Reklama

Zoufale toužím po miminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 04.05.18 19:47
Zoufale toužím po miminku

Ahoj holky, ani vlastně nevím, co čekám, že mi sem budete psát, ale asi potřebuji slyšet názor ostatních.. Vím, že většina z vás si bude asi klepat na čelo nad mou situací, ale třeba mě někdo pochopí. Je mi 21 let a před více než 4 lety jsem neplánovaně otěhotněla. V té době mi bylo 17 a partner mě opustil hned, jak se to dozvěděl. Ze začátku to byl opravdu hrozný stres, nevěděla jsem, jak to zvládnu, všechno plánovala s rodiči. Když přešlo to nejhorší, začala jsem se na miminko i těšit, avšak dlouho jsem se neradovala a osud to chtěl nejspíš jinak, protože jsem v pokročilém stádiu těhotenství o miminko přišla. Nechci tu rozebírat detaily, i po těch letech a i přes to, v jaké situaci jsem byla, to stále moc bolí. Hrozně mě to vzalo, avšak dodělala jsem střední školu a na vysokou školu jsem odjela do cizího města, mezi cizí lidi, přerušila jsem kontakty téměř se všemi ze!„starého“ života. Myslela jsem si, že před těmi pocity uteču, na chvíli to pomohlo, ale poslední rok mě moje minulost stále dohání a já zoufale toužím otěhotnět. Protože ten dotyčný totálně pochroumal mou důvěru k lidem, bojím se navázat vztah a když už se zamiluji, stejně to z nějakého důvodu nevyjde. Asi muže něčím odrazuji, proto se vždy ocitnu v roli milenky, kterou zadaní muži jen využijí. Já se obvykle zamiluji a dopadne to pro mě špatně. Nyní mám kamaráda, kolegu, strašně si rozumíme už skoro rok, avšak před pár měsíci si našel přítelkyni. Vídáme se dále, občas, opravdu velmi výjimečně se spolu spíme, a já vždy ten měsíc se nachytám, jak podvědomě toužím otěhotnět. Beru antikoncepci, dáváme si pozor, ale stejně tam je jiskřička naděje. Já bych po něm nic nechtěla, jen jsem strašně dlouho nikomu takto nedůvěřovala, s nikým jsem si takhle nerozuměla, proto bych tak strašně ráda chtěla jeho dítě. Pořád na to musím myslet, nevím, zda v tom budeme dál pokračovat, spíš ne, ale jsem úplně v háji a zoufalá, jak moc bych to miminko chtěla. Zase být v té situaci, já už ani žádného chlapa nechci, chci prostě zopakovat tu situaci a chci, aby to dopadlo jinak. Při představě, že mi tu teď běhá už skoro 4letý prcek, se mi hrnou slzy do očí. Pokaždé, když vidím mladou maminku s malým dítětem, závidím jí. Už opravdu nevím jak dál, já vím, že život prostě musí jít dál, že jsem mladá a že všechno přijde ve správný čas.. Ale já jsem takhle nešťastná. Promiňte, jestli to nedává moc smysl, mám hrozně moc myšlenek najednou..

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 04.05.18 19:55
@Markétka111 píše:
Ahoj holky, ani vlastně nevím, co čekám, že mi sem budete psát, ale asi potřebuji slyšet názor ostatních.. Vím, že většina z vás si bude asi klepat na čelo nad mou situací, ale třeba mě někdo pochopí. Je mi 21 let a před více než 4 lety jsem neplánovaně otěhotněla. V té době mi bylo 17 a partner mě opustil hned, jak se to dozvěděl. Ze začátku to byl opravdu hrozný stres, nevěděla jsem, jak to zvládnu, všechno plánovala s rodiči. Když přešlo to nejhorší, začala jsem se na miminko i těšit, avšak dlouho jsem se neradovala a osud to chtěl nejspíš jinak, protože jsem v pokročilém stádiu těhotenství o miminko přišla. Nechci tu rozebírat detaily, i po těch letech a i přes to, v jaké situaci jsem byla, to stále moc bolí. Hrozně mě to vzalo, avšak dodělala jsem střední školu a na vysokou školu jsem odjela do cizího města, mezi cizí lidi, přerušila jsem kontakty téměř se všemi ze!„starého“ života. Myslela jsem si, že před těmi pocity uteču, na chvíli to pomohlo, ale poslední rok mě moje minulost stále dohání a já zoufale toužím otěhotnět. Protože ten dotyčný totálně pochroumal mou důvěru k lidem, bojím se navázat vztah a když už se zamiluji, stejně to z nějakého důvodu nevyjde. Asi muže něčím odrazuji, proto se vždy ocitnu v roli milenky, kterou zadaní muži jen využijí. Já se obvykle zamiluji a dopadne to pro mě špatně. Nyní mám kamaráda, kolegu, strašně si rozumíme už skoro rok, avšak před pár měsíci si našel přítelkyni. Vídáme se dále, občas, opravdu velmi výjimečně se spolu spíme, a já vždy ten měsíc se nachytám, jak podvědomě toužím otěhotnět. Beru antikoncepci, dáváme si pozor, ale stejně tam je jiskřička naděje. Já bych po něm nic nechtěla, jen jsem strašně dlouho nikomu takto nedůvěřovala, s nikým jsem si takhle nerozuměla, proto bych tak strašně ráda chtěla jeho dítě. Pořád na to musím myslet, nevím, zda v tom budeme dál pokračovat, spíš ne, ale jsem úplně v háji a zoufalá, jak moc bych to miminko chtěla. Zase být v té situaci, já už ani žádného chlapa nechci, chci prostě zopakovat tu situaci a chci, aby to dopadlo jinak. Při představě, že mi tu teď běhá už skoro 4letý prcek, se mi hrnou slzy do očí. Pokaždé, když vidím mladou maminku s malým dítětem, závidím jí. Už opravdu nevím jak dál, já vím, že život prostě musí jít dál, že jsem mladá a že všechno přijde ve správný čas.. Ale já jsem takhle nešťastná. Promiňte, jestli to nedává moc smysl, mám hrozně moc myšlenek najednou..

Hlavně si nepořizuj potají dítě se zadaným chlapem. Přestaň s ním spát. Jsi mladá a určitě potkáš normálního nezadaného chlapa a vše se může velmi rychle změnit.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 04.05.18 20:19

Zní to jako klišé, ale je to tak, láska si te nakonec stejně najde, tak počkej, nebo bys chtěla aby tvoje milované miminko bylo z „podvodu“,proc ho záměrně připravovat o otce, počkej ono to přijde :-) i kdyz ty pocity chápu, taky sem byla a vlastně sem nastavena jako extra mateřský typ, jen sem měla štěstí, ze sem brzy potkala spravneho tatu pro sve dítě

Verčus
Kecalka 366 příspěvků 04.05.18 20:26

Podle me se zbytecne uziras, ze jsi o tamto mimco prisla a podle toho i reaguje okoli… Pockej, on se nejakej najde ale zkus se divat na svet s usmevem a ne s placem, co uz je davno pryc :) pokud budes zit v minulosti, nikdy se z ni nevyhrabes…

Verčus
Kecalka 366 příspěvků 04.05.18 20:31

Ja bych to byt tebou uplne vsechno hodila za hlavu a zacala znovu zit :) jedine tak se ti podari vsechno, co chces a i kdyz te opustil, ze jsi otehotnela (a to bych toho parchanta nejradsi zabila), nejsou vsichni stejni, zkus verit :)

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 9797 příspěvků 04.05.18 20:57

@Markétka111 Myslím, ze to vše se děje jen kvůli tomu, jak se k tobě zachoval bývalý. Nesnaz se to uspěchat, dělat si to kvůli zklamání s nekym jinym. Todle všecko te ešte ve tvém životě čeká a neprijdes o to :kytka:. Dítě potřebuje mnohem víc, než jen milující mámu bez otce.
Jestli ti to pomůže slyset, já jsem muž o něco málo starší než ty a rodině se v budoucnu určitě nebráním ;). Děti mám rad.

