Zpožděná menstruace kvůli nemoci a stresu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.4.22 17:27

zpožděná menstruace kvůli nemoci a stresu

Ahoj holky, mam zpožděnou menstruaci už 5 dní. Normálně ji mívám pravidelnou.Je mi 17 let. Asi 2 týdny zpátky jsem byla nemocná, kašel rýma, pořád mám trochu menší rýmu. Je možné že by se zpozdila kvůli nemoci? Brala jsem vitamin D, paralen, tabletky na vykašlávání možná i kvůli těmto lékům? Normálně mě vždy před menstruací bolí prsa a jsou tvrdá a větší, teď ale nic. S přítelem si dáváme velký pozor, máme vždy kondom a on “ho” vždy zavčas vytáhne. Takže těhotná být nemůžu, ale radši koupím test. Stalo se vám někdy že se vám opozdila kvůli nemoci? nebo kvůli stresu? Teď jsem hodně ve stresu kvůli škole. Děkuju předem za vaše odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
16.4.22 17:47

Kvůli stresu pravidelně, stačí mi pár dní vypětí nebo zhoršení úzkosti a už si na cyklus pár dní počkám.. A podle mě i ta nemoc na to může mít vliv :) Nebrala si kvůli onemocnění vitamin C? Ten muže menstruaci také posunout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.4.22 17:50

@LPear jako vitamin C jsem měla šumivé tablety to jsem zapomněla zmínit, takže je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.22 18:56

Jj stává se mi to běžně. Ze stresu, z podvědomé nervozity, že bych to přece už měla dostat… Během nemoci zpoždění, pak jen lehké špinění místo klasického krvácení… Všechno to může ovlivnit. Ale hlavně se uklidni. Já si vždycky říkám, že jestli se stalo, tak už to teď stejně neovlivním :lol: hoď se do klidu, vyckej pár dní a udělej test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat