Zoologická zahrada

26.6.15 12:24

Zoologická zahrada

Ahoj, mám dotaz.. s rodinou máme rádi ZOO, chtěli bychom navštívit opravdu pěknou, dostatečně velikou (ne, abychom ji měli za 2 hodiny prošlou) v České republice. Byli jsme v Praze, ve Dvoře Králové, v Liberci, v Chlebech. Část republiky nerozhoduje, dejte mi, prosím, vaše tipy. :) Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24365
26.6.15 12:26

ZOO - Zlín, Olomouc, Ostrava. Největší je asi Zlín, nejraději mám Ostravu.

Krásná byla v Jihlavě, ale docela malá - i když myslím, že na víc, než dvě hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
26.6.15 12:27

@Barborkaa26, Plzeň, Jihlava.
V Brně je taky hezká, ale tam se zase hodně nachodí a chvílema jdeš půl hodiny a nikde nic :nevim:
ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou. Ale tu máte prošlou za hodinu :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 12:27

@Pipet Děkuju :) koukala jsem na netu na Ostravu a Olomouc, z té jejich mapy mi to přišlo malé.. V Jihlavě mají pouze tygra z těch velkých šelem, teď koukám i na ZOO Hlubá nad Vltavou, taky vypadá dobře :) Ještě kouknu na ten Zlín ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17334
26.6.15 12:28

Plzeň pěkná, velká i kopec je tam hodně slušný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148

Olomouc je fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@KPKristy Aha a mě se docela líbila ta Hluboká :mrgreen: to je pak skoro o ničem, když je to za chvilku prošlé :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@ka2ka kousek od té plzeňské je i ten Dinopark, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17334
26.6.15 12:29
@KPKristy píše:
@Barborkaa26, Plzeň, Jihlava.
V Brně je taky hezká, ale tam se zase hodně nachodí a chvílema jdeš půl hodiny a nikde nic :nevim:
ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou. Ale tu máte prošlou za hodinu :|

ohrada je fajn možná by jste jí mohli spojit s prohlídkou zámku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
26.6.15 12:29

Ještě mě napadá Park exotických zvířat Dvorec u Borovan. Ta je sice maličká, ale mají lvy, tygry, medvědy,… http://www.zoodvorec.cz/cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17334
26.6.15 12:30

@Barborkaa26 jojo myslím, že je to i spojené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@ka2ka dobrý nápad ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@KPKristy to je super tip teda! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
26.6.15 12:31
@ka2ka píše:
ohrada je fajn možná by jste jí mohli spojit s prohlídkou zámku

Určitě s prohlídkou obou zámků a města vůbec. Hluboká je fajn, ale jet tam jen kvůli zoo je zbytečné. To můžeme my, když to máme 20km :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
26.6.15 12:31

Hluboká je malá, ale moc hezká. Zlín je velká, tam se myslím nebudete nudit ani celý den, my skoro hodinu byli jen v mlokáriu (pravda, pršelo, tak jsme byli rádi, že tam můžeme být). Brněnská se mi moc nelíbí, spravené jsou jen některé části, jde jim to velmi pomalu. Jihlava je taková střední, ale také se nám moc líbila. Olomouc pěkná. Byli jsme i v Bojnici (SK), také hezká. Doporučenou máme Prahu, prý je na ni potřeba celý den, tak snad se tam také někdy dostanem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama