Zpožděná menstruace 10 dní, TT negativní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 07:09
Zpožděná menstruace 10 dní, TT negativní

Dobrý den, předem se Vám omlouvám, že zakládám tohle téma i když je jich tu X, ale jsem tu nová a potřebuji poradit..
Je mi 16 let a s přítelem jsem měla chráněný pohlavní styk asi týden před tím než by mi měla přijít menstruace.. po ovulaci jsem už zřejmě měla jelikož vždy když mám ovulaci mám hojný výtok a špinění.. po pohlavním styku se byl umýt a zkontroloval i zda je kondom v pořádku.. nyní je to už 10 dní co se mi opozdila menstruace, mívám cykly dlouhé 29 dní, ale minulý měsíc jsem měla zpoždění 4 dny.. nyní pár dní před menstruací jsem onemocněla měla jsem teplotu, rýmu, kašel.. a ve škole, na internátě se hodně stresuju.. a poslední dobou brečím každý den a mám strach, že jsem těhotná.. dělala jsem si i těhotenské testy z ranní moči a všechny negativní, ale může na to být brzo.. mluvila jsem o tom i se svoji maminkou, a v pondělí jdu k paní gynekoložce.. asi píšu jen abych se někomu vypovídala.. ale prosím jestli máte s tímto nějakou zkušenost a jestli by ta MS mohla být opožděná stresem a nachlazením, tak mi dejte prosím vědět.. děkuji Vám moc.. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kacakaca
Závislačka 2719 příspěvků 13.04.19 07:20

Stres a nachlazeni casto posunou menstruaci. Spi klidne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 07:46

@kacakaca děkuji za radu! :andel:

Kajka9
Závislačka 3755 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 08:12

Vzdy jsme mela pravidelnou Ms kolem 16 roku ale z niceho nic se mi rozhazela i 14 dni 3 tydny zpozdeni..nemela jsme zadny zdravotni problem…pak jsem zas mela pravidelnou a pak az nejaky rok rozhazenou…až po porodu jsem měla pravidelnou…
Nekolikrat jsem měla i cystu a to taky zpusobuje oddaleni Ms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 08:17

@Kajka9 děkuji! :andel:

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 13.04.19 11:36

Stres i nemoc mohla zpusobit toto zpozdeni. Me vzdy zarucene zpozdil stres.zkus se aspon trocbu uklidnit. Pokud mas 10 dni zpozdeni, myslim ze na testu uz by potencialni tehotenstvi bylo videt, takze klid. Zkus se nalozig do jorke vany, to vzdy pomahalo mne + dvojka cerveneho vina. :D

EDIT: ted ctu ze je ti 16, tak to vino prosim te neee :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:48

@Kotatko03 děkuji za radu..
Možná se zblázním.. dnes jsem celý den probrečela, a tím si to ještě zhoršuji.. přikládám i fotku TT z dnešního rána tedy 10 dní zpoždění a 16 dní od styku.. test PharmaPoint citlivost 10.. zdálo se mi, že vidím druhou čárku.. ale maminka i kamarádka říkaly, že tam nic není.. tak nevím :,(

Eliskaxox
Závislačka 3399 příspěvků 13.04.19 22:04

No něco tam je ale spíš ryska :nevim: 10 dní zpoždění už by byla asi lepší čárka, zkus za dva dny.

Kajka9
Závislačka 3755 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 22:07

Nevidim vubec nic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 22:19

@Eliskaxox můžu se prosím zeptat co je to ryska?

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 14.04.19 06:28
@Anonymní píše:
@Kotatko03 děkuji za radu..
Možná se zblázním.. dnes jsem celý den probrečela, a tím si to ještě zhoršuji.. přikládám i fotku TT z dnešního rána tedy 10 dní zpoždění a 16 dní od styku.. test PharmaPoint citlivost 10.. zdálo se mi, že vidím druhou čárku.. ale maminka i kamarádka říkaly, že tam nic není.. tak nevím :,(

nic tam neni, toto je jasny negativni test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 06:37

Fotografie z dnešního rána (11 dní zpoždění, 16 dní od pohlavního styku, a asi 20-24 dní od ovulace, pokud to byla ovulace..) na jednu stranu jsem se uklidnila hromadou testů, které jsou negativní i po tak dlouhé době, když na letáčku uvádí, že ukáže již 4 dny před MS… ale na druhou stranu mě děsí jestli nemohu mít nějaký vážnější problém než těhotenství.. a také to, že když jsem si četla, některým maminkám neukázal TT ani po 2 týdnech.. nicméně zítra jdu k paní gynekoložce.. snad to bude v pořádku.. Děkuji všem co jste mi radily, moc mi to pomáhá..

Lucie Deusová
Povídálka 19 příspěvků 14.04.19 14:12

@kacakaca myslis ze to plati o kdyz mam teliko danu? :) moc klidne jsem dnes nespala

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 14.04.19 14:41
@Anonymní píše:
Fotografie z dnešního rána (11 dní zpoždění, 16 dní od pohlavního styku, a asi 20-24 dní od ovulace, pokud to byla ovulace..) na jednu stranu jsem se uklidnila hromadou testů, které jsou negativní i po tak dlouhé době, když na letáčku uvádí, že ukáže již 4 dny před MS… ale na druhou stranu mě děsí jestli nemohu mít nějaký vážnější problém než těhotenství.. a také to, že když jsem si četla, některým maminkám neukázal TT ani po 2 týdnech.. nicméně zítra jdu k paní gynekoložce.. snad to bude v pořádku.. Děkuji všem co jste mi radily, moc mi to pomáhá..

Ano jdi ke gynekolozce, to je nejlepsi reseni. :palec:

Lucie Deusová
Povídálka 19 příspěvků 14.04.19 15:00

Ano to mas pravdu. Ve skrytu duse doufam ze to je jen zpozdeni. Ze bych se opravdu vesla do tech 3%co otehotni pres danu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama