Zpíváte si a pouštíte nahlas hudbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zrnko
Kecalka 419 příspěvků 06.08.18 22:48
Zpíváte si a pouštíte nahlas hudbu?

Diskuze jen tak. :)
Zajímalo by mě, jestli si doma pouštíte nahlas hudbu a zpíváte.
Já hudbu miluju. Ráda při tom i zpívám, byť kvalita zpěvu je v mé hlavě diametrálně odlišná od vnímání okolím :mrgreen:
Ale problém je, že nemám kdy toto provozovat, pokud nechci být za neohleduplnou. Všude nějací sousedé. Hudba jde samozřejmě slyšet i zvenčí nebo přes zdi. Na sluchátka to není ten správný požitek a potichu taky ne.
Máte to podobně? Jak to řešíte nebo naopak neřešíte?
Všimla jsem si, že moji vrstevníci už hudbu tolik neprožívají(+-40). Jakoby to patřilo jen k pubertě. Co vy?
Disco nebo jukebox v baru to neřeší. Moje písničky tam většinou nemají :lol:
A zpíváte třeba s partnerem, dětmi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 06.08.18 22:56

@zrnko No, doma už moc ne, občas si pustíme něco venku, na zahradě, z mobilu. Já hodně poslouchám v autě, když vozím dceru do a ze školky, ale bydlím na vesnici, takže jezdím polňačkama a nemusím se tolik soustředit na provoz :mrgreen: Jinak, když už mám touhu poslechnout si svoji oblíbenou relaxační hudbu, tak jdu o pár hodin dřív do postele a pustím si jí do sluchátek, stejně tak poslouchám cestou vlakem apod. V autě si občas i zpívám :mrgreen:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 06.08.18 22:57

Pouštím si nahlas hudbu, abych mohla zpívat :mrgreen: Bydlíme v domě, zpívám si a tancuji, když ještě dcera spí a syn je ve školce. Jako puberťačka jsem to dělávala taky, máma vešla do pokoje a já dělala jako že nic :mrgreen: Když zpívám dětem, tak syn, který je starší říká, ať jsem ticho :mrgreen: V autě si zpívám polohlasem s rádiem, když někam jedeme a když je to jó nahlas tak zpívám i před manželem, ale pletu slova, jak jsem z něj nervní :mrgreen: A když mám náladu, tak ho provokuju a začnu nahlas bez hudby zpívat nějaku lidovku nebo dětskou písničku z Večerníčků :mrgreen:

Miluju Be the man od Rang bone man. To bych krákorala furt dokola. Nejlepší je když si najdu text a naučím se ho, to pak manžel čumí, jak té angličtině rozumím a na dovolený si nekoupím sama ani zmrzku :mrgreen:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 06.08.18 22:58

Ja jsem posedlá operou, pouštím ji pořád, ale moc nahlas ne, je mi 40pryč, preci jen chapu,ze ostatni ji treba nemusi.Zpívám pořád, operu casto, i kdyz soprán nemám, ale zpívat umím, deti si pobrukuji i operu, kdyz ji poslouchají diky mne porad.:-):-)

terinka4444
Hvězda diskuse 67891 příspěvků 06.08.18 22:58

Jo, když jsem sama doma, pustím na to plné koule, a krom zpívání si u toho ještě tančím :mrgreen: Ještě, že mě nikdo nevidí. A pak když jedu sama v autě, to taky vyju na plný kolo

Příspěvek upraven 06.08.18 v 22:58

Kacise
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 06.08.18 22:58

Zpívám si u řízení, je to můj oblíbený relax. Jen nesmím mít stažená okénka na semaforech, lidi blbě čumí :mrgreen:

bershka1
Kecalka 361 příspěvků 06.08.18 23:00

Doma si zpívám furt, když mám náladu osolím i rádio a trsame všichni. Když jdu uklízet a přítel jde s malou ven pustím si nějaký set a taky nahlas. Telka nebo rádio v běžnou hodinu nikoho nezabije a dýl jak hodinu to zaple nemám.
No a objektivně si myslím, že zlato v hrdle taky nemám, ale malé venku na hřišti taky něco potichu zazpívám a důležité pro mě je že jsem pro ni něco jako pro důchodce Gott :mrgreen: .

zrnko
Kecalka 419 příspěvků 06.08.18 23:05

Tak to je krásné, že nejsem sama, kdo tak blbne.Taky tancuju jak prdlá a děcka už protáčejí panenky. Hlavně když udělám náznak tanečního pohybu v obchodě:)
A co na to sousedi? Nestěžují si? Hlavně teď v létě? :)
My jsme spolu s ex taky dost zpívali. A „kritizovali“ když to někomu ujelo. Jedna z mála věcí, co byla v našem vztahu opravdu hezká. :oops:

Kacise
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 06.08.18 23:07

Taky vám přijde, že spolu s hudbou / radiem pějete jako zlaté slavice, ale nasucho to už taková sláva není :mrgreen: vždycky si v autě přijdu jako neobjevená Adele číslo 2, jen když vypadne signál radia, začne to být bída :P :mrgreen:

bershka1
Kecalka 361 příspěvků 06.08.18 23:10

Od sousedů žádný jízlivý pohled nebyl a venku se setkávám s rozněžnělými pohledy, že malé zpívám.

bershka1
Kecalka 361 příspěvků 06.08.18 23:13

@Kacise :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mě přišlo, že zpívám včelku Máju docela solidně :think: a když jsem začla bez telky zježily se chlupy i na malé.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 06.08.18 23:14

@Kacise ano,kdyz zpivam, bohuzel mi to tak nejde, jako profikum, chlap říká, ze to nema šťávu, ale ja jsem rada zato, co mám, co by zato jini dali.:-):-):-)

zrnko
Kecalka 419 příspěvků 06.08.18 23:21

Kdyz chraptim, tak mám super hlas i bez hudby. :) Hlavně ty hloubky mi jdou parádně. To si dokážu i poslechnout vlastní nahraný zpěv na mobilu. :) Ale na tom se kariéra stavět neda.
Na zvýšení pěveckého sebevědomí je dobrá appka na vylepšení zpěvu. Má různé efekty a teda nezní to vůbec zle. Jen si nepamatuju název. Ale bude jich asi dost.

zrnko
Kecalka 419 příspěvků 06.08.18 23:23
@Karlaska píše:
@Kacise ano,kdyz zpivam, bohuzel mi to tak nejde, jako profikum, chlap říká, ze to nema šťávu, ale ja jsem rada zato, co mám, co by zato jini dali.:-):-):-)

Já myslim, ze šťávu to nemá jen proto, že nemáš mikrofon a nejsi někde, kde to můžeš naplno rozbalit a hlavně bez studu. :)
Mně se před jinými jakoby zastře hlas a zní to úplně blbě.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 06.08.18 23:31

Mas pravdu, jen je velmi těžké se jako samouk naučit zpívat sopranem, když neni dostatečný talent, poslouchám největší hvězdy, vnímám ten rozdíl.:-)Takove výšky zazpívat je o velkem talentu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >