Zpožděná menstruace o 18 dní, test negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Akiree
Kecalka 105 příspěvků 17.09.16 14:01
zpozdena menstruace o 18dni,test negativni

Cau holky, jen me zajima nazor, zkusenosti ptz uz sem toho fakt plna, je to 18dni co jsem to nedostala, sem s toho uz vyrizena. V pondeli jdu na gyndu ale i tak. Testy si delam od zacatku, uz asi 6 naposledy vcera rano a nic. Tehotna jako proste podle nich nebudu ale prsa me nikdy neboleli a az ted me boli jakoby to prleni pri spousteni mleka a vubec kdyz se ohnu tak pobolivaji, nafoukla sem jal blazen to me rika i manzel ale chute nemam, nic. Ty prsa me proste matou, fakt je dost citim a vytok spineni nic, Cisto. :oops:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 14:17
@Akiree píše:
Cau holky, jen me zajima nazor, zkusenosti ptz uz sem toho fakt plna, je to 18dni co jsem to nedostala, sem s toho uz vyrizena. V pondeli jdu na gyndu ale i tak. Testy si delam od zacatku, uz asi 6 naposledy vcera rano a nic. Tehotna jako proste podle nich nebudu ale prsa me nikdy neboleli a az ted me boli jakoby to prleni pri spousteni mleka a vubec kdyz se ohnu tak pobolivaji, nafoukla sem jal blazen to me rika i manzel ale chute nemam, nic. Ty prsa me proste matou, fakt je dost citim a vytok spineni nic, Cisto. :oops:

Kolik Ti je?
Je mi 43. Měla jsem to teď nedávno úplně stejně, na gyndě mě vyšetřil - a prý všechno jak má být, hormony už nefungujou jako zamlada a nemají „sílu“ vyvolat odloučení sliznice, menstruaci. Měla jsem nějakou dobu kratší cyklus, pak naopak delší, o týden, 10 dní,… teď naposledy už 4 týdny zpoždění a to už jsem právě šla na gyndu. Prý je to „jako z učebnice“ :mrgreen:
Prý je potřeba přijít na injekce agolutinu (což je hormon progesteron) nejpozději po těch 4 týdnech zpoždění, kdyby se čekalo déle, sliznice už bude v takovém stavu, že by se třeba musela udělat i kyretáž nebo by krvácení mohlo být extrémně silné a bolestivé.

Akiree
Kecalka 105 příspěvků 17.09.16 14:20

Tenhle je posledni a neco sem tam videla ale postupne to zmizelo:)

Akiree
Kecalka 105 příspěvků 17.09.16 14:23
@Anonymní píše:
Kolik Ti je?
Je mi 43. Měla jsem to teď nedávno úplně stejně, na gyndě mě vyšetřil - a prý všechno jak má být, hormony už nefungujou jako zamlada a nemají „sílu“ vyvolat odloučení sliznice, menstruaci. Měla jsem nějakou dobu kratší cyklus, pak naopak delší, o týden, 10 dní,… teď naposledy už 4 týdny zpoždění a to už jsem právě šla na gyndu. Prý je to „jako z učebnice“ :mrgreen:
Prý je potřeba přijít na injekce agolutinu (což je hormon progesteron) nejpozději po těch 4 týdnech zpoždění, kdyby se čekalo déle, sliznice už bude v takovém stavu, že by se třeba musela udělat i kyretáž nebo by krvácení mohlo být extrémně silné a bolestivé.

Jej to zni hrozne, no me je teda 29 ale tak telo si nevybira, tak jestli to bylo podobne tak budu doufat, na druhe dite se urcite nechystam:)

kristýnashefcik
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 17.09.16 14:41

@Akiree i kdyby si. miminko k tobe cestu. naslo je to dar… s manzelem se po smrti miminka snazime.uz dlouho a.nejde.to co bych dala za spozdeni a carku na tt

Akiree
Kecalka 105 příspěvků 17.09.16 15:11
@kristýnashefcik píše:
@Akiree i kdyby si. miminko k tobe cestu. naslo je to dar… s manzelem se po smrti miminka snazime.uz dlouho a.nejde.to co bych dala za spozdeni a carku na tt

Ano vim ze je to dar a pravdepodobne bych si ho i nechala ale uz mame dvouletou holcicku a alespon zatim to tak uplne necitime. Mrzi me kdyz vim jak lidi touzi po miminku a nejde jim to, sama mam znamou co si timhle prosla a je obdivuhodne co clovek zvladne:(Budu vam drzet pesti:) :srdce:

Příspěvek upraven 17.09.16 v 15:15

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 15:14
@Akiree píše:
Cau holky, jen me zajima nazor, zkusenosti ptz uz sem toho fakt plna, je to 18dni co jsem to nedostala, sem s toho uz vyrizena. V pondeli jdu na gyndu ale i tak. Testy si delam od zacatku, uz asi 6 naposledy vcera rano a nic. Tehotna jako proste podle nich nebudu ale prsa me nikdy neboleli a az ted me boli jakoby to prleni pri spousteni mleka a vubec kdyz se ohnu tak pobolivaji, nafoukla sem jal blazen to me rika i manzel ale chute nemam, nic. Ty prsa me proste matou, fakt je dost citim a vytok spineni nic, Cisto. :oops:

je to uplne normalni mela jse anovulacni cyklus ne kazdej cyklus zeny je ovulacni takze zajdi na gyndu at ti pichnou vyvolavacku a bude to cajk :pankac:

Attila8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 16:31
Dotaz

Ahoj, promiň že ti lezu do tvé diskuze o spoždění, ale je mi blbé zakládat nové téma když mám podobný problém. Ale chci se zeptat. Moje já nemá normálně ovulaci ani MS, mám pcos a prostě lékaři tvrdí že bez Ivf miminko mít nikdy nebudeme, každopádně tohle teď neřeším. Řeším to že poslední MS jsem měla 6.8 od té doby nic, poslední MS byla vyvolána pregnylem. V tom srpnu jsem si řekla že s hormonama na dobro končím protože mi dělají strašný psycho. Ovulaci nevím kdy jsem měla jestli vůbec. S manželem jsme za ty týdny spolu spali max 2-3× kvůli práci atd… No a je 17.9 a MS nikde za to, ale to ve mě furt škrunčí, šíleně mě bolí bradavky, mám výtok a občas bolení v podbřišku. Protože trpím i předmenstruačním syndromem tak čekám kdy to přijde ale divím se tomu škrunčení a hlavně mám furt hlad, což vůbec nemívám. Těhotenství vylučuji… Myslíte že se mi nějak splašili hormony? A co ty bradavky? Před MS mě bolí celá prsa a ne jen bradavky :think:

Váš příspěvek
Reklama