Zpožděná menstruace po prvním sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka1998
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 12:40
Zpožděná menstruace a první sex

Dobrý den,
měla bych dotaz. Může se po 1. sexu zpozdit menstruace? pohlavní styk byl chráněný a ani u jednoho z partnerů nedošlo k vyvrcholení.
pozn. pohlavní styk byl 22.9., menstruaci jsem měla dostat 3.10. a pořád nic. Je to možné, že se menstruace zpozdí nebo mohu být těhotná i přes to, že sex byl chránený?
Děkuji za odpověď

Reakce:
Meeshab
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 11.10.18 13:04

@Lenka1998 Kup si těhotenský test. Nestojí moc, prodávají ho v každém supermarketu a budeš mít jistotu (tedy ne stoprocentní, ale aspoň něco).

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 11.10.18 13:33

@Lenka1998 a chraneny byl jak?

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 13:33

Záleží, jaký máš menstruační cyklus :nevim: . Já ji někdy dostanu klidně až po 6 dnech nebo teď jsem ji zas dostala o 5 dnů dřív. +- 7dnů výkyv je v pohodě :palec:

Lenka1998
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 13:49

chráněný byl normálka kondomem

Lenka1998
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 13:50

@helekoukej no jako já ho měla před tím +-35 dní, jen tenhle měsíc se tomu nechce

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 14:45
@Lenka1998 píše:
@helekoukej no jako já ho měla před tím +-35 dní, jen tenhle měsíc se tomu nechce

pokud jste měli kondom a nepraskl tak bych byla normálně v klidu. Máš ji jen posunutou a teď tím, že jsi ve stresu tomu moc nepřidáváš. Uklidni se a uvidíš, že do pár dnů to dostaneš. Pokud se chceš uklidnit hned tak v lékárně kolem 50kč koupíš těhotenský test :palec:

Lenka1998
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 15:04

@helekoukej 1. člověk to mě uklidnil, já si to taky tak na půl myslela, že to je tim stresem, ale když ono to nejde no :/
kondom byl úplně v pohodě

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 15:12
@Lenka1998 píše:
@helekoukej 1. člověk to mě uklidnil, já si to taky tak na půl myslela, že to je tim stresem, ale když ono to nejde no :/
kondom byl úplně v pohodě

No táááák to je v pohodě. Fakt se uklidni, nemysli na to a bude to OK.

Lenka1998
Nováček 8 příspěvků 22.10.18 22:57

Některé z vás by asi zajímalo jak to dopadlo. Dopadlo to tak, že jsem se přestala stresovat, uvolnila se a bylo vše ok. :)
MS byla zpožděna 14 dní. A ta stála za to :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >