Zpožděna menstruace, negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SussieG
Povídálka 15 příspěvků 10.04.18 07:14
zpozdena menstruace, negativni test

Dobre rano vsem.
Obracim se na vas s prosbou o radu.
Dnes mam jiz 5. den bez ocekavane menstruace. Pred dvema dny rano mi to nedalo a udelala jsem si slaby test (Clearblue) a byl tam videt duch, slabe pozitivni. Vecer me zacaly bolet prsa a mela jsem je viditelne otekla. Druhy den rano mi bylo pekne spatne a dnes rano jsem delala test opet na zkousku, zda je HCG vyssi a carka bude lepe videt, abych tu radostnou novinu mohla oznamit manzelovi.
Pouzila jsem levnejsi test z drogerie, s vidinou toho, ze kdyz se HCG zvysuje kazdym dnem, bude pozitivni vysledek videt I na testu s nizsi citlivosti.
Ale bohuzel, oba dva testy vysly negativni.
Vcera uz me dokonce i prsa prestavala bolet. jeste pobolivaji, ale neni to nic drastickeho a spatne mi dnes vubec neni.
Mate nektera podobnou zkusenost a presto jste byly tehotne?
Mne pekne poklesla nalada a mam pocit ze ten prvni byl jen falesne negativni, ale ms stale nikde.. :think: :think:
Dekuji za vsechny odpovedi :hug:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8220 příspěvků 10.04.18 07:50

To byl predpokladam kazetovy clearblue. Ten děla slabe duchy skoro vždy ;) nicméně bych koupila jiný test s citlivostí 10 a ještě ho zkusila. Nebo pak skaknout na krev jako samoplatce

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 10.04.18 08:03

Zkus test z lékárny s vyšší citlivosti, mama test je třeba dobrej nebo si zajdi na gyndu na krev to je nejjistejsi

SussieG
Povídálka 15 příspěvků 10.04.18 08:59

Bohuzel neziji v CR takze pristup k mamatestu nemam a zde v UK gynekologie neexistuje…
Je tu pouze porodnice, kde me odkaze az prakticky lekar a krev mi bylo receno, ze nedelaji, pouze u pripadu, kdy bylo ohrozeno predchozi tehotenstvi :roll: :roll:
Kdyz jsem si delala Clear blue drive, nemela jsem tam nic ani na vykoukani a ted tam neco bylo…
No, zkusim jeste vyckat, nic jineho mi nezbyde, a za tyden znovu testovat..

Wikiki
Nováček 2 příspěvky 10.04.18 11:09
Opožděna menstruace a test negativni

Ahoj holky,
vím že dotazů, který na vás mám je tady mnoho ale přeci jen chci slyšet vás názor.
Už 5den mám zpoždění menstruace a když si udělám test tak je negativni (testuju obden). Pokazdy než mám dostat MS tak dva dny před ní spinim to je pravidelný. Jinak se mi stane že se mi MS posune o pár dní. Od včerejška mě bolí prsa a měla jsem včera i bily výtok (může to být ovulace) mívám ji tak 12dni před MS tak jsem zmatená ☹. Od doktora vím že mám obracenou delohu, může to mít nějaký vliv? Miminko bych si moc přála a ta nejistota je šílená. Předem moc děkuji za vaše reakce, snad se najde někdo kdo to měl podobné jako já a dopadlo to s pozitivním testem ☺

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama