Reklama

Zpožděná menstruace po prvním sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka1998
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 12:40
Zpožděná menstruace a první sex

Dobrý den,
měla bych dotaz. Může se po 1. sexu zpozdit menstruace? pohlavní styk byl chráněný a ani u jednoho z partnerů nedošlo k vyvrcholení.
pozn. pohlavní styk byl 22.9., menstruaci jsem měla dostat 3.10. a pořád nic. Je to možné, že se menstruace zpozdí nebo mohu být těhotná i přes to, že sex byl chránený?
Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 11.10.18 13:04

@Lenka1998 Kup si těhotenský test. Nestojí moc, prodávají ho v každém supermarketu a budeš mít jistotu (tedy ne stoprocentní, ale aspoň něco).

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 11.10.18 13:33

@Lenka1998 a chraneny byl jak?

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 13:33

Záleží, jaký máš menstruační cyklus :nevim: . Já ji někdy dostanu klidně až po 6 dnech nebo teď jsem ji zas dostala o 5 dnů dřív. +- 7dnů výkyv je v pohodě :palec:

Lenka1998
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 13:49

chráněný byl normálka kondomem

Lenka1998
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 13:50

@helekoukej no jako já ho měla před tím +-35 dní, jen tenhle měsíc se tomu nechce

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 14:45
@Lenka1998 píše:
@helekoukej no jako já ho měla před tím +-35 dní, jen tenhle měsíc se tomu nechce

pokud jste měli kondom a nepraskl tak bych byla normálně v klidu. Máš ji jen posunutou a teď tím, že jsi ve stresu tomu moc nepřidáváš. Uklidni se a uvidíš, že do pár dnů to dostaneš. Pokud se chceš uklidnit hned tak v lékárně kolem 50kč koupíš těhotenský test :palec:

Lenka1998
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 15:04

@helekoukej 1. člověk to mě uklidnil, já si to taky tak na půl myslela, že to je tim stresem, ale když ono to nejde no :/
kondom byl úplně v pohodě

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 15:12
@Lenka1998 píše:
@helekoukej 1. člověk to mě uklidnil, já si to taky tak na půl myslela, že to je tim stresem, ale když ono to nejde no :/
kondom byl úplně v pohodě

No táááák to je v pohodě. Fakt se uklidni, nemysli na to a bude to OK.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >