Reklama

Zpětné vyplacení daňového bonusu za děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 14.02.18 15:03
Zpětné vyplacení daňového bonusu za děti

Zdravím, mám dotaz v lednu jsem podepsala „růžový papír“ že chci uplatňovat daňové bonusy za děti, jenomže jsem zapomněla doložit rodné listy, proto mi to nebylo ve výplatě přičteno. Je možné že mi ty daňové bonusy za leden přičtou v únorové výplatě?

Reklama

Reakce:

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 14.02.18 15:05

Když už jsem samozřejmě všechno doložila, účetní mi řekla že neví jestli to půjde

alena.mo
Kecalka 165 příspěvků 14.02.18 15:06

Ahoj, Já nevím, ale to podle mně chodi vždycky AZ v březnu. A rodný list jsem také nedávala

Příspěvek upraven 14.02.18 v 15:08

alena.mo
Kecalka 165 příspěvků 14.02.18 15:07

Muže se to podat do 15. Února, to říkali mně. Tak nevím proc by to nešlo

ivašot.
Kelišová 6389 příspěvků 14.02.18 15:11
@alena.mo píše:
Ahoj, Já nevím, ale to podle mně chodi vždycky AZ v březnu. A rodný list jsem také nedávalaPříspěvek upraven 14.02.18 v 15:08

Ale to mluvíš o ročním zúčtování daně.

alena.mo
Kecalka 165 příspěvků 14.02.18 15:12

@ivašot. Jo aha tak to jsem spatne pochopila, tak se omlouvam :roll:

a12
Vesmírná mluvilka 31033 příspěvků 14.02.18 15:17
@ivašot. píše:
Ale to mluvíš o ročním zúčtování daně.

A v tom by ji to meli prijit, ne? :think: my to tak meli.. Prvni mesic jsme to nestihli a bylo to az v danich..

ivašot.
Kelišová 6389 příspěvků 14.02.18 15:18
@a12 píše:
A v tom by ji to meli prijit, ne? :think: my to tak meli.. Prvni mesic jsme to nestihli a bylo to az v danich..

Já si taky myslím, že jí to srovnají až za rok v ročním zúčtování. Zakladatelka měla představu, že by uplatnila bonus za dva měsíce v únorové výplatě a to bych řekla, že nepůjde

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 14.02.18 15:40

@ivašot. Přesně tak jsem to myslela

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62896 příspěvků 3 inzeráty 15.02.18 14:04

@kiki 24 Až příští rok při zúčtování daní.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >