Zpožděná menstruace 15 dní test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 13:58
Zpožděna menstruace 15 dni test negativní

Ahoj holky mám 15 dní zpoždění dnes jsem si dělala těhotenský test ten byl negativní. Jen jsem spinila 4 dny ale to byl týden před menstruaci která nedorazila, kojím 2 roky a poslední dobou jsem ve stresu (rodinné problémy) v podbřišku mě občas pichne spíš to jde od boku na obouch stranách jinak průhledný hlen.. Ale zase ho není moc k dr jsem objednaná na příští pátek má teď dovolenou nevim jestli to spineni nebyla MS která jen přišla o týden dřív neměla jste některá to stejne? Děkuji

Reakce:
Holkaholkaa
Kecalka 122 příspěvků 18.06.19 14:14

Po 15dnech uz by na testu neco melo byt videt, takze si myslim ze tehu to nebude, ale muze byt(me se zezacatku tehu projevovalo pichavou bolesti vystrelujici do boku, ale po 15 dnech vynechání uz jsem mela teda dve čárky)Stres se podepisuje i na ms, tak mozna?! :nevim:

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 18.06.19 14:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám 15 dní zpoždění dnes jsem si dělala těhotenský test ten byl negativní. Jen jsem spinila 4 dny ale to byl týden před menstruaci která nedorazila, kojím 2 roky a poslední dobou jsem ve stresu (rodinné problémy) v podbřišku mě občas pichne spíš to jde od boku na obouch stranách jinak průhledný hlen.. Ale zase ho není moc k dr jsem objednaná na příští pátek má teď dovolenou nevim jestli to spineni nebyla MS která jen přišla o týden dřív neměla jste některá to stejne? Děkuji

A dělala si test ještě ted?
jinak to můžeš mít ze stresu..nebo si měla prostě kratší ms, nebo máš cystu nebo prostě rozházené hormony

LilyJane
Kecalka 232 příspěvků 18.06.19 14:55

Těhotenství bych vyloučila, po 15 dnech by ti to mělo být určitě vidět.
Průhledný hlen může ukazovat i ovulaci, třeba to špinění byla taková lehká MS (ovlivněná stresem) a teď ovuluješ - některé ženy to taky takhle podobně bolí.
Přesnou diagnózu ti potvrdí jenom gynekolog. Buď ovuluješ a nebo tam máš cystu a dostaneš vyvolávačku, ale těhotenství to nebude.

Váš příspěvek
Reklama