Zpíváte si se svým dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrav
Echt Kelišová 8578 příspěvků 12.04.18 21:59
zpíváte si se svým dítětem?

Ahoj maminky. Zpíváte si se svými dětmi? Jaká je jejich nejoblíbenější písnička?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13098 příspěvků 12.04.18 22:03

Ne, asi jednou jsem to zkusila ze zoufalství v autě, když dítě řvalo a já nemohla zastavit, stejně to bylo k ničemu.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 12.04.18 22:04

Dcerka 1,5roku ma ted hudebni obdobi :palec: Naucila se foukat do foukaci harmoniky, tak nam doma porad vyhrava. Ja ji k tomu hraju na kytaru nebo na xylofon. A hlavne asi 5× za den vzdycky sjedeme celou knizku Moje prvni pisnicky - jsou tam vsechny ty klasicke - Ja mam kone, Travicka zelena, Tluce bubenicek atd atd, to uplne miluje a porad to chce ode me zpivat dokola :lol: Co frci u vas? :palec:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 12.04.18 22:05

Ano, všechno co nás napadne… Holka modrooka, Pec nám spadla, sluníčko sluníčko, atd.

Annci
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 12.04.18 22:06

Jo, u starší dcery jsem začala se zpíváním také ze zoufalství, důvod byl ale ten, že už jsem fakt nevěděla, co si s ní mám pořád povídat, tak jsem zpívala. A ona kupodivu mlčela a poslouchala a uměla skutečně hodně písniček. Mladší je radši, když jsem zticha, ale starší vyplní prostor svým povídáním, takže to vůbec nevadí.

belladonna
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 12.04.18 22:10

Zpívám, ale asi jednou za tři čtyři dny projedem ten základ písniček Prší prší Kočka leze atd, máme jich asi 25 celkem, co mu zpívám. Blbý je, že s dvouleťákem zpívám jen já, on jen poslouchá a ještě moc nemluví. Ale neutíká, takže dobrý :-) Já s rodiči zpívávala hodně, lidovky, a mám na to pěkné vzpomínky. Zpívalo se i v autě samozřejmě. A synova nejoblíbenější písnička je asi Rolničky rolničky, Jede jede mašinka, Malé kotě spalo v botě, Komáři se ženili. Na zbytek ještě moc nereaguje.

Uživatel je onlineProfZav
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 12.04.18 22:11

Jo. Ve ctyrech letech zpiva XindlaX, Boky jako skrin, Wohnouty a Narodil se Kristus pan dvacetkrat za den. Ale my jsme muzikanti, takze to slysi od mala.

mrav
Echt Kelišová 8578 příspěvků 12.04.18 22:11
@Kočičí duše píše:
Dcerka 1,5roku ma ted hudebni obdobi :palec: Naucila se foukat do foukaci harmoniky, tak nam doma porad vyhrava. Ja ji k tomu hraju na kytaru nebo na xylofon. A hlavne asi 5× za den vzdycky sjedeme celou knizku Moje prvni pisnicky - jsou tam vsechny ty klasicke - Ja mam kone, Travicka zelena, Tluce bubenicek atd atd, to uplne miluje a porad to chce ode me zpivat dokola :lol: Co frci u vas? :palec:

Kalamajka, Šla Nanynka do zelí, z ukolébavek P. Černocká spinkej, Aničko, spinkej

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 12.04.18 22:13

Začala jsem zpívat, když bylo potřeba nahradit usínání u prsa jiným rituálkem a docela se to u nás chytlo :palec: Největší hitovka je Ó hřebíčku zahradnický, ta se mi vypálila do mozku už asi nesmazatelně :D Pak má dcera ráda ještě Bláznovu ukolébavku, Ukolébavku od Nohavici, Černé oči běžte spát a písničku o spícím chlupatém koťátku, kterou má rád Sheldon z Teorie velkého třesku :D Pokud zrovna uspávám mladšího, tak mě zastoupí Chňapík, maličký krokodýl, pouštěný z mobilu, to je taky šílená odrhovačka :D

mrav
Echt Kelišová 8578 příspěvků 12.04.18 22:15
@Michelle_M píše:
Začala jsem zpívat, když bylo potřeba nahradit usínání u prsa jiným rituálkem a docela se to u nás chytlo :palec: Největší hitovka je Ó hřebíčku zahradnický, ta se mi vypálila do mozku už asi nesmazatelně :D Pak má dcera ráda ještě Bláznovu ukolébavku, Ukolébavku od Nohavici, Černé oči běžte spát a písničku o spícím chlupatém koťátku, kterou má rád Sheldon z Teorie velkého třesku :D Pokud zrovna uspávám mladšího, tak mě zastoupí Chňapík, maličký krokodýl, pouštěný z mobilu, to je taky šílená odrhovačka :D

Z. Svěrák Mravenčí ukolébavka :dance: :potlesk:

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 8306 příspěvků 12.04.18 22:15

Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte (musím vymýšlet všechny možný zvířata), Já mám koně, Na tom pražském mostě a snaží se zpívat konečnou písničku u Mašinky Tomáše. Někdy u toho hrajeme na xylofon nebo klávesy.

Oliverka28
Kecalka 422 příspěvků 2 inzeráty 12.04.18 22:16

Synovi zpivam, nebo se spis o tom pokouším, pred spanim. Frči u nas Kdyz jsem ja slouzil a zaručeně usne u písničky Kdyby tady byla taková panenka.

unuděná
Kelišová 5020 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 22:16

Zpivam casteji, nez ctu pohadky.Vse od folku, pres country, lidovky, popik… :jazyk: Prijde mi fajn, ze deti uz lezi, mame zhasnuto a poslouchaji. Casto zpivame i v aute nebo na vylete ;)

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 8306 příspěvků 12.04.18 22:17

A Tři čuníci samozřejmě a hned za nimi Kozel od Nohavici.

unuděná
Kelišová 5020 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 22:17

Aktualne nejoblibenejsi Nad stadem koni, Jarni tani a Kometa :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama