18 13:54

Byli jsme tam o prázdninách a líbilo se nám tam. Můj muž jel s mladým tím safari busem, s výkladem a byli nadšení, zvířata se povalovala v horku všude kolem :) . Liberecká mi přijde dost malá. Líbila se nám i zoo v Táboře. V Praze jsem snad nikdy nebyla, budu to muset napravit, ale vždycky, když se tam chci vydat, tak mám pocit, že je tam na mě moc lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
903
31.12.18 14:01

my jsme byli primo v zoo ubytovani a bylo to super, je tam i bazen, deti byli nadsene, jenom stravovani tam bylo blbe. jinak se nam take libila zoo v Tabore, Brno je bohuzel skutecne nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13349
31.12.18 14:02

Miluju to tam. Krásný výběhy a pavilony. Safari nejlíp busem. Jedna z nejlepších zoo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12434
31.12.18 14:05

Plzeňská zoo je taky moc hezká, velká tak akorát, dá se to v pohodě projít a je tam pro děti i Dinopark.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
31.12.18 14:10

Dvůr Králové je naše nejoblíbenější zoo v ČR. Po ní následuje Praha a Jihlava. Naopak zoologické zahrady v Brně a v Liberci se nám moc nelíbily.

Ze safari byly děti nadšené. Byli jsme tam několikrát - jeli jsme jak vlastním autem, tak tím jejich truckem, zajeli jsme i do lvího safari. Oboje má svoje, ale celkově se nám to vážně líbilo.
Ve Dvoře je taky super, že tam můžete být, jak dlouho chcete. Nejčastěji tam proto jezdíme v létě a jsme v zoo klidně do devíti, do půl desáté večer, kdy to má zase jiné kouzlo :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
31.12.18 14:20

Tak já se přiznám, že Dvůr Králové mi přijde zdaleka nejošklivější zoo v republice :? Byla jsem tam naposled pět let zpátky a už tam nikdy nechci. Zvířata na holém betonu, v pavilonech vystavené jejich lebky. Na Safari jsem tedy nebyla. Pro mě je nejlepší Praha, potom asi Olomouc, Jihlava, ujde Liberec i Ústí nad Labem. V příštích letech mám v úmyslu se konečně podívat do Norimberku do Německa pro srovnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12434
31.12.18 14:23

@Serpentini My jsme tam byli vloni poprvé a fakt se mi tam líbilo, tak to zkus po těch letech znovu, teď stavěli nové pavilony. V Norimberku byli v létě synové a nějak extra nadšení mi teda nepřišli, líbila se jim teda show s delfínama, tak pak dej vědět :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
31.12.18 14:47

Také se nám v ZOO Dvůr Králové moc nelíbilo…také jsme byli autem v Safari a zvířata jen leží, nic zajímavého. Brno to je hrůza. Jsme z Olomouce, u nás v ZOO je mi zase líto zvířat, lvů apod. Nejvíc se nám líbí Lešná a v létě jsme byli v Ostravě a tam to bylo taky moc pěkné… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 14:58

@stavros
Tak dej vědět, až objevíš safari, kde zvířata jen stojí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 15:08

Jinak ZOO Dvůr Králové je naše srdcovka. Jezdíme každý rok i s ubytováním. Děti si to vždycky skvěle užijí.
Safari je nejlepší truckem, protože ten jezdí i do lví části. Autobus ne. Nebo vlastním autem, to člověk může stát kde chce jak dlouho chce.
Děti se tam vyřádí i jinak, lanové centrum je super. A vůbec nejlepší je natrefit na dobu, kdy tam je africká skupina Yasa - ti tam mají v létě vystoupení v tom amfiteátru a to je prostě nádhera. A vůbec všude tam mají úplně černé černochy, co tam vyrábí kamenné sošky, copánky, nebo bubnují ráno u snídaně. Taky u stánků se dají koupit některé africké speciality.
Večer to má opravdu největší kouzlo. My vždycky po večeři chodíme dávat dobrou noc našim oblíbeným zvířátkům.
No a letos jsme dokonce krmili žirafy, tak to byla úplná pecka. I já byla v tranzu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marcela444
31.12.18 15:18

My tam byli po dlouhé době loni a super :) Dostavěli tam spoustu dětských hřišť, takže pro děti ideální… možná akorát na úkor toho ubyly zvířata teda :( .. Na Safari fronta jako blázen, ale nemyslím si že je to nějak extra super, byli jsme klasicky po svých :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama