Zpožděná menstruace o 4 dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:45
zpožděná menstruace o 4 dny

Dobrý den měl jste někdo stejnou situaci? Mám zpoždění 4 dny…tak měsíc neberu antinu manžel si dává pozor protože jsem čekala na výsledky genetiky domluvil jsme se že jak budou vysledky a dobré budeme pracovat na mimču jenže sem byla vystresova z těch testu jak to bude včera ráno jsmem byla u mudr. a je vše dobrý…jenže menstruaci sem měla mět od soboty a dodnes nic…asi to bude nervama?? Co myslíte

Reakce:
truelly
Závislačka 3036 příspěvků 21.02.17 19:48

Otěhotnět můžeš i první měsíc bez antikoncepce…
Být tebou, dělám ráno test :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:50

Test jsem si delala dnes a nic..:) buď je brzo nebo to je opravdu nervama :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 19:51

Manžel si dával pozor do včera :)

truelly
Závislačka 3036 příspěvků 21.02.17 19:52

Nebo ještě nenastartovala menstruace po braní hormonů… :think:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 21.02.17 20:05

Jednak nervama a druhak, pokud antinu nebereš měsíc, tak budeš mít pravděpodobně nějakej čas nepravidelný cykly. Miminko ale stejně chcete, tak co, prostě pár dnů počkej a buď příjde MS, nebo druhá čárka :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:11

U prvního po vysazení jsem otěhotněla dalo by se říct hned :D ano rádi bychom mimčo taak by bylo leší druhá čárka :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >