Zoufalá z možné nevěry

Anonymní
17.5.20 03:20

Zoufalá z možné nevěry

Spis se jdu k vam vypovidat. Mam 8 let manzela. Je to skvelej tata a manzel. Ale uz delsi dobu se rozchazime v nazoru na sex. On by ho ani nemusel mit, ja klidne denne. Nejsem oskliva zenska, kdybych chtela vim komu napsat abych si uzila vecer. Tato myslenka mne posledni dobou hrozne stve. Chtela bych moc citit zase tu vasen, ale zase se bojim co by to odstartovalo. Zasla bych dal a mela milence? Nemohla bych se podivat na manzela ze bych z neho udelala blbce, nebo bych se zblaznila ze sveho svedomi? Je to opravdu tezke, i kdyz vim ze je to jen sex. Ano ve vztahu nesmi chybet ale rikam si ze nas vztah drzi zase jine pilire. Nikdy jsem neverna nebyla, ale moje libido je snad vetsi a vetsi. S manzelem jsem to probirala, sam proste nevi proc je jeho intenzita tak slaba. Uz ani nevim kdy prisel on, ze by chtel sex. A ja chci tak moc citit zase ze nekdo chce mne a ne ze se jdu doprosovat ja. Jenze co mam delat, nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

819
17.5.20 03:29
@Anonymní píše:
Spis se jdu k vam vypovidat. Mam 8 let manzela. Je to skvelej tata a manzel. Ale uz delsi dobu se rozchazime v nazoru na sex. On by ho ani nemusel mit, ja klidne denne. Nejsem oskliva zenska, kdybych chtela vim komu napsat abych si uzila vecer. Tato myslenka mne posledni dobou hrozne stve. Chtela bych moc citit zase tu vasen, ale zase se bojim co by to odstartovalo. Zasla bych dal a mela milence? Nemohla bych se podivat na manzela ze bych z neho udelala blbce, nebo bych se zblaznila ze sveho svedomi? Je to opravdu tezke, i kdyz vim ze je to jen sex. Ano ve vztahu nesmi chybet ale rikam si ze nas vztah drzi zase jine pilire. Nikdy jsem neverna nebyla, ale moje libido je snad vetsi a vetsi. S manzelem jsem to probirala, sam proste nevi proc je jeho intenzita tak slaba. Uz ani nevim kdy prisel on, ze by chtel sex. A ja chci tak moc citit zase ze nekdo chce mne a ne ze se jdu doprosovat ja. Jenze co mam delat, nevim.

Hlásím se jako diskrétní milec a přítulník.
Doma už nikdy žádná nová vášeň ani lačná žádostivost nepříjde. Zevšednělo to a nic s tím nenaděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 03:36

@Kadet Biegler takze se ma clovek s tim smirit a proste byt rada za to co je? A zadupat ten svuj chtic?

• Nahlásit
  • Citovat
819
17.5.20 04:22
@Anonymní píše:
@Kadet Biegler takze se ma clovek s tim smirit a proste byt rada za to co je? A zadupat ten svuj chtic?

Ano. Nikdy to nebude lepší. Totéž jsem prožíval s manželkou. Dělal jsem opravdu psí kusy abych probudil její zájem. Ještě teď si vybavuju pocit kdy jsem na ní čekal v posteli, ona se dívala na bednu a cloumá se mnou vztek. Deset let jsem se týral, kdyby mne to potkalo ještě jednou, hned ráno si sbalím hračky a odejdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
17.5.20 05:27

Za sebe jako chlap v 5 letem vztahu, to někdy je třeba denně a někdy týden nic. Když týden není sex tak prskam dupu, i honim potají a neexistuje. Tu sex seznamku už sem měl několikrát založenou. Jednou sem už i zahnul a moje o tom ví. A to je týden… Neumím si představit být bez sexu déle, to bych ojel i výfuk u auta svého. Pokud máte tento problém řeší to jen rozchod.. Když chlap nechce vždy je v tom důvod z 98% se jmenuje milenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25747
17.5.20 06:40
@Rotha píše:
Za sebe jako chlap v 5 letem vztahu, to někdy je třeba denně a někdy týden nic. Když týden není sex tak prskam dupu, i honim potají a neexistuje. Tu sex seznamku už sem měl několikrát založenou. Jednou sem už i zahnul a moje o tom ví. A to je týden… Neumím si představit být bez sexu déle, to bych ojel i výfuk u auta svého. Pokud máte tento problém řeší to jen rozchod.. Když chlap nechce vždy je v tom důvod z 98% se jmenuje milenka.

Hm, co kdyby tvá žena nemohla třeba v těhotenství, to bys taky hned po týdnu vyřešil nevěrou? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
17.5.20 06:51
@Russet píše:
Hm, co kdyby tvá žena nemohla třeba v těhotenství, to bys taky hned po týdnu vyřešil nevěrou? :roll:

Přesně. Teď přemýšlím, jestli se pán chlubí, nebo lituje, že je v podstatě sobecký prase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
17.5.20 06:53

Tak co vlastně chceš? Chceš milence nebo ne? Budeš pak ochotna nést si následky? Až to praskne, počítáš s tím, že te manžel muže opustit?
Co zkusit sexuologa pro manžela? Nebo se ho zkus zeptat co ho vzrušuje, co by chtěl v sexu zažít. Jestli slyší jen; já chci sex, já chci cítit vášeň, já jsem z toho smutná, pak ho to možná ubíjí.
Jdi na to jinak. Co bys TY chtěl zažít, co TOBĚ by se líbilo?
Co takhle změnit prostředí? To prý taky pomáhá. Buďte spontánní…
Milenec je až poslední a navíc ne moc dobré řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
17.5.20 06:55

@Rotha hlavně tu nedělej žádný rychlý závěry… milenka v tom vůbec nemusí být. Je potřeba si přiznat, že i muži mohou mít malou potřebu sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25747
17.5.20 06:57
@Lychee13 píše:
Přesně. Teď přemýšlím, jestli se pán chlubí, nebo lituje, že je v podstatě sobecký prase.

Schválně s mužem nespat je blbé, ale i u nás se prostě stane, že se víc dnů prostě jen míjíme, skoro si podáváme dveře a nevěru neřešíme. I s dítětem prostě ubydou bezstarostné chvilky, kdy člověk přemýšlí leda o tom, kolikrát v týdnu to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
17.5.20 07:02
@Russet píše:
Schválně s mužem nespat je blbé, ale i u nás se prostě stane, že se víc dnů prostě jen míjíme, skoro si podáváme dveře a nevěru neřešíme. I s dítětem prostě ubydou bezstarostné chvilky, kdy člověk přemýšlí leda o tom, kolikrát v týdnu to bylo.

Tohle podle mě nastane jednou za čas všude. Pokud by se k tomu partner stavěl tak, že hned letí za milenkou, asi by to nemělo mezi námi nějak dlouhý trvání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
17.5.20 07:23
@Russet píše:
Schválně s mužem nespat je blbé, ale i u nás se prostě stane, že se víc dnů prostě jen míjíme, skoro si podáváme dveře a nevěru neřešíme. I s dítětem prostě ubydou bezstarostné chvilky, kdy člověk přemýšlí leda o tom, kolikrát v týdnu to bylo.

Jo s tím souhlasím. Naštěstí oba máme sex rádi a když se podaří, tak spolu spíme i 7× týdně, ale zase se nestavíme na hlavu, když jsme kvůli těhotenství a porodu nemohli skoro 6 měsíců. Ale našla jsem si chlapa, který myslí hlavou a nemá potřebu kazit dlouholeté a spokojené manželství, po týdnu bez sexu, odskočením jinam. Zajímalo by mě, jestli by pán měl taky takové pochopení i pro partnerku, kdyby se nedejbože dostal do nemocnice, že by si odskočila už po týdnu jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25747
17.5.20 07:26
@Lychee13 píše:
Jo s tím souhlasím. Naštěstí oba máme sex rádi a když se podaří, tak spolu spíme i 7× týdně, ale zase se nestavíme na hlavu, když jsme kvůli těhotenství a porodu nemohli skoro 6 měsíců. Ale našla jsem si chlapa, který myslí hlavou a nemá potřebu kazit dlouholeté a spokojené manželství, po týdnu bez sexu, odskočením jinam. Zajímalo by mě, jestli by pán měl taky takové pochopení i pro partnerku, kdyby se nedejbože dostal do nemocnice, že by si odskočila už po týdnu jinam.

V životě se stane lecos a šílet po tydenní absenci sexu je prkotina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
17.5.20 07:46

Týden ještě není žádná tragédie. Ale když ten druhý se tomu očividně dlouhodobě, klidně roky vyhýbá a řekne že na to není a nebo dokonce blokuje jakékoliv pokusy o rozhovor na tohle téma, tak to beru jako tichý souhlas aby si zašpásoval jinde. Bohužel. A jak píše zakladatelka: Je skvělý manžel a táta, ale vypadá že on by sex nemusel mít vůbec, kdežto já denně. Co na to říct? Najdi si milence. Život je příliš krátký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 08:47

Zlepšení neočekávej, naopak bude hůř! Jaké je řešení? Rozchod nebo milenec. Takhle promarníš nejlepší roky, budeš žít v každodenní sexuální deprivaci a jednou budeš litovat, že si do toho neřízla dříve. Kromě toho za čas to nebude jen o sexu, na ten sex se váže celková intimita vzahu. Jak se to začne bortit v posteli, je to začátek konce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama