Zpožděná menstruace, test negativní a na ultrazvuku nic

11.4.17 13:40

Zpožděná menstruace, test negativní a na utz nic

Ahojky holky :-) chtěla bych se zeptat zda máte někdo podobnou zkušenost :-) délku cyklu mám 32 dní, dnes už mám 44DC tudíž 12 den zpoždění, v patek jsem si dělala test a byl negativní tak jsem si řekla ze pokud to do pondělí nedostanu zajdu si k dr a dal jsem to neřešila :-) antikoncepci neberu jelikož jí nevěřím z důvodu 22 měsíčního syna a,,chráníme,, se pouze tím, že se do mě přítel nedělá (nevím jestli se tomu říká přerušovaná soulož) :-D takový dlouhý cyklus jsem nikdy neměla, tohle je poprvé… Včera jsem byla na té gynde, dr mi řekl, že mám akorát šíleně vysokou sliznici a ze by teď ještě asi tehu stejně neviděl a vzal mi krev na hcg a ve středu mám přijít protože tam dnes nejsou, já ve středu budu pouze volat protože jedeme daleko na pohřeb a ve čtvrtek případná vyvolavacka :-) Kdybych byla těhotná tak se samozřejmě nic nestane a mimi by jsme s láskou přijali v rodině, ale naopak kdyby krev byla negativní a já to dostala třeba po té vyvolavacce tak bych zklamaná nebyla, pokud chápete :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.17 13:49

Ahojky, taky mam zpoždění už 22 dní :D testy negativní ult. nic, vše v pořádku. Napsali mi nějaký hormony na úpravu cyklu. Před měsícem sem přestala kojit tak prej proto. :lol: jinak stejny v sexu i mame 25 měsíců klucika. :D napiš jak si dopadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 14:23

Muzes byt jenom nejak rozhozena, ja mívala zpoždění klidne 40 dni a tehotna jsem nikdy nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
11.4.17 15:02

Uvidíš co ti řekne dr., podle krve by těhu viděl. Ale na cyklus má vliv řada věcí- stres, vyšší fyzická zátěž atd. Vyvolávačka mi přijde zbytečná, nenechala bych si jí dát a počkala bych. Já měla i 60 denní cyklus :) menstruace vždycky nakonec přišla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 15:05
@miska.mm píše:
Ahojky, taky mam zpoždění už 22 dní :D testy negativní ult. nic, vše v pořádku. Napsali mi nějaký hormony na úpravu cyklu. Před měsícem sem přestala kojit tak prej proto. :lol: jinak stejny v sexu i mame 25 měsíců klucika. :D napiš jak si dopadla

Já právě kojila jen 2 měsíce a menstruaci mám už víc jak půl roku pravidelnou cca plus mínus 2 dny :-) urcite dam hned zítra vědět :-D a jak se jmenuje,,prcek,,? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 16:14
@Laurie píše:
Uvidíš co ti řekne dr., podle krve by těhu viděl. Ale na cyklus má vliv řada věcí- stres, vyšší fyzická zátěž atd. Vyvolávačka mi přijde zbytečná, nenechala bych si jí dát a počkala bych. Já měla i 60 denní cyklus :) menstruace vždycky nakonec přišla :)

Jojo zítra budu volat na krev, dnes tam nejsou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 20:01
@Broskvicka-VV píše:
Já právě kojila jen 2 měsíce a menstruaci mám už víc jak půl roku pravidelnou cca plus mínus 2 dny :-) urcite dam hned zítra vědět :-D a jak se jmenuje,,prcek,,? ;-)

Bruno, jak tvůj? Já mam pravidelnou už 3měsíce po porodu ale to ukončení kojení me to rozházelo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 21:00
@miska.mm píše:
Bruno, jak tvůj? Já mam pravidelnou už 3měsíce po porodu ale to ukončení kojení me to rozházelo :D

Tadeášek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 21:03
@Broskvicka-VV píše:
Tadeášek :-)

Jee to se mi moc líbí, ale doufám, že když bude druhý, tak holka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 21:31
@miska.mm píše:
Jee to se mi moc líbí, ale doufám, že když bude druhý, tak holka :lol:

Já bych druhé taky radši holčičku :-D ale popravdě je mi to celkem jedno, hlavně ať je to zdravé :srdce: s přítelem jsme plánovali, že se začneme snažit o druhé tak za půl roku, takže když by to teď bylo těhu, tak se zase tak nic moc nestane :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 08:52

Tak jsem včera volala na výsledky a hcg mám negativní, tak mam prý čekat až to dostanu a kdyztak ve středu má vyvolavacku pokud to nepřijde samo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
24.4.17 21:40

Ahoj holky, prosila bych o váš názor. 1.4 byl očekávaný termín ms ta nedorazila a testy negativní, minulý týden v úterý jsem byla u dr. ta nic na ultrazvuku neviděla pouze řekla, že vidí sliznici toť vše a píchla mi agolutin120. Do 14ti dní bych měla ms dostat, jenže je to týden a mě neskutečně pomalu denně pálí žáha a pobolívá hlava, nemám vůbec pocit, že by ms měla dorazit :D po aplikaci agolutinu druhý den jsem měla DČ měkčí a pootevřený, jenže teď už je zase těžko hmatatelný, tvrdý a uzavřený…už skoro týden mám na ovulačních testech slaboulinkou čárku nevím co si mám myslet :/ váš názor? jinak BT dnes ráno 37,1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 07:53

Ahojky, ja sem to měla dostat 18. března, a nic, na ult. nic a teď sem 10 dní brala duphaston, ve čtvrtek vysadila, a o den dyl měla ovulaci.????tak sme na to hopsli tak zas budu čekat jak blbec. Všem držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
25.4.17 09:44

@Dadulaa Ahoj. No můj názor já byla poprvé u dr a viděla vysoko sliznici za týden už byl váček a za další srdíčko..Takže je klidně možný že si těhu a zkusila bych test? a ta BT je taky dost vysoká podle toho co holky píší když si jí měří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
25.4.17 09:45

@Dadulaa A holky tu píší že ovu testy můžou ukázat těhu :nevim: ale to nemám z vlastní zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama