Zpožděná ms a test negativní

Anonymní
27.2.20 14:34

Zpožděná ms a test negativní

Zdravím, omlouvám se za nové tema a za anonym ale je to pro mě poněkud moc osobní.
Chtěla bych se zeptat zda někdo neměl podobou zkušenost, mám 12 dni zpozdenou ms a tt byl negativní už 2×, minuly týden sem byla u doktorky po vyléčení cysty a říkala ze sem v pořádku a vše pracuje jak má. Poslední ms byla 15.1. takže mi to vychází na nejakej 6-7tt pokud tam něco je :D Je šance ze bych mohla byt tehu nebo by to doktorka poznala? Už týden je mi opravdu zle a v břiše mám jak v polepšovně :nevim:
Předem děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4141
27.2.20 14:55

Negativní test = nejsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6311
27.2.20 15:00

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 20:12
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za nové tema a za anonym ale je to pro mě poněkud moc osobní.
Chtěla bych se zeptat zda někdo neměl podobou zkušenost, mám 12 dni zpozdenou ms a tt byl negativní už 2×, minuly týden sem byla u doktorky po vyléčení cysty a říkala ze sem v pořádku a vše pracuje jak má. Poslední ms byla 15.1. takže mi to vychází na nejakej 6-7tt pokud tam něco je :D Je šance ze bych mohla byt tehu nebo by to doktorka poznala? Už týden je mi opravdu zle a v břiše mám jak v polepšovně :nevim:
Předem děkuji ;)

Pokud to dr řekne, že je vše ok a je to týden zpět, tak je to cystou. Těhotná nebudeš. V 6 tt by viděla aspoň náznak. Já poslední ms 24.1 a test vypadá takto

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.20 21:05

Taky mám zpoždění uz 5 dní a taky jsem si delala test. Je negativní. Testy bohuzel nelzou. U tebe bude problem asi kvuli té cystě. Ja jsem mela posunutou ovulaci. Tak me to posunutí ani neprekvapilo. Ale snad uz to dostanu…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama