Zpožděná menstruace, bolest v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Roma20
Nováček 4 příspěvky 07.09.18 12:13
Zpožděná menstruace, bolest v podbřišku

Dobrý den, měla bych malý dotaz. Vím, že se tu řešilo něco podobného, ale raději se chci ještě zeptat. Poslední týden mě hodně bolí v podbřišku, mám 5 dnů zpožděnou menstruaci a objevil se i výtok. Nic mě nesvědí ani nepálí a výtok nemá nijaký zápach. TT jsem si zatím nedělala, jelikož se trochu bojím výsledku a chtěla bych se zeptat, mohlo by to být i něco jiného, než těhotenství?
Děkuji za vaše odpovědi a zkušenosti :)

Reakce:
Biibii
Stálice 75 příspěvků 07.09.18 12:17

Paneboze..jak ti to asi máme říct když sis neudělala test?

Kaiser.Misa
Nováček 7 příspěvků 07.09.18 12:20

@Roma20 Ahojky :-) nechápu nač čekáš a neni čeho se bát - prvně si udělej TT a budeš mít jasno hned! :P . Na to se nedá ani nic jiného napsat - přeji hodně štěstí :kytka: . Jinak já v začatku měla narůžovělý výtok místo MS..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 07.09.18 12:28

Ano, muze to byt i neco jiného. Proste si udělej ten test a přestaň zbytecne spekulovat. Vždyť je to porad dokola tady

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 07.09.18 12:32

Může to být ze stresu, špatná strava nebo klidně i infekce. Není pravidlem, že Vás musí něco svědit či pálit. Zítra ráno bych udělala TT. O víkendu se hodit do klidu, být hodně v teple. V pondělí případně zajít na gynekologii.

Niky09
Nováček 6 příspěvků 07.09.18 18:25

Ahoj holky jsem tady nova nicmene chtela jsem se zeptat,Mam zpozdenou MS druhym dnem dost natekla a bolava prsa nekdy mivam malinko takove pichani v podbrisku a nebyva mi MOC dobre.dotoho co snim tak z Toho mne pali zaha a chodim co chvili na zachod curato.s manzelem jsme Meli styk behem me menstruace lepe receno ke konci a tal jsem se chtela zeptat zda by nektera z vas mi dokazala poradit zda mohu byt tehotna.MS mivam pravidelnou co 28 dni.posledni MS jsem mela 9.8.2018.moc VAM dekuji za rady

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 08.09.18 16:26

2 dny opožděná menstruace, to je brzo na nějaké závěry podle me. Kromě toho močení mívám stejne potíže pri zpozdeni.

Niky09
Nováček 6 příspěvků 08.09.18 18:23

Velmi dekuji za odpoved.jeste pockam a v pondeli bych si udelala tt at vim jak to tedy bude.moc dekuji :-)

Fear1
Stálice 70 příspěvků 08.09.18 21:39
Prosím o odpověď.

Dnes mě bolelo v podbřišku, jinak než menstruační bolesti. Nevím z čeho to bylo. Ale měla jsem sex během ovulace s kondomem. Kondom prasklej nebyl. Poté mě uspokojoval prsty. Těhotná být nechcu :,(

Niky09
Nováček 6 příspěvků 09.09.18 12:42

Tak ms se dostavila dnes rano.trosku zklamani ale snad na priste se to vydari

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 10:43

Ahoj, minuly měsíc jsem měla zpožděnou menstruaci o víc jak týden. Měla jsem i jeden den velké bolesti v podbrisku na prave straně. Další den jsem zasla na gynekologii a tam mi doktor řekl, ze mam cystu a ta praskla. Menstruace po tom týdnu přišla. Ted další měsíc mam zase zpoždění :nevim: 3 dny. Těhotná byt nemůžu. Tak by to zas mohla byt cysta? Doktor mi minule doporučil Inofolic, znáte to některá? Na internetu jsem se docetla, ze je to na podporu těhotenství (mělo by to napomáhat ovulaci, aby byla každý měsíc) tak nevím. Rada bych znala nejake zkušenosti, jestli to opravdu i pomáhá na ty cysty. Dekuju

P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 10.10.18 11:30

Může i být a nebo máš prostě rozházený cyklus. Může pomoci ten Inofolic a nebo zkus Gynex. Případně hormonální jógu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 11:38

Gynex už jsem zkoušela po vysazení HA a nějak jsem nezaznamenala změnu. Tak asi vyzkouším ten inofolic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >