Zpozděná menstruace? negativní těhu. test

37
28.11.20 09:47

zpozděná menstruace? negativní těhu. test

Ahoj holky v úterý jsem měla dostat menstruaci. Dnes je sobota a pořád se nedostavila.. Těhotenský test jsem si dělala 3 dny po zpoždění a byl negativní ani náznak těhotenství… Jediné příznaky které mám, tak jsou trošku citlivější bradavky, Ale ty už mám citlivé pár dní… Jinak se cítím úplně normálně. Co myslíte že by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.11.20 10:22

Rozházené hormony? stres? změna stravy? nekonzumuješ větší množství citrusu? může to být cokoliv…

• Citovat
  • Nahlásit
57
28.11.20 10:31

Víš, kdy jsi měla ovulaci? Jestli byla později, test případné těhotenství nemusí ještě prokázat. Nebo si menstruace dává na čas.. také jsem si myslela, že jsem těhu, ale dorazila se zpožděním :pocitac: Vliv na to může mít i stres, splašené hormony, nějaké potravinové/vitamínové doplňky aj.
Pokud si přejete miminko, držím pěsti. Dej pak vědět jak to dopadlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
28.11.20 10:38

@sara-k Právě, že přesně nevím :D Myslím si, že byla normálně někdy v půlce cyklu, měla jsem mírné bolesti v podbřišku a velké množství hlenu. Můžu se zeptat, kolik dní jsi měla zpoždění:)) Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
28.11.20 10:39
@Anonymní píše:
Rozházené hormony? stres? změna stravy? nekonzumuješ větší množství citrusu? může to být cokoliv…

Je pravda, že jsem si teď dávala dost citrónové šťávy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
28.11.20 10:43

@Anika01 Měla jsem zpoždění týden, pak normálně přišla :( Ovulaci jsem si podle hlenu také myslela, že mám přesně v polovině cyklu, nicméně dělala jsem si testy a ovulace byla až 20. DC, kdy hlen už jako „vaječný bílek“ moc nevypadal. Takže i to je možná matoucí.
A pokud jsi pila nějak výrazněji té citrónové šťávy, tak to je pravděpodobně ono, tím se totiž menstruace oddaluje (je to i babská rada na plánované oddálení).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
28.11.20 10:57

Ahoj holky, mám to dost podobné. Mám třetí den zpoždění. Včera večer jsem si dělala testik a vyšel mi tam dusik po limitu. Dnes rano jsem zkusila další - predpokladala jsem, že už tam ta druha bude videt, ale není. Dnes v noci jsem se vzbudila s křečemi v podbřišku. Mam furt pocit jako by to mělo přijít, ale ne. Tak snad tam ty dvě pěkný carky jeste najdu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 11:08

@Anika01 citron menstruaci oddaluje, může to být tím..

• Citovat
  • Nahlásit
202
28.11.20 11:17

Já jsem třeba měla zpoždění kolem 40-50dní a teprve pak byli čárky na testu a myslela jsem že jsem měla ovulaci a podle doktorky proste vynechala ms druhy cyklus no ale ovulace nevynechala takze jsem ovulaci mela az 38DC misto 14 tak jestli neprijde ms mas furt sanci treba ovulace jeste ani neproběhla protoze ja jsem si myslela ze jsem těhotná test negativní bolest prsou a zvětšení do toho vodnatý výtok pri utreni toaletakem a nechapala jsem co semnou je no a pak mi to doslo zpětné v tu chvili mi začínala ovulace a bolest prsou se táhne do ted :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
28.11.20 11:38

@sara-k No já právě vůbec nevím:D už jsem z toho trošku zmatená..:(( Kdbych se trefila do ovulace v půlce cyklu, tak by to test už ukázal myslím.. :think: No, uvidím :D Dám se teplou vanu a počkáme, jak to bude pokračovat:)) Když byl test negativní, tak tomu moc šance nedávám:) Děkuji za odpověď:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
28.11.20 13:39

Test

Ahoj. Já čekala MS před čtrnácti dny a nepřišla. Udělala jsem si 3 testy byly negativní - poslední před týdnem. Dnes je to 41 dní kdy jsem měla naposledy MS tak znovu test a okamžitě a zřetelně objevily // Jsem v šoku, vůbec jsem to nečekala. Ještě musím podotknout že mám strašně nepravidelnou MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
28.11.20 14:36

Holky taky jdu pro radu- zpoždění dnes přesně týden, testy negativní.. je možné ze i přesto jsem těhotná? díky díky:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
28.11.20 14:40

Ahoj, zatím bych to neřešila a dala tomu čas, myslím se, že se dostaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 16:37

Dobrý den mám také dotaz mnela jsem mít v pondělí menstruaci ale ta nepřišla a dělala jsem si test a byl negativní a dnes od rána mne bolí pod bříšek jak blázen :nevim: lehce jsem začala krvácet ale není to nic hrozného mohu být těhotná? Ovulaci si nehlídané a mám s přítelem nechráněný sex děkuji za vaše odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
37
29.11.20 14:44

Výsledek

Ahoj holky, tak dneska jsem jí dostala:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat