Reklama

Zpevňující gel na břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berusa84
Kecalka 153 příspěvků 05.02.17 20:41
zpevňující gel na břicho

Zdravím všechny. Uvažuju o nějakém zpevňujícím gelu na břicho. Máte s tím někdo zkušenost? Pomáhá to vůbec? A jaký by jste doporučily?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11468 příspěvků 05.02.17 20:45

Zkusenost nemam a neverim na to. Budou to jen reklamni triky. Jedine, co opravdu pomuze, je cvicit.

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 05.02.17 20:49

Verim, ze kdyz clovek pije dost vody, cvici, ji zdrave a k tomu jako bonus nejaky krem pouziva, ze nejaky ten ucinek, malou berlicku jo, ze se ta kuze vypne, nude hezka, ale to si myslim. Ale ciste jen na krem bych nespolehala.

terulína
Neúnavná pisatelka 16599 příspěvků 05.02.17 20:56

Zkoušela jsem a nic :think: :lol:… asi jen pro pocit ;)

Luccia59
Nováček 8 příspěvků 10.03.17 21:30

Já měla něco z DM od Alverde, sice jsem do toho i cvičila, ale myslím, že nějaký podpůrný účinek to mít mohlo, aspoň pocitově mi to tak přišlo, bylo to něco s mangem a Q10 a snad i nějaký menší SPF faktor to mělo :)

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 10.03.17 21:38

@berusa84 Zkoušela jsem jich za celý život spoustu. Nefungujete to, jedině cvičit. Ovšem to mazání nazevrhuju, protože kůže potřebuje péči. Miluju olej Q10 od Nivey.Je suprovní, není kupodivu mastný, hned se vsaje, krásně voní. Já si myslím, že péče je důležitá. Když nebudeme mazat kožené boty, bundy a kabelky, take rychleji zestárnou, popraskaj, takže tak to vidím i s naší(živou) kůží :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama