Zpožděná menstruace, těhotenství vyloučeno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 16:25
Zpožděná menstruace, těhotenství vyloučeno

Ahoj, prosím o radu zkušenější. Je mi 17let, menstruaci mám od 12, vždy pravidelnou s odchylkou maximálně 1 den. Nyní je to už 6.den, co nepřišla. S přítelem jsme měli sex 11.5. a poté mens. normálně přišla. Styk byl ale chráněný a ejakuloval mimo, takže těhotenství téměř vyloučeno (dělala jsem si dnes ráno i těhotenský test, výsledek 1 čárka - jsem už opravdu ve stresu). Co mám dělat? Přemýšlím nad vyvolávací injekcí, ale nevím, jestli to jde bez matky. S tou od rozvodu rodičů nemám příliš kamarádský vztah. Zkoušela jsem všechno možné na vyvolání menstruace, nic nezabralo…
Děkuji moc za rady????????

Reakce:
Karleon
Kelišová 5660 příspěvků 02.07.19 16:33

Šest dnů bych zatím nijak neřešila, může se to občas stát, buď v klidu.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 02.07.19 17:29

Může to být i cysta. Zašla bych na gynekologii. Tam ti lékař případně píchne injekci na vyvolání nebo zvolí jiný postup. :kytka:

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 02.07.19 17:47

Nejspíš ještě přijde. Zpozdit se může z mnoha důvodů a kolikrát se vůbec nepřijde na to, proč. Tělo není stroj. To se ti stane ještě hodněkrát. Počkej pár dní a když pořád nic, zajdi na gyndu.

mission84
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 02.07.19 18:11

Mohla se ti zpozdit z toho horka. Taky se mi to několikrát stalo. Zasla bych ke konci týdne k lékaři ať ti dá injekci na vyvolání. Určitě k tomu mamu nepotřebuješ. Sama to vím z vlastní zkušenosti není se čeho bát

EELISK
Nováček 2 příspěvky 04.07.19 20:37

Děkuji všem za radu. Jelikož na gynekologii chodím opravdu nerada, počkala jsem a dnes to přišlo. Děkuji za podporu :*

Váš příspěvek
Reklama