Mala.ještěrka
Kecalka 255 příspěvků 04.05.18 21:02

Je mi moc líto, co tě potkalo. Chápu, že tě to i po tolika letech bolí.

Ale být na tvém místě, tak bych zauvažovala nad návštěvou psychologa. Jak píšeš :"… chci prostě zopakovat tu situaci a chci, aby to dopadlo jinak… ". Trošku mi z toho přijde, že hlavně chceš prožít si ten příběh znovu, ale tentokrát s dobrým koncem. Ale nemůžeš si hledat muže jenom jako otce dítěte a další těhotenství mít jako náhradu. Je to strašně nefér i vůči tomu chlapovi. Nediv se, že ti potom žádný vztah nevydrží.

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 04.05.18 21:23

Dekuji moc za vsechny hezke zpravy.. mate pravdu, vsichni, opravdu je to tim, ze me porad dozira, ze jsem o miminko prisla a tim se chovam hrozne.. vim, ze chlapy neberu jako rovnocenne, jsem dost odmerena a tak. Avsak kdyz se zamiluji, jsem strasne loajalni, zed jsem zamilovana, opet spatne, ale nedokazu se od neho odprostit.. vidim ho jako toho nejlepsiho a tim vic touzim s nim mit dite..

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 04.05.18 21:27

Dívej se víc dopředu, s minulostí už nic neuděláš.
Já na tvém místě bych si napsala seznam toho, co od chlapa chci. Na první misto bych dala SVOBODNÝ a NEZADANÝ. A na tom trvej. Dokud dovolíš, abys pro ně byla jen hračkou na hraní, budou se tak k tobě chovat. (Vlastní zkušenost) Jsi mladá. Postav se před zrcadlo a sama sobě řekni, že si zasloužíš víc než být jen milenka. Držím palce.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 04.05.18 21:28

@Markétka111 Ale on neni ten nejlepsi, kdyz je zadany. Nechci te strasit, ale muzes diky jeho promiskuite chytit i nejakou pohlavni chorobu, ktera muze zpusobit tvou neplodnost. Radsi vem rozum do hrsti a pryc od nej. Urcite se najde nekde chlap, ktery touzi po rodine stejne jako ty. Tvoje momentalni chovani je promin, ale patologicke

BloomingGorgeous
Závislačka 2730 příspěvků 04.05.18 22:45

K tomu muzu jen rict, ze jsi mlada a mas cely zivot pred sebou. Muzes mit vice deti, stastnou rodinu, vse. Dukezite je vyhrabat se z minulosti, ac ztrata miminka musi byt otresna zkusenost, co zenu navzdy poznamena, nicmene stale jsi na zacatku a ted je dulezity si to nepokazit. Tedy neotehotnetbs nekym, kdo je zadany a neprozit ten pribeh znovu s jinym spatnym koncem.

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 05.05.18 07:01

Uprimne si myslim, ze bys mela hlavne zapracovat na tom, ze si vybiras zadane muze.
Jednou az bys mela dite, bez otce, zjistila bys, ze je to vlastne smutne. Opici laska diteti taky neprospiva.
Jsi mlada, zapracuj na sobe, zmen pohled na zivot. Jestli to nezvladnes sama, zajdi k psychologovi, on te nasmeruje.
A prestan spat se zadanymi muzi, je to ubohy.

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 05.05.18 11:49

Nikdo a nic na světě ti tvoje miminko nevrátí. Musíš se naučit žít bez něj, a terve až tohle dokážeš, můžeš být znovu šťastná a schopná navázat normální vztah a stát se matkou. Všechno ostatní je jen snaha se v tom všem neutopit a zůstat nad hladinou. Otázka je, jak dlouho to vydržíš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama