Zpožděná menstruace bez potíží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:00
zpožděná menstruace bez potíží

Prosím o radu, zkušenost… Jsem několik měsíců po ukončení těhotenství (VV s životem neslučitelné). První menstruace proběhla dobře, ale od ní nic. Už to budou dva měsíce… Můj gynekolog je dlouhodobě nemocný, zastupující mě „uklidnil“, že v mém věku (41) je to už menopauza a nemám se tím zabývat. Nemám žádné potíže. Nikdy jsem neměla nepravidelný cyklus, vždy přesně 28 dní. Mm věřit zastupujícímu lékaři nebo mám trvat na vyšetření? Děkuji za sdílené zkušenosti.

Reakce:

denkat
Kecalka 232 příspěvků 24.10.18 20:02
@Anonymní píše:
Prosím o radu, zkušenost… Jsem několik měsíců po ukončení těhotenství (VV s životem neslučitelné). První menstruace proběhla dobře, ale od ní nic. Už to budou dva měsíce… Můj gynekolog je dlouhodobě nemocný, zastupující mě „uklidnil“, že v mém věku (41) je to už menopauza a nemám se tím zabývat. Nemám žádné potíže. Nikdy jsem neměla nepravidelný cyklus, vždy přesně 28 dní. Mm věřit zastupujícímu lékaři nebo mám trvat na vyšetření? Děkuji za sdílené zkušenosti.

Ahoj, menopauza ve 41 letech? To je trochu blbost, ne? Nemožné to asi nebude, ale určitě ojedinělé…co těhotenský test?

Mufice14
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 20:07

Budete mit rozhazene hormony, pred rokem a a neco jsem prodelala mimodelozni tehotenstvi a do dnesniho dne se mi cyklus neupravil, driv naprosto pravidelny a bez obtizi, dnes nepravidelny a menzes mam velmi silny a dlouhy, navic se mi vytratil ovulace ( dle testu)…uz ztracim nadeji na spraveni…dejte tomu jeste chvili (max. do pul roku od zakroku) a pak znovu k dr. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:18

@denkat Na ten už jsem načurala mockrát:) A nic… Chvíli tomu dám, a pak půjdu otravovat :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:19

@Mufice14 Uf, to jste mě nepotěšila… Musím přiznat, že mi to nemenstruování zas až tak nechybí… Děkuju za radu!

Mufice14
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 20:24

To verim, taky bych se bez toho obesla :) ale nechci Vas desit, spis jen aby jste vedela ze kdyz se to nespravi tak to rozhodne nemusi byt menopauza, na to mi prijdete jeste dost mlada :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 21:16
@denkat píše:
Ahoj, menopauza ve 41 letech? To je trochu blbost, ne? Nemožné to asi nebude, ale určitě ojedinělé…co těhotenský test?

Mně vypadával jeden cyklus asi od tohoto věku. Pak vypadly cykly tři, dva zas ok. Následně půl roku cyklus jak hodinky a teď už od března bez menstruace. Je mi 44. Doktor mi řekl, že je to nastávající menopauza. A řešit není co.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >