Reklama

Zpožděná menstruace a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alicenka
Povídálka 18 příspěvků 20.04.18 09:50
Zpožděná menstruace, nevolnost

Zdravím Vás holky :mavam:
Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost a možná bych potřebovala i trošku uklidnit..
Menstruaci mívám pravidelnou, max občas 2 dny zpoždění ale jinak vše jak má být. Jenže tenhle měsíc k dnešnímu dni mám 6 den zpoždění. Mám teď maturitní období, takže hodně práce, úkolů vím, že to taky hraje nějakou roli ale přece jenom 6 dní.. v neděli a pondělí jsme se k tomu všemu hodně hádali s přítelem, měla jsem takové malé hysterické záchvaty.. no a od pondělka mě začal neskutečně bolet žaludek (myslím teda že žaludek, bylo to v těch místech). Asi 3 dny v kuse.. i noci jsem se budila bolesti a s brekem z bolesti..ale pořád jsem si říkala to vydržím do rána.. po těch 3 dnech to přestalo a začal průjem.. který trvá do dneška. Špatně mi není ani mě nic nebolí jen běhám na WC. Děsí mě, že nemám ani žádné před MS bolesti břicha v podbřišku..což vždycky mívám. Co se týče styku, neberu a nikdy jsem nebrala HA, chráníme se prezervativem (vždy vše kontroluji :D ), občas trošku něco bez ale nikdy tak moc, že by už přicházelo na ejakulaci.. myslíte, že bych mohla být z toho v tom? Nikdy jsem takové zpoždění neměla takže je to pro mě docela šokující..a děsí mě ten průjem… :,(

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 20.04.18 09:52

Můžou to být nervy. Jinak otěhotnět můžeš i bez ejakulace.

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 20.04.18 09:55

Byt tebou zajdu si k dr. Tehotna zrejme nejsi,(ikdyz, nic neni nemozne),ale ty bolesti..no mel by se na tebe nekdo podivat :think:

Alicenka
Povídálka 18 příspěvků 20.04.18 09:59
@svycarka píše:
Byt tebou zajdu si k dr. Tehotna zrejme nejsi,(ikdyz, nic neni nemozne),ale ty bolesti..no mel by se na tebe nekdo podivat :think:

Bolesti už právě po těch 3 dnech přešly.. teď jen ten průjem, říkám si jestli to nemám z těch nervů.. shromadilo se teď toho všeho tolik, jak stidium tak v rodině i s přítelem. Kdyby ty měsíčky přišly spadl by mi velký kámen ze srdce.. jenomže ani v podbřišku nic. :nevim:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 20.04.18 10:26

Zajdi do lekarny a kup si tehotensky test. Stoji par korun pokud vyjde negativni, nejsi temer na 100 % tehotna. Nervy delaji hodne. Kazdopadne cim drive bys zjistila pripadne tehotentvi, tim lepe.

Pravdepodobne ale tehotna nejsi. :)

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 20.04.18 10:46

Spis to mas z nervu, ale nespolehej na to, ze nemuzes otehotnet, kdyz nedojde k ejakulaci!

Russet
Extra třída :D 10251 příspěvků 20.04.18 11:08
@Alicenka píše:
Bolesti už právě po těch 3 dnech přešly.. teď jen ten průjem, říkám si jestli to nemám z těch nervů.. shromadilo se teď toho všeho tolik, jak stidium tak v rodině i s přítelem. Kdyby ty měsíčky přišly spadl by mi velký kámen ze srdce.. jenomže ani v podbřišku nic. :nevim:

Nemohl to být spíš žlučník? Jsi sice mladá, ale nervy a stres nikomu nepřidají. Nejedla jsi něco hodně mastného?

Alicenka
Povídálka 18 příspěvků 20.04.18 11:18
@Russet píše:
Nemohl to být spíš žlučník? Jsi sice mladá, ale nervy a stres nikomu nepřidají. Nejedla jsi něco hodně mastného?

Od mala mi nevadí míchat mastné se sladkým takže že by mi najednou z toho něco bylo to spíš asi nee ???? jinak jak tak vzpomínám tak nic jsem v poslední době takového nejedla

Alicenka
Povídálka 18 příspěvků 20.04.18 11:20
@ludmilaadamkova píše:
Zajdi do lekarny a kup si tehotensky test. Stoji par korun pokud vyjde negativni, nejsi temer na 100 % tehotna. Nervy delaji hodne. Kazdopadne cim drive bys zjistila pripadne tehotentvi, tim lepe.Pravdepodobne ale tehotna nejsi. :)

Asi dneska zajdu… Ale ta představa že tam jsou dvě čárky z toho jsem ve stresu ještě více.. :D

freeport
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 20.04.18 11:28

Já bych to viděla na nějakou střevní virozu. ale pro uklidnění si do té lékárny zajdi.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 20.04.18 11:59
@Alicenka píše:
Asi dneska zajdu… Ale ta představa že tam jsou dvě čárky z toho jsem ve stresu ještě více.. :D

Lepsi zjistit ted pripadne to moct resit nez pozde. Pak by prisel vetsi stres, to mi ver. Ale pravdepodobne to bude jen jedna carka. Pak dej vedet.

Alicenka
Povídálka 18 příspěvků 20.04.18 14:10
@ludmilaadamkova píše:
Lepsi zjistit ted pripadne to moct resit nez pozde. Pak by prisel vetsi stres, to mi ver. Ale pravdepodobne to bude jen jedna carka. Pak dej vedet.

Určitě napišu, jen zatím že všeho co sním běhám na WC takže to asi nechám na zítra :?

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 20.04.18 14:21

Tak treba to do zítřka dostanes )) Tak moznost.

Alicenka
Povídálka 18 příspěvků 20.04.18 23:00
@ludmilaadamkova píše:
Tak treba to do zítřka dostanes )) Tak moznost.

Dala jsem večer teplou vanu, promasírovala břicho a teď to přišlo. :) Dekuji aspoň za takovou podporu :kytka:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 21.04.18 08:58

Tak vidis. A hodne stesti u maturity a pripadne zkouskach na VS.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama