Zoofil nám osahával koně!

Anonymní
28.6.21 22:44

Zoofil nám osahával koně! Nepoznáváte ho?

Dnes nam nejakej uchyl vlezl do mastale a pravdepodobne osahaval valacha. Vypada to fakt na zoofila. Nepoznavate nekdo?? Budu ráda za sdileni.. Chytit uchyla za pytlik a povesit do pruvanu :poblion:.. Kralupsko.

Edit adminem: smazané fotografie

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
823
28.6.21 22:53

I kdyz je to nechutny, tak nemuzes zverejnovat fotky ciziho cloveka volne na netu bez jeho svoleni, je to protipravni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
28.6.21 23:26
@Sardelka píše:
I kdyz je to nechutny, tak nemuzes zverejnovat fotky ciziho cloveka volne na netu bez jeho svoleni, je to protipravni.

Ano, to je pravda. A souhlasím i s tím, že je to nechutný :poblion:

Jinak jak vám mohl vlézt do maštale, to jí nemáte nějak zabezpečenou? Nebo se tam nějak dostal i přes zabezpečení? To buď ráda, že vám toho koně rovnou neodvedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635
28.6.21 23:36

Škoda, že to nezkusil na hřebce, byl by od něj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8110
28.6.21 23:43
@Lenyyyy píše:
Ano, to je pravda. A souhlasím i s tím, že je to nechutný :poblion:Jinak jak vám mohl vlézt do maštale, to jí nemáte nějak zabezpečenou? Nebo se tam nějak dostal i přes zabezpečení? To buď ráda, že vám toho koně rovnou neodvedl.

Na FB majitelka psala, že se tam dostal oknem. A „osahával“ i klisny :poblion: Bylo tam i víc fotek, fakt prasák, doufám, že ho chytnou. Nebo že příště narazí na koníka, co mu to vysvětlí stručně a účinně jedním dobře mířeným. Buď mezi nohy, nebo mezi oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
28.6.21 23:56

Ahoj, urcite je to hnus, ale doporucuju ty fotky stahnout-nemuzes je zverejnit bez jeho svoleni. Muzes je dat policii a ta je muze zverejnit. Takhle by te ten chlap mohl zazalovat a vyhral by-uz tady nekolik takovych pripadu bylo a odskodneni bylo celkem velke-zvlast, kdyz to ti lidi potom uhraji na psychickou ujmu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 00:11
@kateka.1 píše:
Ahoj, urcite je to hnus, ale doporucuju ty fotky stahnout-nemuzes je zverejnit bez jeho svoleni. Muzes je dat policii a ta je muze zverejnit. Takhle by te ten chlap mohl zazalovat a vyhral by-uz tady nekolik takovych pripadu bylo a odskodneni bylo celkem velke-zvlast, kdyz to ti lidi potom uhraji na psychickou ujmu…

Hm tak to jsem neveděla, v tom případě prosím o smazání

• Citovat
  • Nahlásit
847
29.6.21 03:42

To je nemáš nijak zabezpečené? Neberu lo v potaz toho deb… čekáš až ty je někdo ukradne? Vždycky mě překvapí jak má někdo „majetek“ ale už ho nemá zabezpečení proti krádeži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635
29.6.21 06:05
@krajta píše:
To je nemáš nijak zabezpečené? Neberu lo v potaz toho deb… čekáš až ty je někdo ukradne? Vždycky mě překvapí jak má někdo „majetek“ ale už ho nemá zabezpečení proti krádeži.

Aha, to jí teda poraď, jak má ty boxy zabezpečit. Zjevně tam jsou i kamery, ten hnusák tam vnikl oknem. Zabezpečit jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9415
29.6.21 06:19

:poblion: :poblion: to snad není možný, hnus!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21458
29.6.21 06:20
@krajta píše:

Jestli jsi vymyslela něco, co stoprocentně zabrání krádeži, tak si to nech patentovat, budeš milionářka. Zatím na to totiž nikdo nepřišel a takové věci se bohužel stávají po celé planetě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
29.6.21 06:37
@krajta píše:

Mě vždycky teda překvapí, že nejvíc chytrý příspěvek se nedá skoro ani přelouskat.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9415
29.6.21 06:39
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
29.6.21 08:27
@Anonymní píše:
Hm tak to jsem neveděla, v tom případě prosím o smazání

To musis asi napsat a domluvit se s @admin
Nebo bych alespon opravila to foto - trosicku rozostrila oblicej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
29.6.21 09:05

Smaž akorát fotky, šla bych s tím na polici, tady ho asi nikdo nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat