Zpožděná menstruace a negativní testy

11
7.6.21 21:51

zpožděná menstruace a negativní testy

Hezký večer. Měli jsme s partnerem několikrát nechráněný sex…
24.4 2021 mi začala moje poslední menstruace, od konce menstruace do začátku nové mi to trvá 25 dní a 7 dní mi trvá samotná menstruace. Jestli se nepletu mám 13 dní zpoždění. Nikdy se mi to nestalo, aby se mi menstruace takto výrazně zpozdila. Dělala jsem si 2 testy. Jeden před čtyřmi dny a druhý pro jistotu ještě další den potom. Oba dva mi vyšli negativně. Mám si pro jistotu zajít ke gynekologovi, nebo mám věřit testům? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
257
7.6.21 22:01

Pravděpodobně těhotná nejsi, nicméně ke gynekologovi bych šla. Přece jen, pokud máš pravidelnou menstruaci a ta se bez příčiny nedostaví, je asi něco špatně.

Samozřejmě ti vezme krev na hcg, takže pokud bys i přes negativní čůrací testy byla těhotná, z krve se to ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
7.6.21 22:28

@Anka233 mela jsem teď zpoždění 5 dnů bez příčiny. Resp jsem chytila od kluka dva dny před ovulaci nějakou rýmu a nemohla se toho zbavit, tak mi to asi ovulaci posunulo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
7.6.21 22:35

Těhotná nejsi, ale na kontrolu bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.6.21 22:45

@MamculeVerca Ještě mě napadlo, jestli by to nemohlo být třeba tím, že je na testy moc brzy..nevím..jen doufám že to nebudou zdravotní komplikace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
8.6.21 01:32
@Anka233 píše:
@MamculeVerca Ještě mě napadlo, jestli by to nemohlo být třeba tím, že je na testy moc brzy..nevím..jen doufám že to nebudou zdravotní komplikace

Pokud mas pravidelnou menstruaci, tak na testy neni brzy a tehotna s nejvetsi pravdepodobnosti nejsi, i kdyz si to prejes ;) ja si to takhle myslela/prala v prubehu 2,5let nekolikrat u velkych zpozdeni. Mam tedy MS od jiste doby nepravidelnou, takze jsem brala zpozdeni podle prumerne delky MS. Ani jednou se negativni testy nemylily :mrgreen: a test jsem si nakonec delala u ne tak zasadniho zpozdeni kvuli zmene chuti.. ;) a jeste jedna vec - muj gynekolog mi rekl, ze jednou za rok je anovulacni cyklus nebo rozhazena MS naprosto normalni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.6.21 12:41
@JednaPrazacka píše:
Pokud mas pravidelnou menstruaci, tak na testy neni brzy a tehotna s nejvetsi pravdepodobnosti nejsi, i kdyz si to prejes ;) ja si to takhle myslela/prala v prubehu 2,5let nekolikrat u velkych zpozdeni. Mam tedy MS od jiste doby nepravidelnou, takze jsem brala zpozdeni podle prumerne delky MS. Ani jednou se negativni testy nemylily :mrgreen: a test jsem si nakonec delala u ne tak zasadniho zpozdeni kvuli zmene chuti.. ;) a jeste jedna vec - muj gynekolog mi rekl, ze jednou za rok je anovulacni cyklus nebo rozhazena MS naprosto normalni…

Děkuju za informace😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
8.6.21 14:27

Mně jednou přišla MS skoro až po 50 dnech.. proste mi jeden cyklus úplně vynechal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
8.6.21 20:43
@Anka233 píše:

Matka příroda je nevyzpytatelná. Já osobně jsem zvyklá pít 10 litrů tekutin denně. Takže já na čůrací testy moc nevěřím. Jenže já jsem jedna ze sta.

U 1. Dítěte mi test ukázal dvě čárky VELMI POZDĚ. Když jsem šla pak hned k doktorovi, na UTZ už bylo srdíčko a miminko šlo krásně vidět.

Ale jestli se chceš zasmát, tak teď mi test ukázal dvě čárky už 3 dny po KET. (ne, neměla jsem Pregnyl) a testy byly pozitivní. Až den před krevním odběrem byly prakticky negativní a druhý den velmi slabý a stejně hodnoty 300 v krvi.

Bež k doktorovi. Může to být cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
9.6.21 09:24

@MamculeVerca Děkuju 8o :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...