Zoo Zellland Zelčín, byli jste někdo?

31692
1.7.13 21:04

Zoo Zellland Zelčín, byli jste někdo?

Ahoj, opět si k vám jdu pro radu..nebyli jste náhodou někdo v Zooparku Zelčín? ( u Mělníka). Zajímalo by mě, jak dlouho se tam dá s dětma vydržet, popř. jestli je v areálu nějaký hřiště? CHceme jet autobusem(já sama nerada řídím, busem to bude pro děti zajímavější, je to levnější..) Tak bych právě potřebovala vědět, na jak dlouho to tam je, jelikož autobus tam jezdí 1 za uherský rok. Přemášlím ve 12 h z Prahy, ve 13:22 tam, a zpět v 16:29, ale nevím, jeslti tam bude 3 hodiny co dělat, a taky jak daleko je zastávka? D9ky za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2181
1.7.13 21:07

Já jsem tak sice ještě nebyla, ale švagrová říkala, že se tam dá jet i z Mělníka lodí… určitě si ověřte jak teď fungují, protože podle toho co vím, tak je taky zasáhly povodně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
1.7.13 21:14

No na webovkách nic o povodních nepíšou, tak to snad bude ok, o té lodi tam taky nic nevidím, to by mohlo být zajímavé :think: jdu hledat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
1.7.13 21:22

Tak ta loď jezdí jen o víkendech, ale díky :kytka: třeba se ozve ještě někdo, kdo tam byl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
1.7.13 21:22

Slavuško nějaké chudé hřiště tam loni bylo. Ale upřímně, extra z Prahy bych tam nejela. Když máš cestu kolem, tak je to fajn zpestření, na chvíli. Ale jet z Prahy speciálně na toto místo coby cíl hodinové cesty busem :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
1.7.13 21:26

@Aghata tak my rádi cestujeme, nám ta skoro hodina a půl cesty ani nevadí..ale asi teda vyrazíme pozdějc, když to není na dlouho. každopádně díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
1.7.13 21:50

Já co slyšela, tak tam jet jedině za sucha, jinak je to tam bláto…a na zítra hlásí na Mělníku oblačno, dešťové přeháňky, ale jestli se vydáš budu ráda, když pak napíšeš reflexe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
1.7.13 22:16

Ahoj
znam to tam, jako nic tam neni, neni to zoo, ale statek,, kde jsou ustajene kone a v tech stajich je i prase, morcata a opice a to je vsechno, jo na dvore jsou 2 pstrosaci. A byli vyplaveni, takze nevim, jak funguji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
1.7.13 22:17

A prohlidka je asi na 7 min
fakt bych tam nejezdila, kdyz jedes kolem tak ano, ale jinak ne, zvlast, kdyz byli vyplaveni. Parnik jezdi jen v Melniku a urcte se s tim nedostanes do Zelcina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
1.7.13 22:19
@jizvíková píše:
Ahoj
znam to tam, jako nic tam neni, neni to zoo, ale statek,, kde jsou ustajene kone a v tech stajich je i prase, morcata a opice a to je vsechno, jo na dvore jsou 2 pstrosaci. A byli vyplaveni, takze nevim, jak funguji

aha, tak na to se asi vykašlem..budu muset vymyslet jiný program, ach jo :cert: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
1.7.13 22:25

Taky to tam znám. Bydlím na Mělníku takže to máme kousek a je to pro děti zpestření, ale jako extra výlet z Prahy asi nee. Zvířátek je tam pár - spíš než zoopark je to takový statek. Je tam restaurace kde výborně vaří a u ní pískoviště, houpačky…dá se pro děti i domluvit jízda na koníkách…Jinak parník právě nově jezdí z Mělníka do Zelčína a zpět, ale vyzkoušeno nemám. Každopádně tím parníkem by to mohl být pěkný výlet…
Jo a zatopené to tam bylo, ale už normálně fungují…Zastávka autobusu je kousek od toho…

Příspěvek upraven 01.07.13 v 22:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
1.7.13 22:26
@slavuska1 píše:
aha, tak na to se asi vykašlem..budu muset vymyslet jiný program, ach jo :cert: :lol:

máme kousek odtamtud tchyni, takže jsme tam jeli na výlet a i těch pár km bylo „utracených“ prostě stáje no
pár fotek mají na FB
lepší je zoopark v Zájezdě, ale taky je to maličké
jinak vyraž do chomutova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
1.7.13 22:34

Zrovna koukám na mirakulum.cz, jukněte na to, třeba by to bylo ono

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
1.7.13 22:48

@jizvíková v tom zájezdě jsme právě byli před 2 týdny, tam se nám to doela líbilo. Chomutov je dost daleko, já tam bylakdysi za bezdětna, ale moc mě to tam nezaujalo :think: @cecillka do toho Mirákula se někdy chystáme, ale tam spíš až bude doma přítel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11503
1.7.13 23:10

Taky jsem jednou byla s kamarádkou, vydrželi jsme tam skoro celý den. Je fakt, že tam nic nemají, ale daleko to nemáme, děti se podívali na pár zvířátek a dál si hráli na pískovišti, takže z Prahy to tam fakt nemá cenu, lepší je spíš zoo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat