Zpevňující gel na břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berusa84
Kecalka 153 příspěvků 05.02.17 20:41
zpevňující gel na břicho

Zdravím všechny. Uvažuju o nějakém zpevňujícím gelu na břicho. Máte s tím někdo zkušenost? Pomáhá to vůbec? A jaký by jste doporučily?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12094 příspěvků 05.02.17 20:45

Zkusenost nemam a neverim na to. Budou to jen reklamni triky. Jedine, co opravdu pomuze, je cvicit.

Kelsey
Hvězda diskuse 45252 příspěvků 05.02.17 20:49

Verim, ze kdyz clovek pije dost vody, cvici, ji zdrave a k tomu jako bonus nejaky krem pouziva, ze nejaky ten ucinek, malou berlicku jo, ze se ta kuze vypne, nude hezka, ale to si myslim. Ale ciste jen na krem bych nespolehala.

terulína
Neúnavná pisatelka 16781 příspěvků 05.02.17 20:56

Zkoušela jsem a nic :think: :lol:… asi jen pro pocit ;)

Luccia59
Nováček 8 příspěvků 10.03.17 21:30

Já měla něco z DM od Alverde, sice jsem do toho i cvičila, ale myslím, že nějaký podpůrný účinek to mít mohlo, aspoň pocitově mi to tak přišlo, bylo to něco s mangem a Q10 a snad i nějaký menší SPF faktor to mělo :)

axlpol
Závislačka 2759 příspěvků 89 inzerátů 10.03.17 21:38

@berusa84 Zkoušela jsem jich za celý život spoustu. Nefungujete to, jedině cvičit. Ovšem to mazání nazevrhuju, protože kůže potřebuje péči. Miluju olej Q10 od Nivey.Je suprovní, není kupodivu mastný, hned se vsaje, krásně voní. Já si myslím, že péče je důležitá. Když nebudeme mazat kožené boty, bundy a kabelky, take rychleji zestárnou, popraskaj, takže tak to vidím i s naší(živou) kůží :lol:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >