Zpevňující gel na břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berusa84
Kecalka 153 příspěvků 05.02.17 20:41
zpevňující gel na břicho

Zdravím všechny. Uvažuju o nějakém zpevňujícím gelu na břicho. Máte s tím někdo zkušenost? Pomáhá to vůbec? A jaký by jste doporučily?

Reakce:

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 05.02.17 20:45

Zkusenost nemam a neverim na to. Budou to jen reklamni triky. Jedine, co opravdu pomuze, je cvicit.

Kelsey
Hvězda diskuse 44772 příspěvků 05.02.17 20:49

Verim, ze kdyz clovek pije dost vody, cvici, ji zdrave a k tomu jako bonus nejaky krem pouziva, ze nejaky ten ucinek, malou berlicku jo, ze se ta kuze vypne, nude hezka, ale to si myslim. Ale ciste jen na krem bych nespolehala.

terulína
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 05.02.17 20:56

Zkoušela jsem a nic :think: :lol:… asi jen pro pocit ;)

Luccia59
Nováček 8 příspěvků 10.03.17 21:30

Já měla něco z DM od Alverde, sice jsem do toho i cvičila, ale myslím, že nějaký podpůrný účinek to mít mohlo, aspoň pocitově mi to tak přišlo, bylo to něco s mangem a Q10 a snad i nějaký menší SPF faktor to mělo :)

axlpol
Závislačka 2709 příspěvků 85 inzerátů 10.03.17 21:38

@berusa84 Zkoušela jsem jich za celý život spoustu. Nefungujete to, jedině cvičit. Ovšem to mazání nazevrhuju, protože kůže potřebuje péči. Miluju olej Q10 od Nivey.Je suprovní, není kupodivu mastný, hned se vsaje, krásně voní. Já si myslím, že péče je důležitá. Když nebudeme mazat kožené boty, bundy a kabelky, take rychleji zestárnou, popraskaj, takže tak to vidím i s naší(živou) kůží :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >