Zpožděná menstruace a snažení se o dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 01:29
Zpožděna ms a snažení se o dítě

Ahoj holky, ženy.
S partnerem se snažíme o miminko, nevím zda bych mohla být těhotná nebo ne. Teď jsem měla delší cyklus 34, z to jsme spolu spali 30, 31, 33 DC vždycky se do mě udělal. Menstruace byla slabší než ji znám a teď po ms, mám tlak v podbrisku, tak já nevím :nevim:, doufám ze se tu najde nějaká dobra duše a řekne mi svůj názor na danou situaci, Děkuju :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kalukap
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 24.07.19 02:25

Tak ono je důležité strefit se do ovulace, protože jedině tak může spermie oplodnit vajíčko a je potřeba vědět, kdy u tebe probíhá. Nejběžněji je ovulace někdy v půlce cyklu, takže při cyklu dlouhém 34 dní to odhaduju mezi 17.-21. dnem cyklu. Ale je to orientační údaj, každá to má jinak. Jsou vyjímečné případy, kdy žena ovuluje těsně před ms, během ms nebo těsně po ní. Za mě je velmi malá pravděpodobnost, že bys mohla otěhotnět ze styku před ms. Je potřeba se snažit v ty správné dny.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 24.07.19 03:24

Pokud jsi mela sex bez ochrany, tak otehotnet muzes, pokud jsi ale dostala MS, tak je pravdepodobnost dost mala. Ale v lekarne, nebo v supermarketu koupis tehotensky test, a ten ti to rekne s jistotou :palec:

bartsch
Kelišová 5130 příspěvků 24.07.19 08:46

No, pokud máš cyklus 34 dní, tak ovulace rozhodně není kolem 30DC. Ovulace v půlce cyklu platí jen u cyklů dlouhých 28 dnů. Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu. Po ovulaci následuje tzv. luteální fáze. Hraniční délka luteální fáze je 10 dnů, pokud je kratší, je to špatně a nejde otěhotnět. Pokud by ovulace byla před očekávanou MS, znamená to, že je ovulace posunutá a cyklus bude delší. Správná délka luteální fáze je pro možnost uhnízdění vajíčka velmi důležitá.

P4ja
Extra třída :D 10697 příspěvků 24.07.19 08:49

Pokud jste spolu spali těsně před MS, pak bych moc šancí neviděla, protože luteální fáze bývá delší. Ale nic není nemožné ;)

Romiik.13579
Nováček 6 příspěvků 27.07.19 14:55
Nejde to

Holky, ja jsem měla 5 let tělísko Jaydess, 5.2.2019 jsem si ho vyndala, jelikož jsme se s přítelem domluvili o miminko. Jenže on je takovej, že tomu,, nechává volný průběh" já bych už strašně moc miminko chtěla. Ale dodnes nic :pensive: beru uz 4 měsíc kyselinu listovou, uz jsme zkoušeli i Conceive plus gel, ale pořád nic… Jsem zoufalá, v pondělí si chci jít koupit Nosifol forte, to jediné mně ještě napadá. Už jsem zoufalá. Sice jsem měla 8.7. MS a dle kalkulačky jsem měla mít v úterý OVU a spali jsme spolu v pondělí a ve středu, a úterý středa jsem měla špinění. Ale dle ovu testů jsem ji neměla. Jen v sobotu byl duch slabý. Ale jinak ani stopa. Mám mit 6.8. další MS, tak uvidíme zda mecha dorazí… Máte ještě nějaké rady?

P4ja
Extra třída :D 10697 příspěvků 27.07.19 15:08

@Romiik.13579 Přestaň to hrotit. 5 měsíců není žádná tragédie. A vyhod kalkulačku. Pokud chceš sledovat ovulaci, tak na to jsou ovulační testy a nebo měření bt.

Sona73
Kecalka 238 příspěvků 27.07.19 15:11

Ty jsi zoufalá? Já už jsem zoufalá 2,5 roku a o dalších holkách tu ani nemluvě. Chápu, že jsi netrpělivá, ale zkus se uklidnit a zjistit si kdy máš ovulaci a všechny věci okolo a zaměřit se na to. Kalkulačka je jen orientační údaj, používej ovulační testy a zkus si měřit i bazální teplotu. Držím palce. :srdce:

Romiik.13579
Nováček 6 příspěvků 27.07.19 20:11
Ovu testy

Holky, já kupuji si ovulační testy, ale nikdy jsem ještě neměla pozitivní, delam si to od 10 DC, do 17 DC, cyklus mám 28-31 dní… Ted jsem mela pouze slabého ducha, ale to neni pozitivní :(

P4ja
Extra třída :D 10697 příspěvků 27.07.19 20:21
@Romiik.13579 píše:
Holky, já kupuji si ovulační testy, ale nikdy jsem ještě neměla pozitivní, delam si to od 10 DC, do 17 DC, cyklus mám 28-31 dní… Ted jsem mela pouze slabého ducha, ale to neni pozitivní :(

Tak teoreticky můžeš mít ovu i později. A nebo ji nemáš vůbec.

Romiik.13579
Nováček 6 příspěvků 27.07.19 21:38

Takže si mám dělat ovu testy každý den cely měsíc? Aspon jeden, abych to zjistila? Je každý měsíc přibližně stejně? Když mam pravidelné MS? Omlouvám se ale je mi 23, a nějak nemám zkušenosti… :? Je možné že jsem těhotná kdyz jsem druhý a třetí den spinila? Přítel byl na dovolené takže předtím jsme od poslední MS (8.7) sex neměli, az teď v to pondělí a ve středu, a úterý a středu jsem spinila? Od té doby nespinim, jen mam obcas bílý slabý výtok…

P4ja
Extra třída :D 10697 příspěvků 27.07.19 21:45
@Romiik.13579 píše:
Takže si mám dělat ovu testy každý den cely měsíc? Aspon jeden, abych to zjistila? Je každý měsíc přibližně stejně? Když mam pravidelné MS? Omlouvám se ale je mi 23, a nějak nemám zkušenosti… :? Je možné že jsem těhotná kdyz jsem druhý a třetí den spinila? Přítel byl na dovolené takže předtím jsme od poslední MS (8.7) sex neměli, az teď v to pondělí a ve středu, a úterý a středu jsem spinila? Od té doby nespinim, jen mam obcas bílý slabý výtok…

Tak, ono nemůžeš čekat, že to hned půjde. Jestli se nepletu, tak.jsi měla hormonální?

Jinak ovulace nemusí být pořád stejně. Někdo ji třeba pozná už podle příznaků.

Těhotenství ti nejlíp detekuje test.

Romiik.13579
Nováček 6 příspěvků 27.07.19 22:16

Ano měla jsem Jaydess, ono mi bylo řečeno, že to je tělísko s opravdu nízkou hladinou hormonu, že někdy se to bere jako nehormonalni, ale nevim…

P4ja
Extra třída :D 10697 příspěvků 27.07.19 22:41
@Romiik.13579 píše:
Ano měla jsem Jaydess, ono mi bylo řečeno, že to je tělísko s opravdu nízkou hladinou hormonu, že někdy se to bere jako nehormonalni, ale nevim…

Tak to je možné, ale nemůžeš vědět. A jinak to ani tím tělískem být nemusí. Nikde není napsáno, že člověk musí otěhotnět hned. A ani to, že trefíte ovulaci neznamená, že určitě otehotnis. Doktoři řeší až rok, když to nejde.

Držím palce, ale být tebou, tak si spíš užívám. Než se stresuju.

Romiik.13579
Nováček 6 příspěvků 27.07.19 23:12

Vím, že půl roku nic není, ale to víte když já bych chtěla hned :D když kolem mně jsou samé tehulky a nebo už maminy, když si představím, že kamarádka po silvestru jednou jedinkrát spala s přítelem bez ochrany (neměli u sebe kondom) a hned otěhotněla, a čeká dokonce dvojčátka.. tak to víte, že mne to mrzí, a chtěla bych už :blush:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama