Zpožděná menstruace už víc jak 12 dnů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makynk
Povídálka 32 příspěvků 19.02.18 12:35
zpožděná menstruace už víc jak 12 dnů

Ahoj, stalo se Vám někdy že jste měli 12 dnů zpoždění je to už 43 dnů bez mentruace a TT mám negativní, naposledy jsem ho dělala v neděli a bylo naštěstí prázdno. V lednu jsem měla zkouškové, studuju dalkové takže ano stres tu byl. Jediný příznak mám ten že mám bolavé prsa a mam je napjaté, větší a mam je citlivé ale to mám i před MS. Už jsem si davala víno, teplou vanu, kontryhelový čaj ale MS nikde. Ha jsem vysadila před půl rokem ale MS jsem dostala pravidelně, žádný problém nebyl. S přítelem mám přerušovaný sex (vím že to není 100 procentní ale je tu i malá pravděpodobnost že bych otěhotněla. Navíc v lednu byl sex tak max. 3× a poslední 25.1. protože já se musela každý večer učit a nebyl čas :dance:. Takže můj dotaz je jestli ta šance na těhotenství tu ještě je že třeba i tak se Vám někomu stalo že jste Vám TT ukazal 2 čárky až třeba po 14 dnech vynechání MS. Potřebuju uklidnit že za to může jen ten stres a ano vím že bych měla jít k doktorovi já tam stejně musím na roční kontrolu v únoru ale není nějak čas kvůli práci a škole :oops:

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 19.02.18 12:44

Řekla bych, že pokud máš jinak ms pravidelně, tak by po 12 dnech zpoždění test určitě negativní nebyl. Zkus ho ještě zopakovat za týden, uvařit si heřmánkový čaj a dát hořčík - což by mohlo najít opožděnou menstruaci a když se nedostaví, raděj k lékaři běž.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:46
@makynk píše:
Ahoj, stalo se Vám někdy že jste měli 12 dnů zpoždění je to už 43 dnů bez mentruace a TT mám negativní, naposledy jsem ho dělala v neděli a bylo naštěstí prázdno. V lednu jsem měla zkouškové, studuju dalkové takže ano stres tu byl. Jediný příznak mám ten že mám bolavé prsa a mam je napjaté, větší a mam je citlivé ale to mám i před MS. Už jsem si davala víno, teplou vanu, kontryhelový čaj ale MS nikde. Ha jsem vysadila před půl rokem ale MS jsem dostala pravidelně, žádný problém nebyl. S přítelem mám přerušovaný sex (vím že to není 100 procentní ale je tu i malá pravděpodobnost že bych otěhotněla. Navíc v lednu byl sex tak max. 3× a poslední 25.1. protože já se musela každý večer učit a nebyl čas :dance:. Takže můj dotaz je jestli ta šance na těhotenství tu ještě je že třeba i tak se Vám někomu stalo že jste Vám TT ukazal 2 čárky až třeba po 14 dnech vynechání MS. Potřebuju uklidnit že za to může jen ten stres a ano vím že bych měla jít k doktorovi já tam stejně musím na roční kontrolu v únoru ale není nějak čas kvůli práci a škole :oops:

Myslím, že je to dost dlouhá doba. Důvod posunutí menstruace může být více, stres, ta HA atd. Myslím, že doktor je vhodný po dvou týdnech vynechání. Držím palce :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:50
@makynk píše:
Ahoj, stalo se Vám někdy že jste měli 12 dnů zpoždění je to už 43 dnů bez mentruace a TT mám negativní, naposledy jsem ho dělala v neděli a bylo naštěstí prázdno. V lednu jsem měla zkouškové, studuju dalkové takže ano stres tu byl. Jediný příznak mám ten že mám bolavé prsa a mam je napjaté, větší a mam je citlivé ale to mám i před MS. Už jsem si davala víno, teplou vanu, kontryhelový čaj ale MS nikde. Ha jsem vysadila před půl rokem ale MS jsem dostala pravidelně, žádný problém nebyl. S přítelem mám přerušovaný sex (vím že to není 100 procentní ale je tu i malá pravděpodobnost že bych otěhotněla. Navíc v lednu byl sex tak max. 3× a poslední 25.1. protože já se musela každý večer učit a nebyl čas :dance:. Takže můj dotaz je jestli ta šance na těhotenství tu ještě je že třeba i tak se Vám někomu stalo že jste Vám TT ukazal 2 čárky až třeba po 14 dnech vynechání MS. Potřebuju uklidnit že za to může jen ten stres a ano vím že bych měla jít k doktorovi já tam stejně musím na roční kontrolu v únoru ale není nějak čas kvůli práci a škole :oops:

Těhotenské testy jsou od dvou tydnu po pohlavním styku spolehlive. Pro úplnou jistotu bych zkusila test jiného výrobce. Pokud bude negativni, považovala bych věc za uzavřenou.

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 19.02.18 12:55

Já měla zpoždění 4 týdny, několik TT negativních a těhotná jsem byla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:05

Já měla pozitivní test až někdy v 10tt :) šla bych k doktorovi :)

kacz
Kelišová 5993 příspěvků 19.02.18 13:08

@makynk škola a práce je důležitější než Tvoje zdraví, jo?

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 19.02.18 13:32

@makynk Být tebou tak rozhodně ještě dnes max zítra k dr nic neodkládat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:38
@Hadumi píše:
Já měla zpoždění 4 týdny, několik TT negativních a těhotná jsem byla.

Tak to nevim, co si děláte za testy :think:

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 19.02.18 13:59
@Anonymní píše:
Tak to nevim, co si děláte za testy :think:

dělala jsem si různé, doktorka říkala, že někdy se to prostě stane.

makynk
Povídálka 32 příspěvků 20.02.18 21:00

Tak jelikož se nedostavila, i ten heřmankový čaj i horká koupel nezabrala tak uvidíme co mi řekne, já už si žádný TT dělat nebudu stejně je tam snědobilo nemyslím si že je to těhotenství spíše si myslím že to bude tou HA že i když už ji víc jak půl roku neberu tak to je sajrajt který v tom těle dělá bordel a ted už v tom hraje si stres když nevíte na čem jste :roll: :roll: :roll: už to nikdy nechce brát :nevim:

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.02.18 15:39

Těhotná jsem nebyla a doktor mi neřekl přesně proč se nedostavila, žádná cysta a problém nebyl, řekl jen že tělo není stroj a že nemusí chodit úplně přesně jako hodinky a nabídl mi jestli ji nechci vyvolat a já jelikož nechci zatím otěhotnět tak jsem řekla že ne a na týden na to přišla sama :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama