Jsem zoufalá, všechno se mi hroutí pod nohama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 09:47
Zoufala, všechno se mi hroutí pod nohama

Ahoj, omlouvam se za anonym, asi se jen potrebuju vypovídat. Je mi teprve 22 a od mala jsem poradne jeste nebyla stastna. At sahnu na cokoli, vse je spatne. Včera prisla poslední rána jeste od přítele. Je mi priserne a každou další minutu mam pocit ze se zblázním. Znate ten pocit? Jestli ano, rada bych se klidne i s nekym sesla. Bydlim v praze. S někým nezaujatym, kdo by mel objektivni nazor. Nebo třeba aspon napiste zda mate s podobnymi pocity zkusenost. Asi to zni silene ale prabdepodobne uz jsem vazne zoufala. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32710 příspěvků 10 inzerátů 23.04.18 09:56

Ahoj, třeba jsi jen moc citlivá a vnímáš jen to negativní. Každému se v životě dějí i ne úplně pěkné věci, ano, někomu více těch pěkných, někomu méně, ale nikdo těch špatných ušetřen není a záleží na každém, jak se naučí s tím vyrovnávat. Napiš na tuto adresu paní psycholožce: poradna@emimino.cz, popiš jí tvé pocity a určitě ti poradí, možná tě přesměruje někam na nějakou terapii. Je škoda se trápit, zvlášť, když jsi mladá. :kytka:

Anonymní  23.04.18 09:58
@Tiger-lily píše:
Ahoj, třeba jsi jen moc citlivá a vnímáš jen to negativní. Každému se v životě dějí i ne úplně pěkné věci, ano, někomu více těch pěkných, někomu méně, ale nikdo těch špatných ušetřen není a záleží na každém, jak se naučí s tím vyrovnávat. Napiš na tuto adresu paní psycholožce: poradna@emimino.cz, popiš jí tvé pocity a určitě ti poradí, možná tě přesměruje někam na nějakou terapii. Je škoda se trápit, zvlášť, když jsi mladá. :kytka:

Dekuji, ja vim ze ano ale vpodtate od mala o me nikdo nemel zajem. A tak se asi smazim najit cloveka ktery by me mel rad. Pani psycholozce urcite napisu dekuju.

mamaho
Kecalka 411 příspěvků 23.04.18 10:00

Přesně tak, vyhledej psychologa dřív, než se v tom začneš utápět a zbytečně si ničit život, když se s tím nedokážeš poprat sama.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32710 příspěvků 10 inzerátů 23.04.18 10:01
@Anonymní píše:
Dekuji, ja vim ze ano ale vpodtate od mala o me nikdo nemel zajem. A tak se asi smazim najit cloveka ktery by me mel rad. Pani psycholozce urcite napisu dekuju.

Nikdo jiný kromě tebe samé ti tvůj život nikdy nebude organizovat. A je to smutné, kolikrát býváme sami právě v těch nejtěžších chvílích. Nesnaž se vší silou někoho najít a někomu se zalíbit, uč se být spokojená a mít ráda sama sebe… možná na to okolí zareaguje tím, že začne tvoji společnost vyhledávat.

Anonymní  23.04.18 10:03
@mamaho píše:
Přesně tak, vyhledej psychologa dřív, než se v tom začneš utápět a zbytečně si ničit život, když se s tím nedokážeš poprat sama.

Uz se s tim vsim peru prave velmi dlouho ale asi uz na to nemam.

Anonymní  23.04.18 10:05
@Tiger-lily píše:
Nikdo jiný kromě tebe samé ti tvůj život nikdy nebude organizovat. A je to smutné, kolikrát býváme sami právě v těch nejtěžších chvílích. Nesnaž se vší silou někoho najít a někomu se zalíbit, uč se být spokojená a mít ráda sama sebe… možná na to okolí zareaguje tím, že začne tvoji společnost vyhledávat.

To neni tak ze byh nutne nekoho hledala. To vubec ne. S tim pritelem jsem po predhozim zklamani z jineho vzahu ani byt nechtěla ale nakonec to tak dopadlo. Jen me mrzi ze prave ted je ta chvíli kdy bych potrebovala neci rameno a utechu..

martasesek
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 23.04.18 10:30
@Anonymní píše:
To neni tak ze byh nutne nekoho hledala. To vubec ne. S tim pritelem jsem po predhozim zklamani z jineho vzahu ani byt nechtěla ale nakonec to tak dopadlo. Jen me mrzi ze prave ted je ta chvíli kdy bych potrebovala neci rameno a utechu..

Tak něčí rameno a útěchu poskytne i dobrý kamarád. Máš nějakého takového, kterému věříš? Přesně takto jsem „posloužil“ své kamarádce. Dneska je spokojená sama se sebou a je jí fajn. Ale taky má nějaké trable doma. Naučila se problémy řešit, v klidu samozřejmě, a nenechává je vyhnít.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 23.04.18 10:32
@martasesek píše:
Tak něčí rameno a útěchu poskytne i dobrý kamarád. Máš nějakého takového, kterému věříš? Přesně takto jsem „posloužil“ své kamarádce. Dneska je spokojená sama se sebou a je jí fajn. Ale taky má nějaké trable doma. Naučila se problémy řešit, v klidu samozřejmě, a nenechává je vyhnít.

Anebo kamarádka.

Anonymní  23.04.18 10:39
@martasesek píše:

Bohuzel nikdo takovy komu bych 100% verila a amohla za nim hned bezet nemam. Proto je mi tak mizerne.. kazdy psycholog ma dlouhe cekaci terminy a na aoukromeho nemam penize..

martasesek
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 23.04.18 10:44
@Milan42 píše:
Anebo kamarádka.

Tak kamarádka asi jo, ale není to ono. On ten chlap má přeci jen trochu jiný přístup. U kamarádky hrozí neobjektivita. Ale asi bych začal fakt u toho kamaráda, nebo kamarádky, kterému důvěřuje.

Anonymní  23.04.18 10:49
@martasesek píše:
Tak kamarádka asi jo, ale není to ono. On ten chlap má přeci jen trochu jiný přístup. U kamarádky hrozí neobjektivita. Ale asi bych začal fakt u toho kamaráda, nebo kamarádky, kterému důvěřuje.

Hrozne rada bych ale nikoho takoveho nemam :(

martasesek
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 23.04.18 10:50
@Anonymní píše:
Bohuzel nikdo takovy komu bych 100% verila a amohla za nim hned bezet nemam. Proto je mi tak mizerne.. kazdy psycholog ma dlouhe cekaci terminy a na aoukromeho nemam penize..

To je škoda. Já z Prahy nejsem, ale když tak napiš SZ. Jestli ti bude vyhovovat pokec přes zprávy s pocitem, že mě 100% neznáš a já na 10 % neznám tebe a ani tvůj příběh. ;) Jde o to, aby jsi se fakt vypovídala.

Tarjei
Závislačka 3529 příspěvků 23.04.18 11:22

Dokud clovek neprijme sam sebe, nikam se zasadne nepohne. Přijmout sam sebe jako celek, jako hotovou bytost, jako puzzle, kteryho kousky po jednom vypadaj divne ale dohromady daj obrázek. Dulezity je pochopit ze nelze vymenit ten kousek a nenarusit obrazek.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 23.04.18 11:36

Ahoj, můžu ti posloužit jako vrba, podobně jako @martasesek. Klidně napiš ;).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Reklama