Zpevňující gel na břicho

153
5.2.17 20:41

zpevňující gel na břicho

Zdravím všechny. Uvažuju o nějakém zpevňujícím gelu na břicho. Máte s tím někdo zkušenost? Pomáhá to vůbec? A jaký by jste doporučily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13215
5.2.17 20:45

Zkusenost nemam a neverim na to. Budou to jen reklamni triky. Jedine, co opravdu pomuze, je cvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
5.2.17 20:49

Verim, ze kdyz clovek pije dost vody, cvici, ji zdrave a k tomu jako bonus nejaky krem pouziva, ze nejaky ten ucinek, malou berlicku jo, ze se ta kuze vypne, nude hezka, ale to si myslim. Ale ciste jen na krem bych nespolehala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17048
5.2.17 20:56

Zkoušela jsem a nic :think: :lol:… asi jen pro pocit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 21:30

Já měla něco z DM od Alverde, sice jsem do toho i cvičila, ale myslím, že nějaký podpůrný účinek to mít mohlo, aspoň pocitově mi to tak přišlo, bylo to něco s mangem a Q10 a snad i nějaký menší SPF faktor to mělo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
10.3.17 21:38

@berusa84 Zkoušela jsem jich za celý život spoustu. Nefungujete to, jedině cvičit. Ovšem to mazání nazevrhuju, protože kůže potřebuje péči. Miluju olej Q10 od Nivey.Je suprovní, není kupodivu mastný, hned se vsaje, krásně voní. Já si myslím, že péče je důležitá. Když nebudeme mazat kožené boty, bundy a kabelky, take rychleji zestárnou, popraskaj, takže tak to vidím i s naší(živou) kůží :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama