Zpevnění těla po porodu

45
8.2.20 10:28

Zpevnění těla po porodu

Dobrý den maminky. Chtela jsem se zeptat na nejake rady a nápady jak dobře zpevnit tělo po porodu.Po porodu mám 7mesicu a potřebovala bych zpevnit hlavně nohy konkrétně stehna trochu břicho a taky zadek.Vahu schazovat nechci mam dost malo tak to spise pribrat. :srdce: Nevim jaké cvičení nebo sport by byl nejvhodnější. Hodlam začít jezdit na koni myslíte že by to pomohlo? Díky za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

240
8.2.20 10:40

Posilovat střed těla, pilates, joga, nebo cvičení zaměřené na téma po porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12081
8.2.20 10:40

Primárně chceš cvičit pilates, jogu zaměřenou na spodní polovinu trupu, a nebo cvičení podle mojžíšové, aby sis srovnala záda, pádenvní dno, pánev a podoně.

K tomu přidat výpady a dřepy, trošku každý den a postupně zvyšovat dávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
8.2.20 10:42

Určitě, jízda na koni je na stehna a zadek dost zahul, já jezdím jednou týdně a pak tak 2 dny vždycky nohy bolí a to sportuju i jinak (běh, posilování). Jinak na vytvarování nohou a zadku jsou výborné výpady a dřepy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
8.2.20 10:58

Díky za super tipy zkusím pilates a kone

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
8.2.20 11:00

@dickys ahoj můžu se zeptat kam chodíš na kone? Nevím jak vybrat správnou stáj kam začít chodit jezdit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
8.2.20 11:02

@Elvic123 Chodím do stáje, která patří k zoo, v našem městě je určitě největší, mají tam jezdecký oddíl i tažné koně, pořádají různé vyjížďky, Hubertovy jízdy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
8.2.20 11:05

@Elvic123 A jak vybírat, no, já vybírala tak, aby tam kladli důraz na správnou techniku ježdění, bezpečnost, aby tam měli dobré zázemí a samozřejmě aby ti to tam bylo sympatické :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
8.2.20 11:23

@dickys tak to máš fajn já jsem z Jicina tak musím kouknout co je tady snad něco dobrého najdu.Jak dlouho se učíš jezdit? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1506
8.2.20 12:38
@Elvic123 píše:
@dickys tak to máš fajn já jsem z Jicina tak musím kouknout co je tady snad něco dobrého najdu.Jak dlouho se učíš jezdit? :)

Asi 3 měsíce :) Klus už zvládám v pohodě, ve cvalu mám ještě rezervy, ale taky se to zlepšuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
12.2.20 14:17

Taky je po porodu super bosu, skvěle spevníš střed těla i problémové partie. Jsem necelých 7 měsíců po porodu a výsledky už se dostavují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama