Zoubek navíc v 11 měsících?

1061
17.7.15 09:57

Zoubek navíc v 11 měsících?

Ahoj, chtěla bych se poradit zda se s tím někdo setkal, malému je 11 měsíců, nahoře mu leze druhá jednička vlevo a vedle ní jakoby další zoubek ale je to jen taková špička a pak leze dvojka-má to tam hrozně nahuštěné-ta špička je co? Zoubek navíc? Co s tím-asi ho to hodně tlačí-pořád pláče sliny tečou proudem-je mi ho líto a nevím co s tím, počkat až vylezou všechny nebo se zeptat zubního? Cumlá si paleček už od narození a zrovna jen u levé ručičky a na levé straně pusinky taky mu tam lezou zoubky dýl-dudlík nemá.
Přikládám foto, snad z toho bude něco vidět.

Příspěvek upraven 17.07.15 v 10:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
17.7.15 10:00

Zajdi s ním k zubaři, ten ti řekne lépe než my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
17.7.15 10:01

A nemůže ta špička byt dvojka a ten další trojka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
17.7.15 10:03

@Zacharova Šla bych k zubaři, v 11 měsících ho ještě snadno oblbnete aby pusinku otevřel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
17.7.15 10:05

@jakuve To jsem si také myslela ale že leze jen špička je mi divné-přijde mi i ta jednička menší–mám ještě dva starší syny a oběma lezly zoubky ukázkově-tohle jsem nikdy neviděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
17.7.15 10:08

@anairda no to nevím jak by tam držel, byl problém to i vyfotit-řve jak tur jak mu na to sáhneme-chci se zeptat v poradně až tam půjdeme. Ale máme až roční v srpnu. Řešit s dr. to určitě budu jen jsem se chtěla zeptat zda to třeba někdo u dítka taky neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2305
17.7.15 10:12

Můj starší to měl podobně, ten minizoubek sám od sebe vypadl. Zubař říkal, že je to tzv. nultý zoubek, že se to někdy stává. Ale u vás to může být i něco jinýho, radši bych šla k zubaři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
17.7.15 10:16

@Zacharova no pokud ho to boli, tak bych do srpna necekala 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 10:18
@terinka4444 píše:
Zajdi s ním k zubaři, ten ti řekne lépe než my.
:kytka: :pankac:
  • Citovat
  • Upravit
1061
17.7.15 10:22

@Fiialka díky zajdu s ním k dr. bohužel pochybuji že nás hned vezme objednává se a doba je tak 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
17.7.15 10:28
@Zacharova píše:
@anairda no to nevím jak by tam držel, byl problém to i vyfotit-řve jak tur jak mu na to sáhneme-chci se zeptat v poradně až tam půjdeme. Ale máme až roční v srpnu. Řešit s dr. to určitě budu jen jsem se chtěla zeptat zda to třeba někdo u dítka taky neměl.

No tak ho to asi bolí, ale zřejmě jinak, než normální prořezávání, tak ho nenech trpět a nějak to vyřeš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
17.7.15 10:29

To vás snad musí vzít jako akutní případ, ne? A pokud by to neslo, tak bych sla bud k jinemu zubari a nebo na pohotovost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22618
17.7.15 10:36

Dojdi s ním k zubaři. Taky jsme tam nedávno byli, protože se mi nelíbila fialová boule u zubu. Zubařka nás vzala hned, za 2 minuty jsem byli venku s tím, že je to v pořádku a bylo. Já uklidněná, že je vše OK. Když ho to bolí, tak bych do srpna nečekala ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama