Zpožděná menstruace, poté slabé krvácení

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
11.5.22 07:47

Zpožděná menstruace, poté slabé krvácení

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Menstruaci mívám pravidelnou po 36 dnech, pět dni před očekávanou menstruaci mě začali bolet prsa. Očekávaná menstruace měla být v pondělí 2.5., ale dostala jsem ji až v pátek 13.5. První dva dny menstruace jsem ji měla silnou, ale další dva dny slabá až skoro jen splnění. Menstruaci mám vždy silnou, teď nevim co se deje, je možné těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
11.5.22 07:51

Si udělej test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:17

Dobry den, jdu sem s prosbou o radu snažíme se s přítelem o miminko 18.6 jsem měla dostat ms která nepřišla v pondělí jsem zkoušela tt který vyšel pozitivní duch nevěřila sem tak sem zkoušela další a tal samo měla sem hnědo žlutý výtok což nikdy nemivam v úterý jsem zkoušela další test a ten už vyšel viditelněji ale už slabé růžový výtok říkala sem si ze to je asi chyba tak sem ve středu zkoušela digi což vyšel +1-2 jenže se začala slabé špinit malinko ve čtvrtek taky tak sem dostala strach a dnes zasla na gyndu s tím ze ráno sem spinila slabé červenou krev :,( vysvětlila jsem situaci a pan doktor se na mě podíval a ze tam nic nevidí jen ze slabé krvacim bála sem se jestli to není mimodelozni udělal mi kontrolu přes kameru a řekl ze je vše čisté v pořádku ze mám akorát vyšší sliznici teď nevím jestli řekl roztahlou nebo vyšší ale ze to je asi tím ze se mi menstruace rozjede udělal mi hcg odběr a v úterý si mám k němu zajít jenže já sem tak zmatená ze nevím co to je na vlozce je slabá krev kapka ale když jdu mocit tak je to na útreni světlejší a viděla sem před chvíli malinkaty pidi srustky a chvilkama mě picha pod bříškem se stranách :( :( :( jo ještě ldyz jsem přišla domu tak sem si udělala znova test který takY přidám a zas vyšel pozitivní takže jsem tak zmatená jak nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
24.6.22 19:20

@Jaroslavaaaaa Uvidis u doktora na kontrole. Muze se jednat o biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:25

@np10021 to je jakoze potrat? setkavam se s tím poprvé nikdy jsem tehu nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
24.6.22 19:28

@Jaroslavaaaaa Biochemické těhotenství = oplodněné vajíčko se neuhnízdí v děloze a je vypuzeno z těla ven (v podobě ms, zpožděné či v termínu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:32

@np10021 chci se jen zeptat prosím když mi dělal kontrolu pan doktor sono i přes kameru tak by viděl kdyby sem byla mimo ze ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
24.6.22 19:36

@Jaroslavaaaaa Na začátku to být vidět nemusí. Až třeba kolem 5-6tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:41

@np10021 aha a hcg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
24.6.22 19:43

@Jaroslavaaaaa Víš kolik máš hcg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:49

@np10021 nevím a ani nevím jak se to pozná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
24.6.22 19:51

@Jaroslavaaaaa Bral ti krev na hcg? Pokud ano, tak po tom co mu dojdou vysledky z laborky ti mel rict hodnotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:52

@np10021 vím jen ze jsem použila nejcitlivejsi testy prej sou nejlepší na zjištění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:52

@np10021 tu mi pravé řekne v úterý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 19:53

@np10021 kolik má být nízká a vysoká má potvrzeni těhotenství prosím

• Citovat
  • Zmínit