Zoubky ve 3 měsících?

102
5.11.19 13:51

zoubky ve 3 měsících? je to možné?

Ahoj holky, prosím o radu a Vaše zkušenosti ???? Malá měla v neděli teprva 3 měsíce a začala neskutečně slintat, myslíte, že se jedná o zoubky? ale tak brzy? přikládám foto :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.11.19 13:56

@Anet 123 Ano, to jsou zoubky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
5.11.19 13:58

Přesně tohle má v puse i naše 2 měsíční holka. Má to tam už víc jak týden a vypadá to pořád stejně. V době, kdy jsem to objevila, začala víc brečet a slintat. Ale na zuby se mi zdá fakt brzo a taky dlouho, kdyby se klubaly, tak snad po týdnu by už byla nějaká změna. Tak uvidím a taky si počkám na zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:00

@Anet 123 Vypadá to že jo. Ale dcera od 3 měsíců neskutečně slintala a všechno cpala do pusy a na konec jí začali růst zoubky až v 8 měsíci. Tak uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:04

@Simonkaa01 Ale ten obrys zoubků tam jde jasně vidět. Tohle zoubky jsou a do týdne budou krásně vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6453
5.11.19 14:11

Dceři budou 4 měsíce a zoubky se jí klubaly už na dvouměsíční prohlídce, řekla nám to sama doktorka. Zároveň ale dodala, že to může trvat další měsíce, než vyrostou. Syn měl zuby venku úderem 6.měsíce. Mají klidovou a růstovou fázi. Jinak, u nás taky slintání, mrzutost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
5.11.19 14:11

@chaela no u nas se to mění. nejdřív jen čárky a teď asi 3 dny zpět se to takhle prohlubilo, prijde mi, jako by se dasen roztahla na zub, no plačtivá je furt stejně :D :D ale je pravda že včera měla brutální průjem, až je z toho opruzená chudinka, spinkala a ja netušila že se vykakala, tak v plence byla cca hoďku co jsme byli venku s kočárkem, mažu ale zatim nic moc teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
5.11.19 14:12

@Božská Venuše fakt jo? no to je mazec :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
5.11.19 14:14

@Aduš8 no přesně, já si taky na 2 mesicich všimla, to tam právě měla jen takové čárky, teď má prohlubeň, jako kdyby se dáseň roztáhla na zub :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:22

@Anet 123 Kamarádce se syn už se zubem narodil :lol: to jsem si říkala, že je fakt brzo :) druhému mému dítěti první zoubek vylezl taky kolem tří měsíců. A tuhle prohlubeň si krásné pamatuji, dalšímu dítěti se tvořila zrovna nedávno a do týdne na to jsem uviděla zoubky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:32

@Anet 123 Holce když roste zub tak má taky průjem a pak má z toho opruzeniny a nic nám nepomáhalo ani bepanthen ani sudocream. V lékárně mi doporučili Imazol krémpastu a myju jí zadek v šalvějovým čaji a máme za chvilku klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
5.11.19 14:33

@Božská Venuše tím bych si nebyla tak jistá, dcera to takhle v puse má. fakt přes týden. A jo trošku se to meni, asi zvětšuje nebo bělá, ale zuby pořád nikde. Doufám, že jim to teda ještě bude trvat, Proto že jinak končím s kojením, kouše mě už teď dasnema :) je teda pravda, že synové mě taky začlo kousat chvíli před tím, než se jim pořezal první zub. No asi se máme na co těšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
5.11.19 14:36

@Božská Venuše ty jo, to musi byt mazec, narozene mimi se zubem :potlesk: no prave, mam kamaradku, holka bude mit 5 měsicu a tvrdi ze ma tohle taky uz dva mesice a zuby nikde, tak je v šoku, že by moje měla mít zuby dřív. moje prvni dcera mela taky kolem 3-4 měs. ale to jsem nesledovala, protoze jsem netusila ze by tak brzy lezl a zjistila jsem to tim, ze jsem davala kapicky a cinklo to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
5.11.19 14:41

@Simonkaa01 aha, take zkusim. uplne ji lituju, ve čtvrtek jdeme k doktorce na tříměsíční, tak doufám, že to do té doby bude ok, aby si nemyslela že ji nechávám v pleně buh vi jak dlouho, docela si za to nadávám, jenze ona nikdy v kocarku nekakala, přebalila jsem ji, dala do kočárku, šli jsme do města, no, vratime se cca za hoďku a už to bylo :roll: za hodinku takový opruzeniny, uplně vyžrané fleky. ach jo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
5.11.19 14:45

@chaela :potlesk: :mrgreen: no já teda už nekojím a tobě teda nezávidím, :lol: mě to stačilo jak kousala dásněmi natož se zubem :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama