Zpevnění pánevního dna - Venušiny kuličky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rospinka
Stálice 90 příspěvků 16.10.14 17:55
Zpevnění pánevního dna - Venušiny kuličky

Zdravím, jsem 4 roky po druhém porodu a mám povolené pánevní dno.

Při milování prvních pár minut v pohodě a poté, co více zvlhnu už jsme příliš široká a necítím nic já ani partner.

Pomůžou Venušiny kuličky? Za jak dlouho a při jak intenzivním nošení? Snažím se používat denně, ale neustále ze mě vypadávají a neudržím je jinak než v sedě. Ani ve stoje je dlouho neudržím, po pár minutách se tlačí spodní kulička ven :oops: :oops: :oops:

Pomůže mi ještě něco? :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 17:59
@Rospinka píše:
Zdravím, jsem 4 roky po druhém porodu a mám povolené pánevní dno.

Při milování prvních pár minut v pohodě a poté, co více zvlhnu už jsme příliš široká a necítím nic já ani partner.

Pomůžou Venušiny kuličky? Za jak dlouho a při jak intenzivním nošení? Snažím se používat denně, ale neustále ze mě vypadávají a neudržím je jinak než v sedě. Ani ve stoje je dlouho neudržím, po pár minutách se tlačí spodní kulička ven :oops: :oops: :oops:

Pomůže mi ještě něco? :nevim: :nevim:

je tu podobna diskuze dneska zalozena ;) https://www.emimino.cz/…vaji-205954/ ale osobne si myslim, ze by ti prave na tohle mohly pomoc a taky zkus, při curani, tak zadržovat ho jakoze nepustit ho najednou :kytka: jsem nekde tuhle vyčetla ;)

albao
Extra třída :D 12225 příspěvků 16.10.14 18:26

Čo tak skúsiť skôr toto na postupný tréning? http://www.amazon.com/…p/B0034DLBB2

Manaja
Závislačka 3474 příspěvků 16.10.14 20:32

@Rospinka A nechceš zajít k nějakému fyzioterapeutovi? Znají cviky na posílení pánevního dna. Já jsem je cvičila, když jsem měla problémy s kostrčí. Je to ale už snad 7 let, takže si bohužel nevzpomínám, jak se správně prováděly a jak se u nich mělo dýchat, tak už ti je nejsem schopna popsat. :(

Nebo se mrkni ještě tady. Nějaká paní zhruba popisuje, jak cvičit. http://iva-mmt.blog.cz/…rodu-ii-cast

Jana F
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 17.10.14 10:23
fifinka609
Kelišová 6927 příspěvků 17.10.14 11:06

@Rospinka jaké mají ty kuličky rozměry? Já si nějak neumím představit, jak by mohly vypadnout.

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 17.10.14 11:18
@fifinka609 píše:
@Rospinka jaké mají ty kuličky rozměry? Já si nějak neumím představit, jak by mohly vypadnout.

Jsou obrovské :,( :,( průměr cca 3,5 cm

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 11:19
@Rospinka píše:
Jsou obrovské :,( :,( průměr cca 3,5 cm

tak cvičíš b lbě.. to není možné :think:

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 11:20

Ono jen nosit je nestačí, musíš stahovat svaly okolo, co cvičíš s němi..

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 17.10.14 11:22
@sissi79 píše:
Ono jen nosit je nestačí, musíš stahovat svaly okolo, co cvičíš s němi..

Já s nimi ještě necvičím. zatím mám snahu je udržet při stání u žehlení nebo chůzi a úklidu po bytě. I to je téměř nemožné… :evil:

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 11:23
@Rospinka píše:
Já s nimi ještě necvičím. zatím mám snahu je udržet při stání u žehlení nebo chůzi a úklidu po bytě. I to je téměř nemožné… :evil:

domlouvala ses s gynoušem?? ono po letech to nebude hned.. ale pujde to.. kegelovi cviky, pilates..

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 11:24

Tak si s něma lehni, jen lež a stahuj svaly, půjde to, jen to nevzdávej tak rychle. o)

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 17.10.14 11:25
@sissi79 píše:
domlouvala ses s gynoušem?? ono po letech to nebude hned.. ale pujde to.. kegelovi cviky, pilates..

nemluvila, připadám si dost trapně :nevim:

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 17.10.14 11:26
@sissi79 píše:
Tak si s něma lehni, jen lež a stahuj svaly, půjde to, jen to nevzdávej tak rychle. o)

Ok :roll: :roll: Zkusím. Mám je pár dní, týden…

roniii
Kelišová 5315 příspěvků 7 inzerátů 17.10.14 11:31
@JayLee píše:
taky zkus, při curani, tak zadržovat ho jakoze nepustit ho najednou :kytka: jsem nekde tuhle vyčetla ;)

tohle je pěkný nesmysl, akorát si zadělá na nějaké uroproblémy…do­poručuje se to udělat párkrát kvůli uvědomění si, které svaly to jsou, ale jinak ne…když už víš, které svaly stahovat, tak můžeš cvičit kdykoli vzpomeneš..jsou to Kegelovy cviky

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >