Zpožděná menstruace o 9dní

Anonymní
25.2.21 12:30

Zpožděná menstruace o 9dní

Ahoj holky! ❤️
Mám velký dotaz, mám zpoždění 9 dnů, normálně mám cyklus pravidelný. Jsem trochu vyděšená z těhotenství, protože si to teď opravdu nemohu dovolit. Poslednî sex jsem měla v den poslední menstruace, večer jsem to dostala. Těhotenský test jsem si dělala a to i dokonce z krve, ten jsem zakoupila v lékárně. Po 5 týdnech už by se přeci něco na tt objevilo? Je falt, že celý měsíc jsem taková utrápená a plačtivá prostě jsem obrovská cíťa ) nemohlo se to zpozdit i tímto? Na gyndu jsem objednaná až 9.3. Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78
25.2.21 12:40

Na ms má vliv spousty faktorů, hodně třeba strava, jestli jsi nějak nezměnila některé návyky, nezačala hubnout nebo něco takového. Nebo jestli jsi nejedla citrony! ty fungují jako posouvači měsíčků, aspoň teda u mě. Nemej strach, těhotná snad nebudeš, držím palce, aby se co nejdříve vrátila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
25.2.21 12:42

❤️

@Emma.Veh děkuji moc ❤️ Mám dole asi 3 kg, ale to vše ta pitimá psychika 😰 citrony jsem teď nejedla, neb alespoň ne ve velkém množství. Snad to bude OK 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
25.2.21 12:44

No a co ti ten test ukázal, pokud je negativní, tak je negativní a není potřeba chodit k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
633
25.2.21 12:45

Kamarádka byla ve 3m těhotenství, když to zjistila u doktora. Těhotenství ji papírové testy nepotvrzovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 12:46
@Barry1997 píše:
Kamarádka byla ve 3m těhotenství, když to zjistila u doktora. Těhotenství ji papírové testy nepotvrzovaly.

Ja si prave koupila i krevní, ten také vyšel negativní. Tak uvidíme

• Citovat
  • Nahlásit
3081
25.2.21 12:50

Po týdnu zpoždění MS byl test krásně pozitivní, mívala sem ji pravidelnou. Bereš HA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 12:52

@shadowbabe HA neberu, jinak mám cyklus 30-31 dní 😊

• Citovat
  • Nahlásit
368
25.2.21 13:02

Zajdi si do nemocnice na krev a budeš mít jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
633
25.2.21 13:30
@Anonymní píše:
Ja si prave koupila i krevní, ten také vyšel negativní. Tak uvidíme

Pro mě by to nic neznamenalo. Lepší je jít na krev k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 13:46

Mě se tohle stalo asi v 16, strašně nás to s mamkou vyděsilo, protože už jsem partnera měla a chránili jsme se. Naštěstí to bylo něco s cystama, už nevím přesně co, doktor mi dal nějakou injekci a menstruace se spustila. Na kontrolu bych určitě zašla, ale těhotná asi nebudeš :) já tehdy měla zpoždění 2 týdny, do té doby pravidelný cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 13:49

@HelenaChrenova děkuji! ❤️ K dr jsem objednaná, bohužel až 9.3. Snad to tak bude :)

• Citovat
  • Nahlásit
25.2.21 13:52

Budu držet palce! Já byla ve stresu i po negativních testech, tehdejšímu příteli jsme to přiznala až několik let po rozchodu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 13:55

@HelenaChrenova jste zlatá, moc děkuji❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 16:44

Měla jsem 16 dni zpoždění a bylo z toho prd.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat