Zpět k ex manželovi

Anonymní
12.4.21 11:17

Zpet k ex manzelovi

Je tu nekdo kdo se rozved s manzelem a po nejake dobe jste se k sobe vratili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10835
12.4.21 11:31

Ne, a ani bych to nikdy neudělala, ex se přece nestal jen tak bez důvodu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
12.4.21 11:35

Ne a nepřijde mi to jako dobrý nápad jestli máte děti, tak už vůbec ne. Budou mít totální zmatek v hlavě. Záleží na důvodu rozchodu, nejspíš se to bude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25438
12.4.21 12:09

Bývalého partnera, se kterým jsem neměla děti a byli jsme mladí, jsem si po 15 letech vzala. Ale k ex, se kterým jsem se rozvedla, bych se v životě nevrátila. Vycházíme spolu dobře, ale mám až mnoho špatných zkušeností a nedůvěru. Takže obnovit partnerství ani náhodou. Ale záleží na mnoha věcech. Každopádně bych to velmi velmi pečlivě zvážila. Zvlášť pokud v tom jsou děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2029
12.4.21 12:16

Ptát se na takovou věc tady je fakt mimo mísu :roll: To se budeš řídit tím co ti tu anonymní pisatelky napíší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
12.4.21 12:27

Pokud pominul duvod rozchodu, tak proč ne. Ovsem takovych případů bude asi minimum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 12:33

Věřím, že to se děje jen v minimální míře. Když už ten rozvod proběhl, byl k tomu nějaký, ne malicherný důvod. Nevracela bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 15:32

I kdyby to byl ten posledni chlap na zemi, tak fakt ne. Jsou to 3 roky od rozvodu a musim se hodne pretvarovat, abych ho aspon pozdravil. Ne, co udelal me, to se stava, ale, co provedl detem, to vim, ze nedokazu odpustit

• Citovat
  • Nahlásit
396
12.4.21 15:53
@Anonymní píše:
Je tu nekdo kdo se rozved s manzelem a po nejake dobe jste se k sobe vratili?

Ano, třeba já. Po půl roce jsme se k sobě vrátili, asi 2 - 3 roky to bylo v pohodě (nebydleli jsme spolu), pak se ex začal vracet do svých zajetých kolejí a rozešla jsem se s ní podruhé. To už je definitivní a nedá se to nijak zvrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat