Reklama

Zoufalství - proč to manžel dělá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonym77
Stálice 68 příspěvků 15.12.16 09:18
zoufalství proč to děla manžel:(

Zdravím, s manželem jsme spolu 5let ale posledni dobou zapomína splachovat zachod po močení.. na to mi odpoví že někdy holt zapomene že s toho dělam vědu třeba pul dne smrdí zachod nebo několik hodin co jde na ranní a ja mam třeba volno odpolední a ten zapach je hrozny nevim už co mam dělat jak mu to jinak řict řekla jsem mu to jednou a v klidu pak už jsem chytla nerv.. zažily jste někdo? :( :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 15.12.16 09:21

A kolik mu je? Osmdesát??

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 15.12.16 09:23

Tak mu nalep nad misu do vyse oci billboard s napisem „Splachni, ty starej sklerotiku!“

Příspěvek upraven 15.12.16 v 09:26

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 15.12.16 09:24

@anonym77 U Kolesů doma se splachovalo jen po velký…
Hele nevím, tohle je divný, je to prasárna. Jestli to dělá ráno, třeba se bojí, že tě spláchnutím vzbudí, jestli to dělá celý den, třeba si někde přečetl, kolik se zaplatí za vodu za splachování, nebo prostě třeba fakt zapomíná…

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 15.12.16 09:28

@vonajebohyne To by mohlo zabrat nejlip s vanocnim osvetlenym retezem, pro vsechny pripady :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 15.12.16 09:29
@yasmine5 píše:
@vonajebohyne To by mohlo zabrat nejlip s vanocnim osvetlenym retezem, pro vsechny pripady :mrgreen:
:mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 15.12.16 09:31

Nebo nechávej u umyvadla vedle kartáčků na zuby použité vložky a intimky… A udělej dohodu, že je budeš vyhazovat, když on bude splachovat…

Trispinta 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 09:33
@Premek_Orac píše:
Nebo nechávej u umyvadla vedle kartáčků na zuby použité vložky a intimky… A udělej dohodu, že je budeš vyhazovat, když on bude splachovat…

To snad ne, že ne?!

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 15.12.16 09:34

Nemůžu uvěřit tomu, že by tohle někdo zapomínal, buď bych přemýšlela nad tím, jestli na něj nejde demence nebo zda se nejedná o třídní boj :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 15.12.16 09:35

@Trispinta Víš co… Tohle je válka a tam je vše dovoleno :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 15.12.16 09:36
@Premek_Orac píše:
@Trispinta Víš co… Tohle je válka a tam je vše dovoleno :mrgreen:
@Premek_Orac píše:

Zacinam se te bat, s tebou bude lepsi se spojit :mrgreen:

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 15.12.16 09:39

Treba setri vodu ne? :oops:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 15.12.16 09:40
@anonym77 píše:
Zdravím, s manželem jsme spolu 5let ale posledni dobou zapomína splachovat zachod po močení.. na to mi odpoví že někdy holt zapomene že s toho dělam vědu třeba pul dne smrdí zachod nebo několik hodin co jde na ranní a ja mam třeba volno odpolední a ten zapach je hrozny nevim už co mam dělat jak mu to jinak řict řekla jsem mu to jednou a v klidu pak už jsem chytla nerv.. zažily jste někdo? :( :(

proč to dělá? protože je čuně?
at tedy myje wc on - předeleguj na něj tuto povinnost ;)
a připomínat připomínat připomínat - v klidu - jak s malým dítětem.. ovšem mě by takový chlap neimponoval v posteli, když je čuně.. jsem na to háklivá :nevim:

Trispinta 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 09:42

@Premek_Orac Tebe bych chtěla mít ve válce za kreativniho nepřítele :D

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 15.12.16 09:43
@Premek_Orac píše:

No fůůůůůj :cert: :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama