Zplihlé vlasy - jak na ně

Anonymní
2.12.20 16:19

Zplihlé vlasy - jak na ně

Zdravím!! :mavam:
Potřebuji nějakou radu na to, jak mít zplihlé vlasy. Už delší dobu si je nechávám prostřihávat, což vlastně ten objem zvětšuje, ale vždycky mi to na nějakou dobu pomůže. :D Mé vlasy vypadají asi jak od Hagrida z Harryho Pottera :D nebo jak nějaká helma. Ten objem je hrůza a už to asi nedám takhle dál. Nemáte někdo nějakou radu..? :lol: strašně by mi to pomohlo.. Toužím je mít méně objemné a zplihlé nejlépe. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
607
2.12.20 16:22

Fénuješ si vlasy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 16:24
@meduzka23 píše:
Fénuješ si vlasy?

Nene, mám problémy se štítnou žlázou, tudíž mi to ani doktorka nedoporučuje. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
607
2.12.20 16:26
@Anonymní píše:
Nene, mám problémy se štítnou žlázou, tudíž mi to ani doktorka nedoporučuje. :nevim:

8o Štítná žláza nějak souvisí s fénovaním vlasů?
Být tebou koupím nějaký olejíček na vlasy, po umytí ihned rozčesat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 16:31
@meduzka23 píše:
8o Štítná žláza nějak souvisí s fénovaním vlasů?
Být tebou koupím nějaký olejíček na vlasy, po umytí ihned rozčesat.
Štítná žláza může mít vliv na vlasy a abyste si je nějak uchránily, tak právě všechny tyto věci nejsou doporučovány. :) jinak děkuji :andel:
  • Citovat
  • Nahlásit
607
2.12.20 16:36
@Anonymní píše: Štítná žláza může mít vliv na vlasy a abyste si je nějak uchránily, tak právě všechny tyto věci nejsou doporučovány. :) jinak děkuji :andel:

Jojo, to je logický. Já teda problém se žlázou mám taky a fénuji obden. Vlasů mám tedy šíleně moc ale já mám zase ten opačný problém - bez objemu. Nevyfoukat si vlasy tak je mám během jednoho dne jak pochcanou slámu… :mrgreen: Možná bych zkusila ještě nějaké masky na vlasy, kouknout po lepším šampónu a kondicionéru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 16:39

Dávám tužidlo na objem, kondicionér volume i lak na vlasy volume..
první den po umytí docela bomba, pak už to uvadá :-)

• Citovat
  • Nahlásit
607
2.12.20 16:43
@Anonymní píše:
Dávám tužidlo na objem, kondicionér volume i lak na vlasy volume..
první den po umytí docela bomba, pak už to uvadá :-)

Zakladatelka má bohužel opačný problém. :lol: Já řeším malý objem tak, že fénuji vlasy obráceně (předkloním se a vlasy hodím do předu). To mi zatím jakžtakž stačí. Nemám ráda přípravky ve vlasech. Hrozně se mi z toho mastí vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
2.12.20 17:54

Já bych chtěla vidět foto. Nedokážu si představit, že je někdo z krásných, hustých vlasů tak nešťastný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23955
2.12.20 18:21

Twl takový starosti bych chtěla řešit. Tak se nech oholit a daruj je na paruky pro lidi, co o vlasy z nějakýho důvodu přišli. Uděláš dobrej skutek a nebudeš Hagrid. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47519
3.12.20 01:01

Pomohlo mi přestat prostříhávat vlasy a nechat je nárůst pod lopatky. I když stejně je třeba úplně rozpuštěné nosím nerada a rozhodně ne první den po umytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
3.12.20 11:58

@holka_z_hor A co je na tom špatného? Prostě nás vlasy zlobí, tak se ptáme a vzájemně si předáváme rady a zkušenosti. Nebo tobě je tvůj vzhled naprosto u zádele a takovéto " starosti" si nikdy neřešila? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 17:10
@anahry píše:
Já bych chtěla vidět foto. Nedokážu si představit, že je někdo z krásných, hustých vlasů tak nešťastný :)

Ano, je to tak. :D Někdy jsem z toho opravdu na dně. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 17:12
@holka_z_hor píše:
Twl takový starosti bych chtěla řešit. Tak se nech oholit a daruj je na paruky pro lidi, co o vlasy z nějakýho důvodu přišli. Uděláš dobrej skutek a nebudeš Hagrid. :palec:

Pardon, ale určitě nejsem jediná. Navíc mi přijde, že to je normální starost. :roll: Skutek.. Na oholení hlavy opravdu nemám odvahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 17:15
@lucenka píše:
Pomohlo mi přestat prostříhávat vlasy a nechat je nárůst pod lopatky. I když stejně je třeba úplně rozpuštěné nosím nerada a rozhodně ne první den po umytí.

Právě já chtěla krátké vlasy, ale jak nad tím přemýšlím.. Když byly dlouhé tak opravdu byly zplihlé. :D Dám na vás, nechám to asi dorůst trochu. :think: děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat