Zpožděná menstruace 11 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 06:19
Zpožděná menstruace 11 dni

Ahoj holky vím, že je to tady už hodněkrát ale já mám fakt neskutečně nervy.
Je mi 16 let a naposledy jsem měla chráněný sex (kondom) se svým klukem 26.7.2018..s kon­domem nic nebylo, podle nás obou byl v pořádku.
Ale 15.8. jsem měla dostat menstruaci a pořád nic..po 2 dnech zpoždění jsem si udělala těhotensky test a vyšel negativní, což mě trochu uklidnilo ale dneska je to 11 den a furt nic.
Nějak se pořád uklidňuju tím, že je to možná těma nervama co mám celý měsíc jestli se náhodou něco nestalo..nebo tím, že jsem právě na dovolené tak možná tím teplem tady..
Co myslíte? Mam si zajít na krev? Nebo co bude nejlepší abych udělala?

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 26.08.18 07:08
@Anonymní píše:
Je mi 16 let a naposledy jsem měla chráněný sex (kondom) se svým klukem 26.7.2018..s kon­domem nic nebylo, podle nás obou byl v pořádku.
Ale 15.8. jsem měla dostat menstruaci a pořád nic..po 2 dnech zpoždění jsem si udělala těhotensky test a vyšel negativní, což mě trochu uklidnilo ale dneska je to 11 den a furt nic.
Nějak se pořád uklidňuju tím, že je to možná těma nervama co mám celý měsíc jestli se náhodou něco nestalo..nebo tím, že jsem právě na dovolené tak možná tím teplem tady..

Co použít hlavu a udělat další test?

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 26.08.18 08:06
@Anonymní píše:

Další test nebo po dovolené na krev nebo k doktorovi. Jiné klima může mít vliv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >