Zpožděná menstruace 11 dní

Anonymní
26.8.18 06:19

Zpožděná menstruace 11 dni

Ahoj holky vím, že je to tady už hodněkrát ale já mám fakt neskutečně nervy.
Je mi 16 let a naposledy jsem měla chráněný sex (kondom) se svým klukem 26.7.2018..s kondomem nic nebylo, podle nás obou byl v pořádku.
Ale 15.8. jsem měla dostat menstruaci a pořád nic..po 2 dnech zpoždění jsem si udělala těhotensky test a vyšel negativní, což mě trochu uklidnilo ale dneska je to 11 den a furt nic.
Nějak se pořád uklidňuju tím, že je to možná těma nervama co mám celý měsíc jestli se náhodou něco nestalo..nebo tím, že jsem právě na dovolené tak možná tím teplem tady..
Co myslíte? Mam si zajít na krev? Nebo co bude nejlepší abych udělala?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15274
26.8.18 07:08
@Anonymní píše:
Je mi 16 let a naposledy jsem měla chráněný sex (kondom) se svým klukem 26.7.2018..s kondomem nic nebylo, podle nás obou byl v pořádku.
Ale 15.8. jsem měla dostat menstruaci a pořád nic..po 2 dnech zpoždění jsem si udělala těhotensky test a vyšel negativní, což mě trochu uklidnilo ale dneska je to 11 den a furt nic.
Nějak se pořád uklidňuju tím, že je to možná těma nervama co mám celý měsíc jestli se náhodou něco nestalo..nebo tím, že jsem právě na dovolené tak možná tím teplem tady..

Co použít hlavu a udělat další test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
26.8.18 08:06
@Anonymní píše:

Další test nebo po dovolené na krev nebo k doktorovi. Jiné klima může mít vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat