Zpožděná menstruace o 10 dní

Anonymní
7.1.20 08:44

Zpožděná menstruace o 10 dní, rady

Dobrý den,
prosím Vás chtěla jsem se zeptat. Na Vaše rady, zkušenosti.

Měla jsem poslední menstruaci 28.11.2019. Bohužel nedorazila. Cyklus předchozích měsíců +-28-30 dnů.

Udělala jsem si několik těhotenských testů, které byly negativní. Dne 30.12. jsem si chtěla udělat znovu těhotenský test, ale spletla jsem se a udělala jsem si ovulační, který byl pozitivní. Pár těhotenských testů jsem si udělala ještě v lednu, které byly negativní. Žádné příznaky nepociťuji. Nic mě nebolí.

Mám se objednat ke svému lékaři a nebo ještě vyčkat, zda menstruace po ovulaci do 14 dnů nedorazí? Ta nejistota, mě zabije :* 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
138
7.1.20 09:22

Podle mě těhotenství už by test ukázal, zvlášť když jste jich zkoušela víc a v různém časovém období. (Ikdyž jsou i takové, které mají pozitivní test znatelný až opravdu později). Pokud vás nic nebolí ani nic jiného netrápí, zkuste pár dní počkat, test zkusit opakovat a pak až zavolat doktorovi. Třeba to jsou jen rozházené hormony, případně neškodná cysta která zpožduje MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
7.1.20 09:38

Nejistota je šílená :) Sama mám za sebou spousty měsíců na koukání do negativních testů, kolikrát je odpověď jasná a stejně ve všem hledám a hledám. K vašemu dotazu asi nikdo moc neporadí, možné jsou všechny možnosti a zpoždění MS se stává a nemusí to nic znamenat. Přejete si pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
7.1.20 09:47
@Anonymní píše:
Dobrý den,
prosím Vás chtěla jsem se zeptat. Na Vaše rady, zkušenosti.

Měla jsem poslední menstruaci 28.11.2019. Bohužel nedorazila. Cyklus předchozích měsíců +-28-30 dnů.

Udělala jsem si několik těhotenských testů, které byly negativní. Dne 30.12. jsem si chtěla udělat znovu těhotenský test, ale spletla jsem se a udělala jsem si ovulační, který byl pozitivní. Pár těhotenských testů jsem si udělala ještě v lednu, které byly negativní. Žádné příznaky nepociťuji. Nic mě nebolí.

Mám se objednat ke svému lékaři a nebo ještě vyčkat, zda menstruace po ovulaci do 14 dnů nedorazí? Ta nejistota, mě zabije :* 8o 8o

Já ještě při zpoždění a pozitivním testu žádné příznaky neměla. Počkala bych ještě týden, udělala test. Pak už by se to mělo ukázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 10:00

Saarkaa90 - s manželem se snažíme, ale nějak to nehrotim. Buď to vyjde nebo ne. Když jsem měla negativní tt nebyla jsem zklamaná. Proste nevyšlo. Ale ta nejistota mě zabiji :(

• Citovat
  • Nahlásit
138
7.1.20 10:05
@Anonymní píše:
Saarkaa90 - s manželem se snažíme, ale nějak to nehrotim. Buď to vyjde nebo ne. Když jsem měla negativní tt nebyla jsem zklamaná. Proste nevyšlo. Ale ta nejistota mě zabiji :(

To je důležité, že ani jedna možnost by pro vás nebyla nijak příšerná :) Můžete být v tom případě klidná. Vím že to čekání v nevědomosti je hrozné. Ale jestli se budete snažit o miminko a dlouhodobě nebude přicházet, tak si té nejistoty ještě „užijete“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat