Zoubky ve 3m

162
27.12.19 19:19

Zoubky ve 3m

Ahoj prosimndotaz malý jsou 3mesice a přijde my že se nám prorezavaji zoubky je to brzo to my je jasný ale je neklidná začala slintat a má tontrochu i otekly a navíc my přijď že tam má dva vyznačena tečky bílé!! Dr my řekla zoubky venku nemá.. to nemá pac dasen má hladkou! Ale asi se už prorezavaji má to i tvrdší..koupila sem dnes gel dologel..je od ukončeno 4m v lékárně my řekla že trošku může fakt jen na špičku prstů a místo dásně..
Setkala jste se některá také stim že tak brzy začlo? A co jste použila..malá je fakt mrzuta a z pláčem ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
27.12.19 19:29

@Miskaa91 dceři vykoukly oba spodní najednou začátkem 4 měsíce. Taky mi všichni říkali, že zuby to být nemůžou, že je brzy. Používám do teď calgel opravdu jen na spičičku prstu. Teď je ji 10 měsíců má 8 zubů a rostou další :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
27.12.19 19:47

Synovi vyrostly zuby přesně na den, kdy začal 4. měsíc. Ale dásně měl oteklé už pomalu od 2 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
27.12.19 20:14

Prvni syn mel take nejak kolem 4 mesicu, ted mladsi syn 3 mesice a uz tak mesic mam pocit ze lezou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 20:18

Naše Lucinka měla první zoubek ve 3 měsíci :wink: neteř už ve 2 🤣 každé mini je jiné :wink: některé děti občas se i se zoubkem narodí. Je to dost individuální :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
27.12.19 20:37

Vím že se to stává první dcera mela právě pozdějs až jak kolem 9m první ty dva dole…ale u tyhle ny přijde že tam.nevo pomalu vyčuhuje a otekly to má. take…A všechny gely jsou až od 4m a vejs ale.dam na spicku malinko a pomazu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 20:52
@Miskaa91 píše:
Vím že se to stává první dcera mela právě pozdějs až jak kolem 9m první ty dva dole…ale u tyhle ny přijde že tam.nevo pomalu vyčuhuje a otekly to má. take…A všechny gely jsou až od 4m a vejs ale.dam na spicku malinko a pomazu ;)

Já jsem calgel dávala už v těch 3m. Jinak by jsme se zbláznili. A nebo co homeopatika? Ty jsem dávala tedy až déle a nevím od kdy jsou ale dávali jsme chomomillu 15ch. A unas Teda nejlepší na zoubky :wink: vždy ráno jsem si kuličky rozdelala v panaku vody pozor nesmí se s nimi trepat a nemají dojít do kontaktu s kovem) a během dne jsem ji injekční stříkačkou dala trošku do pusinky :wink: během dne dostala údajnou dávku (myslím že 5 kuliček to bylo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
27.12.19 21:09

Dcera měla první zub ve 3měsících, nic jsem ji nemazala, ale je pravda, že nebrečela. Druhá dcera měla první zub ve 4měsících a hodně pomohl dudlik, který se nachladil v lednici. Nechápu různé mazání na dásně, přece se musí slinama hned z dásní odsranit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 21:16
@rozmaryna1234 píše:
Dcera měla první zub ve 3měsících, nic jsem ji nemazala, ale je pravda, že nebrečela. Druhá dcera měla první zub ve 4měsících a hodně pomohl dudlik, který se nachladil v lednici. Nechápu různé mazání na dásně, přece se musí slinama hned z dásní odsranit.

Já myslím že se to hned neodstraní, už jen z toho že naši malé opravdu gel pomohl. Dala jsem na prst a masirovala ji tím dásně. Za chvíli bylo po pláči a my se mohli vyspat všichni… Hlavně ona.. Byla tím úplně vysilena a spinkat nemohla. Nám gel pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 21:18
@rozmaryna1234 píše:

Jinak ještě, nachlazeny dudlík je taky super, je to je pravda i to jsme praktikovali. A nebo zmrazeny plátek banánu :wink: kousátka ve 3 měsících neměli ještě smysl. Neuměla si je držet a nechtěla je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
28.12.19 10:55

Dcera nedudlikuje, takže u nás dudlik nešel. Kamarádka odstříkavala trochu mléka do krytu na dudlik dala dovnitř dudlik a do mrazáku :D Jinak calgel opravdu zabírá sama jsem ho zkoušela na osmičku než šla ven. :lol: :D Je ale pravda že já neslintám. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.2.20 10:04

Bílé dásně

Dobrý den, dceři 3m se udělaly na dásních bílé “vroubky”. Nejdřív jsem si všimla, že to měla jenom vepředu, tak jsem kapala na dáseň kapky Camilia, ale dneska jsem si všimla, že to má téměr po celé horní dásni. Přijde mi jako blbost, aby rostly všechny najednou :think:..co myslíte? Jde o zoubky?
Začala hrozně slintat, všechno si cpe do pusinky a v noci pobrekává (dříve spinkala i celou noc)… děkuju za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2271
10.2.20 10:18

Tohle naše malá měla od 3.měsíců taky. Teď má 7.měsíců a ještě nemá ani jeden zub prořízlý :). Taky jsem se tenkrát lekla, že bude mít brzy zoubky.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10417
10.2.20 10:20

U nás to samé hned po šestinedělí a teď, v téměř sedmi měsících, nemá ani jeden zub. Ale už tenkrát doktorka potvrdila, že jsou zuby pořádně aktivní. Zpravidla ale vyrůstají první dva spodní :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
10.2.20 10:57

Moje děcka mezi 3 a 4m všechny první zoubek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat