Zpozděná menstuace test negativní a už mě to stresuje

29.4.20 22:55

Zpozděná menstuace test negativní a už mě to stresuje

Dobrý den, dneska negativní těhotenský test po 4 dnech zpoždění menstruace…A nějaký rady prosím jak přivolat menstruaci? Je pravda že se to může zpozdit když jsem hodně špinila až krvácela u prostřed cyklu…a nějaký rady jak odvolat stres? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3026
29.4.20 23:26

Negativni test. Pockej, asi mas jen zpozdeni. Nebo jdi na gyndu at ti vyvola ms lekar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 09:32

Zpožděná ms test negativní, bílý výtok

Ahoj, již třetí den mám zpožděnou ms. Poslední ms jsem měla 2.4.20 cyklus mám 26,27. Teď jsem tedy 30DC. Sex byl o ovulaci nechráněný. Test jsem si dělala včera večer byl negativní..dnes ráno také negativní. Měl jste to někdo takhle a byl jste těhotný?

• Nahlásit
  • Citovat
223
1.5.20 21:14
@Anonymní píše:
Ahoj, již třetí den mám zpožděnou ms. Poslední ms jsem měla 2.4.20 cyklus mám 26,27. Teď jsem tedy 30DC. Sex byl o ovulaci nechráněný. Test jsem si dělala včera večer byl negativní..dnes ráno také negativní. Měl jste to někdo takhle a byl jste těhotný?

Kdy jsi mela ovulaci? Sice se rika, ze se test nema delat drive nez po datu ms, ale treba je to jeste moc brzy, kdyz mas takto kratke cykly. Ja bych nehazela flintu do žita a testovala bych za dalsi 2 dny :v:️me test ukazal pozitivní az 16. den po ovulaci :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama