Zpětné zrcátko do auta na autosedačku popředu

3936
4.5.17 15:46

Zpětné zrcátko do auta na autosedačku popředu

Milé maminky,

syn přešel z vajíčka do klasické autosedačky a ráda bych pořídila zpětné zrcátko na přední sklo, abych na něj viděla. Používáte? Jaké byste doporučily?

Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
4.5.17 15:49

Dostali jsme nějaké k nákupu sedačky, ale je celkem nanic, pořad odpadava.

• Citovat
  • Upravit
4.5.17 15:57

Mame úplně obyc asi za 60 korun z autopotreb :lol: drží pohodově. Akorát teď mam vzadu dvě děti a to uz nedává. Dalsi tam lepit nechci, to by bylo trochu moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
4.5.17 16:46

Ono taky záleží, jaké máš auto a jaké v něm máš zpětné zrcátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3936
4.5.17 17:37

@Zireael jakto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
4.5.17 17:53

Používám běžné středové zrcátko :lol: dřív jsem jezdila s dodávkou, tak jsem zvyklá ho nepoužívat, na provoz bohatě stačej boční :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
4.5.17 20:32

Také používám to běžné středové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
4.5.17 21:29

@Limi123 Protože třeba já mám ve Škodě Yeti nějaké lepší zrcátko, a originální škodovácké přídavné zrcátko se k němu přidělat nedá, pasuje jen na to základní.
Jinak jsem se naučila dítě zkontrolovat buď bleskovým otočením dozadu nebo v běžném zpětném zrcátku. Musím se teda trochu natáhnout, ale jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1002
4.5.17 23:10

Ano pouzivam. Super vec. Myslim, ze to vecne otaceni je pekne nebezpecny. Mam nejake levnejsi cca za 300 Kc. Je tam jen zrcadlova folie ale vidět je pekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1749
4.5.17 23:26

Koupila.jsem si nějaké tuším za 200 Kč a hned upadlo, neměla jsem na to nervy. Používám normální středové a natočím si ho tak, že ve spodní půlce vidím syna a v horní silnici za sebou. Je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama