Zpožděná menstruace a ranní nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 07:49
Zpozdena ms 4dny a ranni nevolnost

Ahojky holky mam otazku na vas… Posledni Ms jsem mela 6.6-8.6 kdy pak byl s partnerem casty nechraneny sex ovulaci bych podle vypoctu mela mit 20.6 kdy taky v den byl nechraneny sex… MS se mela dostavit 4.7 a zatim nic… Mam bolesti prsou kolem bradavek nejvic i jakoby trosku tvrdsi a rano mi byva uz 3den tezko jakoby po flamu… Myslite ze by mohla byt šance na mimi? ???? Test jsem zatim nedelala prijde mi to brzo co myslite vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
yvonečka
Kecalka 176 příspěvků 08.07.19 07:53

Už je čas na test! Držím palce! :hug: :srdce:

Majky28
Povídálka 17 příspěvků 08.07.19 07:58

@yvonečka dneska tedy zkusim dekuji moc za radu snad nebude zklamani… A pokud jo naděje umira posledni :blush:a zkouset se bude dal ;) :srdce:

Pafipaf
Stálice 84 příspěvků 08.07.19 08:16
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam otazku na vas… Posledni Ms jsem mela 6.6-8.6 kdy pak byl s partnerem casty nechraneny sex ovulaci bych podle vypoctu mela mit 20.6 kdy taky v den byl nechraneny sex… MS se mela dostavit 4.7 a zatim nic… Mam bolesti prsou kolem bradavek nejvic i jakoby trosku tvrdsi a rano mi byva uz 3den tezko jakoby po flamu… Myslite ze by mohla byt šance na mimi? ???? Test jsem zatim nedelala prijde mi to brzo co myslite vy?

Džím pěstičky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:22

@Pafipaf dekuji uvidime snad to k necemu bude :hug: :blush:

Pafipaf
Stálice 84 příspěvků 08.07.19 08:57

@Anonymní My se snažíme 3/4 roku a zatím se nám nedaří, tak doufám, že tady už konečně přečtu skvělou zprávu. Tak pak dej vědět:-)

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 08.07.19 09:08
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam otazku na vas… Posledni Ms jsem mela 6.6-8.6 kdy pak byl s partnerem casty nechraneny sex ovulaci bych podle vypoctu mela mit 20.6 kdy taky v den byl nechraneny sex… MS se mela dostavit 4.7 a zatim nic… Mam bolesti prsou kolem bradavek nejvic i jakoby trosku tvrdsi a rano mi byva uz 3den tezko jakoby po flamu… Myslite ze by mohla byt šance na mimi? ???? Test jsem zatim nedelala prijde mi to brzo co myslite vy?

Ja to poznala na bradavkach uz nekolik dnu před plánovanou ms. Držím pěsti at jsi těhotná :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 09:10

@Pafipaf urcite dam vedet a taky držím moc palecky at se zadari :kissing_heart:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 09:12

@MickaSonda tak me bradavky prijdou porad stejne zbarvene dvorce jen jsou citlive ze ani spát na brise nemuzu a jakoby z boku prsou to mam taky citlive…tak uvidime :blush:trosku me zacalo pobolivat v krizi…

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 08.07.19 09:18
@Anonymní píše:
@MickaSonda tak me bradavky prijdou porad stejne zbarvene dvorce jen jsou citlive ze ani spát na brise nemuzu a jakoby z boku prsou to mam taky citlive…tak uvidime :blush:trosku me zacalo pobolivat v krizi…

Tak divně bolely a byly citlivé. Na pohled ale stejné. Ted mam taky 4-5dnu zpoždění a prsa boli, tak se modlím at z toho nic není :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 09:31

@MickaSonda tak to ja bych byla moc rada kdyby z toho bylo teda :heart_eyes: :blush: ale je zajímavý ze nikdy mi nevadila zvykacka a ted jak zacnu zvykat musim ji hned vyplivnout :grin:nebo je mi jeste hur :grin:zaludek mam az v krku

Sonča 12
Povídálka 23 příspěvků 08.07.19 10:18

Ahoj já to měla naopak v těhotenství jsem musela mít žvýkačku pořád :D držím palečky ať je z toho mimi :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 10:25

Jak dopadl test zakladatelko?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 10:35
@Anonymní píše:
Jak dopadl test zakladatelko?

Jeste jsem nedelala odpo ho. Koupím a zitra rano udelam :blush:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 10:37

@Sonča 12 tak to. Ja musela mit zvykacku porad ale ted posledni. Dny co mi je zle tak ji nemuzu mit vubec.. Myslela sem jen ze mam podrazdeny zaludek a zvykacka mi většinou zklidnila a ted vubec, :rolling_eyes:ba naopak :grin: :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama