Reklama

Zpožděná menstruace o 4 dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:45
zpožděná menstruace o 4 dny

Dobrý den měl jste někdo stejnou situaci? Mám zpoždění 4 dny…tak měsíc neberu antinu manžel si dává pozor protože jsem čekala na výsledky genetiky domluvil jsme se že jak budou vysledky a dobré budeme pracovat na mimču jenže sem byla vystresova z těch testu jak to bude včera ráno jsmem byla u mudr. a je vše dobrý…jenže menstruaci sem měla mět od soboty a dodnes nic…asi to bude nervama?? Co myslíte

Reklama

Reakce:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 21.02.17 19:48

Otěhotnět můžeš i první měsíc bez antikoncepce…
Být tebou, dělám ráno test :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:50

Test jsem si delala dnes a nic..:) buď je brzo nebo to je opravdu nervama :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:51

Manžel si dával pozor do včera :)

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 21.02.17 19:52

Nebo ještě nenastartovala menstruace po braní hormonů… :think:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 21.02.17 20:05

Jednak nervama a druhak, pokud antinu nebereš měsíc, tak budeš mít pravděpodobně nějakej čas nepravidelný cykly. Miminko ale stejně chcete, tak co, prostě pár dnů počkej a buď příjde MS, nebo druhá čárka :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:11

U prvního po vysazení jsem otěhotněla dalo by se říct hned :D ano rádi bychom mimčo taak by bylo leší druhá čárka :) :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama