Zpožděná menstruace nebo těhotenství po vysazení HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stumum
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 14:19
Zpožděná menstruace nebo těhotenství po vysazení HA?

Ahoj :) prosím o radu
Minulý měsíc jsem po cca 6 letech vysadila HA (Luisea), která má ty 4 placebo tablety… vysadila jsem tedy tak, že placebo už jsem nebrala… myslela jsem si, že to dostanu dřív, protože normálně mi MS začínala až druhý den co jsem začala brát nové plato. Nakonec jsem to ale po vysazení dostala přesně na čas a probíhalo vše stejně… (jedinou změnu kterou jsem na sobě po vysazení cítila byla větší chuť na sex a byla jsem tak nějak zamilovanější :lol: )
Teď je o měsíc později a já mám už týden zpoždění a nemám ani menstruaci ani pozitivní test… 8o
Teď si říkám jestli jsem těhotná a test to prostě neukazuje, nebo to je tím vysazením HA, ale u toho mi je zase divné, že poprvé jsem to dostala přesně na čas.
Miminko bychom si přáli, tak prosím moc o nějaký názor.
Děkuji :* :srdce:

Příspěvek upraven 01.11.18 v 14:26

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 01.11.18 14:21

Poprvé si to dostala ještě spádem hormonu, pokud dobre chápu ten popis. Teď se ti bude teprve rovnat cyklus ;) s negativním testem nejsi těhotná nebo je ještě příliš brzy na testovani

Stumum
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 14:25

Aha to je taky dost možné… protože těhotně se necítím :think: a nevíš čím se ten cyklus dá co nejrychleji obnovit?

Popokatepetla
Závislačka 3180 příspěvků 01.11.18 14:32

Tělo se po vysazení antikoncepce může dávat dohromady třeba i rok, takže jakékoliv odchylky jsou v podstatě v normě. Před tím měsícem to nebyla menstruace ale klasické krvácení z vynechání antikoncepce. Teprve teď se ti nastartuje cyklus v pravém slova smyslu.

P4ja
Kelišová 6588 příspěvků 01.11.18 14:35

@Stumum Každé tělo je jiné. Ale třeba bych zkusila hormonální jógu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >