Zpěvník Míši Růžičkové

2044
25.5.21 13:31

Zpěvník Míši Růžičkové

Ahoj, prosimvas nematw někdo doma zpěvník od Míši Růžičkové? Syn si ho přeje a teď jsem zjistila, že jsou dva díly a nikde nemůžu dohledat, jaké jsou kde písničky. Chtěla bych, aby tam byl Slonik Tonik, Popelari, Sanitka, Ouky kouky, Hvězda, Jaro, léto… kdybyste to někdo měli, vyfotili byste mi, prosím, obsah? Nebo lepson řekli, v kterém díle jsou tyto písničky? Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1274
25.5.21 14:15

Všecko má na Youtubu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
25.5.21 14:32

Jj tu mám můžu poslat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
25.5.21 14:33

Zkusila bych napsat dotaz na Databázi knih, jeden uživatel má zpěvník uvedený v osobní Knihotéce, takže by mohl vědět, co je uvnitř za písničky ;-). Všude v popiscích na netu píšou akorát, že v prvním díle je 70 nejoblíbenějších písniček, ale pod tím si člověk může představit cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
25.5.21 14:39

Ještě koukám, že když člověk do vyhledávání obrázků na google zadá název zpěvníku, docela dost textů se mu objeví ve formě obrázků, včetně těch poptávaných (Sloník Toník, Ouky kouky,…), z čehož jde odvodit, co v knížkách je. Ale nejjednodušší asi bude, když to @Ariadne pošle :-D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
25.5.21 14:44

@LennyL1 to samozřejmě vím, ale my chceme papírovou knihu, mít ji v ruce, položit na stojan na noty u klavíru a hrát… na to nám je YouTube poněkud na nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
25.5.21 14:46

@PenelopaW ano najít se toho dá hodně ale nikde se mi nepodařilo vyčíst, která písnička je v kterém díle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
25.5.21 14:47

@Ariadne stačí mi stránka s obsahem, pokud tam je. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
25.5.21 15:04
@Midaku píše:
@Ariadne stačí mi stránka s obsahem, pokud tam je. Moc děkuji.

Naše děti už to neba. Kdybyste o ní stála, tak se můžeme domluvit. Mně tu leží na klavíru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
25.5.21 15:14

@Ariadne díky moc, nenintam nejoblíbenější sanitka, tak to musím zkonzultovat :) ale vše ostatní tam asi jen tak snad to projde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
25.5.21 15:17
@Midaku píše:
@Ariadne díky moc, nenintam nejoblíbenější sanitka, tak to musím zkonzultovat :) ale vše ostatní tam asi jen tak snad to projde.

Kdyžtak napište SZ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat