Zplození dítetě i když žena nemá partnera, kt. o to stojí...

Anonymní
10.12.19 21:05

Zplození dítetě i když žena nemá partnera, kt. o to stojí...

Ahoj dámy,

tento prapodivný dotaz už mám v hlavě několik, no pomalu let.
Situace se má takto: mám jedno dítko (8 let) a od počátku jsem chtěla dvě děti. V současné době mám přítele, ovšem 100 km od nás a s věkovým rozdílem 17 let. Takže už teď budete asi namítat, ale nemusíte…on o dítě nestojí, je už starší a má jiné cíle, ambice.
Bohužel, to ze chci jeste jednoho mazla mě neustale pronásleduje, a roky se krátí. Mám 38 let. Pořád to odkládám z nějakého důvodu nějak realně rešit (zaměstnání; finance; partner, kt. nemá zájem).
Samo-že mě napadlo najít si jiného partnera, v mém věku nereálné - natož, co by chtěl dítě, asistované - nelegální u matky samozivitelky a navic neskutecny ranec peněz, a pak dárce přes inzerát - a na to nemám odvahu, naturu…predstva desivá.
Co je minus, asi tusim, ze kdyz by pritel zjistil, ze jsem tehotna, da me kosem. 3 roky se známe a vl. je to takovy vikendovy pritel…ted se snazi se vidat casteji, ale stejne 100 km a vychazi vl. jen vikendy.
Další varianta, ze bych cekala s pritelem je nerealna, nebot vi, ze asi chci dite, tak si dava sakris pozor.

Ovšem ma touha je obrovská, uprimně..brecim kvuli tomu.
Uplne silena situace, nevim, co dal…
Tlacit pritele do toho nechci, na to ho mam opravdu rada a navic vnucovat, doprosovat se, ze bych…je opravdu asi pod caru.

Řešila jiná žena podobnou siutaci, a jak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.12.19 21:09

Najdi si kamaráda, který s tebou do toho půjde, znám takové případy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.12.19 21:13
@Trnečka137 píše:
Najdi si kamaráda, který s tebou do toho půjde, znám takové případy

Takový kamarady/a nemám, ale taky me to napadlo. Jne nevim, co by pritel..jak zaregoval…a navic, tvrdit mu, ze je to jeho - neni muj salek kavy? Nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:14

No nelehká situace každopádně nemyslím si že když by si neměla další dítě a touha je tak velká že by si byla šťastná takže co bych udělala na tvém místě tak asi to že bych se s přítelem rozešla a našla si kamaráda a domluvila se sním..
I když nejsem na tvém místě tak kdo ví jak bych to řešila :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:15

@jenže hele když nechce ani svoje tak š cizím í když možná í kdyby se ti to podařilo sní pošle do háje ale kdo ví..a určitě bych nedělala takový podraz

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:20
@Anonymní píše:
@jenže hele když nechce ani svoje tak š cizím í když možná í kdyby se ti to podařilo sní pošle do háje ale kdo ví..a určitě bych nedělala takový podraz

Podraz vsak prave nechci dělat. Jen me mrzi, ze tri roky me svym zpusebem tahal za nudli. Nebot teda tema: spolecne bydleni, svatba, nebo dite..nikdy se mnou nemel moc zajem resit, sam od sebe nikdy…a ja se bojim zeptat. A kdyz se zeptala, tak se dozvím, jak jsem mu pokazila vecer. A to je pan v letech, jsem myslela, ze uz bude mit jiny nazor na zivot, spolecny zivot apod.

• Citovat
  • Nahlásit
4061
10.12.19 21:21

Možná je to mimo téma, ale nepřipadá ti ta tvoje touha dost sobecka? Já chápu, že toužíš po druhém dítěti, ale opravdu tak moc, že jej rovnou připravíš o možnost mít tátu. Mít rodinu, kde jsou oba rodiče? Vím, že dneska je tomu takto čím dál míň, ale i tak. Co mu pak jednou řekneš až se zeptá, kdo je jeho táta? „Víš máma chtěla hrozně moc miminko a tak ji bylo jedno, kdo bude tatínek nebo jak“. Já opravdu chápu, že chceš druhé dítě, ale tvoje pohnutky jsou pro mě nepochopitelné hlavně z pohledu toho dítěte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
10.12.19 21:23

No, rozhodně bych nepodvedla chlapa s tím, že se nechám oplodnit a vím, že on to nechce… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:26
@HrozTaj píše:
No, rozhodně bych nepodvedla chlapa s tím, že se nechám oplodnit a vím, že on to nechce… :think:

ja ho nechci podvadet timto zpusobem, na druhou stranu…vl. spolu spolecny zivot nijak neplanujeme, ma k tomu argument ohl. financí. Prvni dva roky s nim jsem ani nevedela, zda jsme spolu, co jsme spolu. Proste nic, i nyni mam pocit, ze stejne vedeme zivot kazdy sam za sebe.-(

• Citovat
  • Nahlásit
32074
10.12.19 21:26

Tak je jasne ze v 55 se uz do ditete nehrne. Proc by bylo ale nerealne ve tvych 38 najit jineho partnera, co by chtel dite? Treba o neco malo mladsiho, proc ne. Ja bych to zkusila. Urcite bych nechtela byt na 2 deti sama (varianta darce), to musi byt strasne narocny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:27
@Anonymní píše:
ja ho nechci podvadet timto zpusobem, na druhou stranu…vl. spolu spolecny zivot nijak neplanujeme, ma k tomu argument ohl. financí. Prvni dva roky s nim jsem ani nevedela, zda jsme spolu, co jsme spolu. Proste nic, i nyni mam pocit, ze stejne vedeme zivot kazdy sam za sebe.-(

Tak pokud prostě to nemá cenu tak bych to ukončila…jak tu píšeš tak to moc nevypadá že se milujete

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:28
@Martha03 píše:
Možná je to mimo téma, ale nepřipadá ti ta tvoje touha dost sobecka? Já chápu, že toužíš po druhém dítěti, ale opravdu tak moc, že jej rovnou připravíš o možnost mít tátu. Mít rodinu, kde jsou oba rodiče? Vím, že dneska je tomu takto čím dál míň, ale i tak. Co mu pak jednou řekneš až se zeptá, kdo je jeho táta? „Víš máma chtěla hrozně moc miminko a tak ji bylo jedno, kdo bude tatínek nebo jak“. Já opravdu chápu, že chceš druhé dítě, ale tvoje pohnutky jsou pro mě nepochopitelné hlavně z pohledu toho dítěte…

Neni to sobecke, vychovat dítě, dát mu sanci. Jiným chybí take rodic, ruka, rozum, cit…a tak proto radeji nebude mit nikdo zadne deti? Prec zaruka neni, ze…Co kdyz bude diteti prece neco chybet? Od kreditu atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:31
@Anonymní píše:
Tak pokud prostě to nemá cenu tak bych to ukončila…jak tu píšeš tak to moc nevypadá že se milujete

Zda se nemilujeme, nemohu takto rict. Ja jeho ano, o to je to tezsi…a pred mesicem, kdyz jsem mu prala k narozeninam, tak ze srandy me doplnil:„..a ať jsem do tebe porad zamilovany“. Faktem je, ze je me jinak..i pres tu dalku napomocny, nikdy jsem takoveho muze nepotkala, nepoznala…proste rekne, ze me jde prehodit kola na zimni a je to…
To jsem pred nim zivila a snasela jinou lemru.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:33
@veria píše:
Tak je jasne ze v 55 se uz do ditete nehrne. Proc by bylo ale nerealne ve tvych 38 najit jineho partnera, co by chtel dite? Treba o neco malo mladsiho, proc ne. Ja bych to zkusila. Urcite bych nechtela byt na 2 deti sama (varianta darce), to musi byt strasne narocny.

Nejsem zadna krasavice - to je ten duvod, proc si netroufam..ani na mnou vekem priblizne. Navic, to jsou chlapi co maji male decka, rodiny…a ti rozvedeni uz nechteji, a jen tan max babu na pisknuti. Aspon ma zkusenost ze seznamky.

• Citovat
  • Nahlásit
394
10.12.19 21:34
@Anonymní píše:

Tak proč jsi s někým, s kým se tolik rozcházíš v otázce budoucnosti? Najdi si někoho jiného, kdo bude chtít dítě a rodinu. A pomůže ti. Vím, snadno se to píše… Ale proč zůstávat ve vztahu, který ti nedává to, co očekáváš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat